Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Onu Heino

T3 - näpunäiteid ja nippe

Recommended Posts

riiel: hea maitse on kinni kolmes asjas: aurusti ehituses, materjalides ja vedelikus. Kui üks neist on mööda, on maitse rikutud.

 

Hea maitse on kinni vedelikus endas. Sita maitsega vedelik maitseb ka heas klearos sita järele. Lühidalt, sa võid hunnikut nuusutada eest poolt või tagant poolt, aga lõhn on ikka sama... (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maitse hea! aga tundub, et 18mg on mulle kange, peab 9mg nüüd tellima ja proovima.

Ootan veel omale iClear 30 ja Vivi Novat, tahaks teada kuidas seal tundub see vedelik (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen nüüd uurinud viletsamaid coile ja teinud mõned tähelepanekud.

- õhu saab paremini käima kui lõigata alumisel isolaatoril (see ei ole tihend) väljaulatuv osa maha. Õhu pealesaamine on veel sellepärast tähtis, et muidu tekib imedes alarõhk ja vedelik võib otse coili tihendi vahelt õhutorusse imbuda.

- kui kipub imelikult kiiresti pead kuumaks ajama, siis võib traadil halb ühendus olla (Evic näitab kord 1,8, kord 2,0 jne) coili keskmise osa keerutamine paistab aitavat (takistus jääb püsivalt ühesuguseks).

 

Väike pilt kah, et selgem oleks :lol:

[attachment=0]CoilBCC_l6ige.jpg[/attachment]

Edit: Siin õpetus kuidas coilile lisatihendit teha/panna. Peaks vist paljusid aitama ;)http://imgur.com/a/up4sh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin ka vahepeal, et läheks T3 peale üle kuna bottom coil tundub mingis mõttes mugavam. Küll aga lugedes neid lurisemis, lekkimis probleeme ei taha vist enam. :D

Jään vist pigem lollikindla CE5 juurde, raputan ja vahel ka loksutan ning siiani pole mingit lurinat ja vedelikku suhu ka tõmmanud pole. Mõlemal coilid kenasti vahetatavad.

Välimuse poole pealt vast meeldiks T3 rohkem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin ka vahepeal, et läheks T3 peale üle kuna bottom coil tundub mingis mõttes mugavam. Küll aga lugedes neid lurisemis, lekkimis probleeme ei taha vist enam. :D

Jään vist pigem lollikindla CE5 juurde, raputan ja vahel ka loksutan ning siiani pole mingit lurinat ja vedelikku suhu ka tõmmanud pole. Mõlemal coilid kenasti vahetatavad.

Välimuse poole pealt vast meeldiks T3 rohkem.

Kanger EVOD on kusjuures täiesti toimiv asi. Natuke vedelikku satub siiski ka sellel sinna torusse, aga see toru on nii lai et lurisema ei hakka. Lekkinud ei ole ta veel kuskilt otsast mul.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka Kanger EVOD BCC-ga rahul, coili imelihtne uut teha ja seni pole mingeid probleeme esinenud, lurisema ka pole hakanud. Coil 2,5 ohmi keskmiselt ja toimib eGo Twist akuga suurepäraselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

küsin siis sellise küsimuse, et see 5 nupule vajutust sisselülituseks ja pärast jälle kinni, kas see kinnipanek on ainult selleks vajalik, et taskus või kuskil mujal ise põletama ei hakkaks, muidu pole vajalik lukku peale panna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

küsin siis sellise küsimuse, et see 5 nupule vajutust sisselülituseks ja pärast jälle kinni, kas see kinnipanek on ainult selleks vajalik, et taskus või kuskil mujal ise põletama ei hakkaks, muidu pole vajalik lukku peale panna?

Just!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin ka vahepeal, et läheks T3 peale üle kuna bottom coil tundub mingis mõttes mugavam. Küll aga lugedes neid lurisemis, lekkimis probleeme ei taha vist enam. :D

Jään vist pigem lollikindla CE5 juurde, raputan ja vahel ka loksutan ning siiani pole mingit lurinat ja vedelikku suhu ka tõmmanud pole. Mõlemal coilid kenasti vahetatavad.

Välimuse poole pealt vast meeldiks T3 rohkem.

Kanger EVOD on kusjuures täiesti toimiv asi. Natuke vedelikku satub siiski ka sellel sinna torusse, aga see toru on nii lai et lurisema ei hakka. Lekkinud ei ole ta veel kuskilt otsast mul.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Posted Image

 

Ma puurisin need augud ka natuke suuremaks ja õhu pealevool oluliselt parem ja lekke propleemid kadunud kuna ei ime enam vaakumisse, kuigi vist kaotab natuke maitses kuna õhku tuleb rohkem ja tundub maitse lahjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas vedelik peabki jõudma akuni ?

mina olen tähele pannud et lurisemine kaob ära kui hoida aku ülevalpool, nupp alla mõneks sekundiks, ja kui aku keerme juurest kõik ära kuivatada.

Kui midagi valesti teen, siis andke andeks, olen siin alles vahtralehega :D(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui lurisema hakkab, siis viruta üleliigne vedelik vastu maad. Kiire variant. Parem on, kui colili välja keerad ja selle toru seal ära kuivatad. Siis puhu clero läbi, hoides huulikut muidugi alla poole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas vedelik peabki jõudma akuni ?

mina olen tähele pannud et lurisemine kaob ära kui hoida aku ülevalpool, nupp alla mõneks sekundiks, ja kui aku keerme juurest kõik ära kuivatada.

Kui midagi valesti teen, siis andke andeks, olen siin alles vahtralehega :D(esiga)

Aku lae korralikult täis, paak hoia täis (mõõdiku järgi), e-suits hoia püsti, mitte pikali (laual proovi pysti hoida jne).

Külmaga hakkab ka lurisema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas vedelik peabki jõudma akuni ?

mina olen tähele pannud et lurisemine kaob ära kui hoida aku ülevalpool, nupp alla mõneks sekundiks, ja kui aku keerme juurest kõik ära kuivatada.

Kui midagi valesti teen, siis andke andeks, olen siin alles vahtralehega :D(esiga)

Aku lae korralikult täis, paak hoia täis (mõõdiku järgi), e-suits hoia püsti, mitte pikali (laual proovi pysti hoida jne).

Külmaga hakkab ka lurisema.

Ma keerasin ükskord liiga tugevalt aku otsa ja keeras coili paigast ära, wik oli toru sees risti ja vedelik jooksis kohinal läbi, tükk aega maadlesin milles asi :geek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...