Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Mitu ml päevas kulutad?

Recommended Posts

 

see, et sul 1.5 oomi on see just vähendab sinu puffide arvu. Mul siin üks paak 1.7 oomiga vms ja keskelt läbi saan 600 matsu tõmmata sellega. Sul ikka meüüs on ära määratud, et 900 mah akut kasutad?

Ja nupule vajutust ta nüüd kindlasti päris ei näita.

Õige jah watid ja oomid on pöördvõrdes, aga minu teada sellel sellist kohta polegi kus määrata.

ok, esimese matsuga sain aru, et sul ka eVic. Kas su Modil on originaalis ikka suurem aku? Kui on siis ta pillub lihtsalt segast, nagu eVic ennem viimast uuendust kus käsitsi ei saanud talle teada anda mis akuga tegu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

see, et sul 1.5 oomi on see just vähendab sinu puffide arvu. Mul siin üks paak 1.7 oomiga vms ja keskelt läbi saan 600 matsu tõmmata sellega. Sul ikka meüüs on ära määratud, et 900 mah akut kasutad?

Ja nupule vajutust ta nüüd kindlasti päris ei näita.

Õige jah watid ja oomid on pöördvõrdes, aga minu teada sellel sellist kohta polegi kus määrata.

ok, esimese matsuga sain aru, et sul ka eVic. Kas su Modil on originaalis ikka suurem aku? Kui on siis ta pillub lihtsalt segast, nagu eVic ennem viimast uuendust kus käsitsi ei saanud talle teada anda mis akuga tegu.

Saab nii pikka kasutada kui lühikest, ise võtsin ainult lühikese, see on see Peleoni GS VV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tossu sul üldse tuleb sealt või? :lol: Krdi kahju, et siin kuidagi tossu võrdlust ei saa teha.

 

Tossu tuleb piisavalt minujaoks, mitte kyll nii palju nagu vessarist. Aga hetkel endajaoks parajalt ja ei pea vajalikuks kogust suurendada. Hetkel sobib. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saab nii pikka kasutada kui lühikest, ise võtsin ainult lühikese, see on see Peleoni GS VV

mul sõbral on see olemas ja isegi saanud seda kasutada, ja selle vidinaga 900mah akuga kindlasti 800 matsu sa ei tõmba.

Kui nüüd õieti mäletan siis 900mah akuga ei näita see aku näidik ka õieti, lükkab varem välja ikka tunduvalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saab nii pikka kasutada kui lühikest, ise võtsin ainult lühikese, see on see Peleoni GS VV

mul sõbral on see olemas ja isegi saanud seda kasutada, ja selle vidinaga 900mah akuga kindlasti 800 matsu sa ei tõmba.

Kui nüüd õieti mäletan siis 900mah akuga ei näita see aku näidik ka õieti, lükkab varem välja ikka tunduvalt.

Ei tea mis ta mul siis näitab :D , aga see polegi oluline (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mul evic naitab et saan alla 300 puffida tais akuga, reaalselt vahem sest panen varem laadima ja vahetan aku.

no see on juba reaalsem, oleneb muidugi jälle coilist, madalama oomiga saad vähem suurema oomiga rohkem.

Aga kas see siis tähendab, et a la 500 puffi läheb 2ml peale? :shock:

No ma ei tea......500 puffi võrdub tyhi paak ehk 3ml või rohkemgi.

Seda vähemalt evic puhul.

Ja 2600 akuga saab ca 800-900 puffi max.

Mingi 900mah akuga on see märg unenägu (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vōin ka eksida kogusega, paak peaks olema 2.4ml ja täitsa täis pole pannud. Päevas läheb alla 2ml kuna saan hetkel veel paagiga eelmise päeva ōhtust kuni järgmise päeva ōhtuni hakkama. Aga ega päevad pole vennad ja eks edaspidi need kogused kindlasti ka muutuvad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oletame, et tegu on 2.5 ohm coiliga ja seda lasta 4v pealt = 6.4W/h.

900mah li-ion cell on ideaalis 3.3WH aga sealt läheb maha 15% mida aku kaitse kasutada ei lase, ~30% mis läheb VV vooluringis kaotsi ja ~10% mis läheb kaotsi aku sees kuna maha laetakse teda kõrgete amprite peal.

Järgi jääb 54% ehk 1,78WH * 3600 / 6.4W/h = ~1000 sekundit tööaega ideaalselt töötava ja täis laetud 900mah aku puhul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kartsin et t3 peale üle minemine põhjustab vedelikukulu suurenemise, aga tutkit. 3ml paak kestab kolmandat päeva ja ilmselt saab alles homme tühjaks. Tavaline (korralik Janty aku) ego 650mAh aku kestab ka 1.8ohm coiliga kaks päeva ära (esimese hommikul võtan, teise õhtul laadima). Pole veel tühja akut õnnestunud 4 kuu jooksul näha :D. Eks see tarbimine on niivõrd erinev ikka. Kusjuures ise mõtlen, et peaks koguseid vähendama, aga kui siin loen palju teistel läheb, siis ikka täiesti müstiline kogus. 0,8mg nikotiiniga suitsupakk sisaldab 16mg nikotiini; 3ml 18mg kangusega vedelikku sisaldab 54mg, sellest 50% omistamise puhul juba saab 27mg nikotiini. Madalama kehamassi puhul juba surmav kogus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kusjuures sattusin just eile lugema tarka juttu selle kohta. Seal väideti et ainult 10-50% nikotiinist aurustub. Kuna auru piisad on 10x suuremad kui tavasuitsu tahmaosakesed, siis aur ei jõua nii sügavale kopsudesse ja nikotiini saab organism sealt seetõttu vähem. Veel väideti et kui tõmmata e-suitsu nagu tavalist suitsu, näiteks 2 sekundilisi kiireid mahve, siis põhimõtteliselt ei jõuagