Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Onu Heino

T3 - näpunäiteid ja nippe

Recommended Posts

Ma ei ole 2-e nädala jooksul sellest lurina fenomenist aru saanud. Vahepeal töötab ilusti, siis viskab lurina sisse ja vedeliku suhu, siis jälle kõik korras. Mine ja võta siis kinni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahetasin hommikul vedelikud ära, pesin läbi korralikult, kuivatasin samamoodi (peaks vist vatitikkudega ka proovima kuivatada) ja nüüd vähe kiiremate tõmmete ajal luriseb, siiani ei ole veel lekkinud. Kui mõõdukalt tõmmata, siis ei lurise.

Müstika :roll:

 

Hõivasin naise marimekko meigikoti, hea lihtne vedelikke kaasas kanda :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui kohe hakkab luristama, siis vast vedelik liiga vedel. Võib proovida VG'd lisada veidike. Kui mingi aja pärast ja külmas olles, siis seal juba tegemist kondensaadiga ilmselt. T3 on ju bottom coil klearo. Pikas torus tekib raudselt kondensaati ja mingi hetk ta peabki luristama hakkama... (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas coili saab kuidagi lahti ka võtta, puhastada ja vaadata mis seisus nöör on?

Saab küül, see peenike toru , mis seal on käib ära ja sealt alt näeb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei hakka uut teemat tegema. Mis vahet on kas top coil või bottom coil? Peale coili asukoha muidugi :)

No vast kõige oluline on see, et ühel aur soe, teisel jah. Ja sellest ka maitse tiba teine. BC ei lähe nii kergelt kärssama ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna puhastasin vatitikuga coili toru ja paagi toru,mõlemad tegid vati mustaks.

Kuigi olen igakord ennem uut täitmist ära loputanud. Nii et vahest peaks ikka hoolikama puhastuse ette võtma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tahti ei saa ära põletada. See on tulekindel, lase gaasipõleti alt läbi ja vaata kui lumivalgeks läheb.

Sitasti pestud järelikult või mis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis jutt see on , et tahti ei saa ära põletada.

Ma T2'l (mitte 3'l) põletasin 3 coili nii ära, et keskelt oli lõpuks pruun ja taht pudenes vaikselt nii ühelt kui teiseltpoolt traati ära ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cleros 1/4 sees ja nupule vajutades ei "kragise", pikema mahviga hakkab natukene kurgule, see ongi kõrbekas?, et wick ei ole piisavalt niiske? Samas suitsu tuleb :? Ei saa nagu aru, kirsi ja minti koks sees (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ego aku peal ikka 1.8ohmi must have?

rohkem pole mõtet, watte jääb väheks
Ma tellisin 2,2-sed, järgmine nädal proovin, ma saan ka kuni 6v kruttida

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...