Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Mitu ml päevas kulutad?

Recommended Posts

Ma ei saa aru, kuidas on võimalik 6 ja rohkem ml ära tõmmata ? :D

Ma tõmban nagu segane seda enda arust ja ma ei suuda t3-ga üle 2 ml päevas saada :D

sellega läks jooki ca 3ml, ehk kõrini täis.

eviciga läheb tavaliselt poolteist paaki. eile läks 2+ paaki (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sixten, oled sa kindel, et ikka tõmbad :D ? 6ml+ tuleb lõdva randmega ära. Eile panin T3-e täis ja momendil on mingi 1/5 järel ja ma just tõusin :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul sama, et 2ml ära tõmmata, peab ikka kogu aeg ees olema. Tavaline kogus päevas üle 1ml ei lähe. 12mg vedelik siis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selles probleem ongi, et kui just aktiivselt millegagi tegelema ei pea, siis kipub kogu aeg ees olema. Istud, jutustad ja tõmbad. 3-4ml päevas keskmiselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No statistikat vaadates on 1. jaanuarist siiani tehtud 15500 mahvi.

Keskmiselt 378 mahvi päevas .. nii see vedelik lippab. Ma endale muidugi segan suht lahjat ka ja suht aheltossan :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma aheltossan pidevalt, kuna ei teki seda tunnet, et peale suitsu süüa ei taha. Midagi jääb puudu. Loomulikult olen ma diletant, ja kujutan ette, et kui spezzi juurde minna või meistri juurde, kes ise võrgust coile koob, siis rebiks asi täiuslikuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jajah, neid võrgust coile tahaks ise ka proovida.

Järgmisse tellimusse juba jupike võrku visatud: http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1553

Suht mitte midagi maksab ja pole kahju ka kui sittagi välja ei tule :)

Keegi välgutas kuskil kunagi gaasipõletite hindadega linki .. äkki on käepärast, ostaks siis selle ka ära?

Sain ka neid proovida. Natukene loll mõõt on tiba. Liiga suur, et rullida ja päris pooleks ei saa ka teha kuna siis jälle vähe. Muidu ok võrk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sixten, oled sa kindel, et ikka tõmbad :D ? 6ml+ tuleb lõdva randmega ära. Eile panin T3-e täis ja momendil on mingi 1/5 järel ja ma just tõusin :lol:

Kindel jah :D Koolis loengute ajal ,loengute vahel, pärast kooli, kodus teleka ees, auto roolis. See T3 komplekti akust jääb puudu igastahes ühe päeva jaoks.

Ja ei ole kunagi teinud 3-4 mahvi kaupa, pigem vahel läheb üks suitsetamine lausa poole tunniseks ja siis hakkab pea ringi käima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teeks ettepaneku- koos kulutatud ml-tega lisada juurde, palju suitsu sai varem tõmmatud- annaks võrdlusmomendi juurde kohe.

 

Ma ise eriti ei tõmmanud ka- pool pakki päevas umbes, kuid vedelikku eriti ei lähegi- 3ml jagub kaheks päevaks. 16mg vedelik peaks umbes olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma panin eile ōhtul MT3 peaaegu täis ja tundub, et täna ōhtul saab otsa. Suitsu tegin pea paki päevas(15-18), muidugi joogisena rohkem. Ehk siis kuskil 2ml laheb hetkel ja 2x900mah akut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jajah, neid võrgust coile tahaks ise ka proovida.

Järgmisse tellimusse juba jupike võrku visatud: http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1553

Suht mitte midagi maksab ja pole kahju ka kui sittagi välja ei tule :)

Keegi välgutas kuskil kunagi gaasipõletite hindadega linki .. äkki on käepärast, ostaks siis selle ka ära?

Selle põleti lingiga vist vehkisin http://www.ideas.ee/kooki/toidu-etteval ... letid.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehk siis kuskil 2ml laheb hetkel ja 2x900mah akut

ehk siis 2ml peale kulub kaks 900mah akut? Mitme oomist coili kasutad.

 

 

E: ise ostsin gaasipõleti espakist 17euroga + 631ml gaasi mingi 3euri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehk siis kuskil 2ml laheb hetkel ja 2x900mah akut

See on kuidagi jõhker ma saan ikka 900mah-ga mingi 800-900 puffi tehtud ja 3ml: coil hetkel 1,5 ning 3,4 ampri peal

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma saan ikka 900mah-ga mingi 800-900 puffi tehtud

seda ma päris hästi ei usu :roll: ma ei saa hetkel 2600 isegi nii palju

1.8 coil ja ma muidugi ei tea kas oosel tarbib palju se jumpstykk voolu niisama seistes. Voi on akud kehvad voi sissetöötamata. :lol:

 

Ise olen märganud, et kui coil põletab hästi siis need ml vähenevad ikka päris korraliku kiirusega. Alguses kui imema hakkasin ja paagid toimisid sellise vahelduva eduga siis läks ka vedeliku vähe aga kui selle asja ikka tossama saab siis kaob vedelik koos mõistusega (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mul evic naitab et saan alla 300 puffida tais akuga, reaalselt vahem sest panen varem laadima ja vahetan aku.

no see on juba reaalsem, oleneb muidugi jälle coilist, madalama oomiga saad vähem suurema oomiga rohkem.

Aga kas see siis tähendab, et a la 500 puffi läheb 2ml peale? :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma saan ikka 900mah-ga mingi 800-900 puffi tehtud

seda ma päris hästi ei usu :roll: ma ei saa hetkel 2600 isegi nii palju

No nii ta mul näitab, coil ka muidugi 1,5, Watte tuleb kuskil 7.5, aga see pole muidugi eVic vaid lihtsam modi, mis loeb vist nupule vajutusi, ma vähemalt arvan nii :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mul evic naitab et saan alla 300 puffida tais akuga, reaalselt vahem sest panen varem laadima ja vahetan aku.

no see on juba reaalsem, oleneb muidugi jälle coilist, madalama oomiga saad vähem suurema oomiga rohkem.

Aga kas see siis tähendab, et a la 500 puffi läheb 2ml peale? :shock:

 

Umbes nii jah. Kas se on palju vōi vähe? :lol: pill ainult reedest olnud ja proovin erinevaid settinguid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma saan ikka 900mah-ga mingi 800-900 puffi tehtud

seda ma päris hästi ei usu :roll: ma ei saa hetkel 2600 isegi nii palju

No nii ta mul näitab, coil ka muidugi 1,5, Watte tuleb kuskil 7.5, aga see pole muidugi eVic vaid lihtsam modi, mis loeb vist nupule vajutusi, ma vähemalt arvan nii :D

see, et sul 1.5 oomi on see just vähendab sinu puffide arvu. Mul siin üks paak 1.7 oomiga vms ja keskelt läbi saan 600 matsu tõmmata sellega. Sul ikka meüüs on ära määratud, et 900 mah akut kasutad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mul evic naitab et saan alla 300 puffida tais akuga, reaalselt vahem sest panen varem laadima ja vahetan aku.

no see on juba reaalsem, oleneb muidugi jälle coilist, madalama oomiga saad vähem suurema oomiga rohkem.

Aga kas see siis tähendab, et a la 500 puffi läheb 2ml peale? :shock:

 

Umbes nii jah. Kas se on palju vōi vähe? :lol: pill ainult reedest olnud ja proovin erinevaid settinguid.

Tossu sul üldse tuleb sealt või? :lol: Krdi kahju, et siin kuidagi tossu võrdlust ei saa teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

see, et sul 1.5 oomi on see just vähendab sinu puffide arvu. Mul siin üks paak 1.7 oomiga vms ja keskelt läbi saan 600 matsu tõmmata sellega. Sul ikka meüüs on ära määratud, et 900 mah akut kasutad?

Ja nupule vajutust ta nüüd kindlasti päris ei näita.

Õige jah watid ja oomid on pöördvõrdes, aga minu teada sellel sellist kohta polegi kus määrata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...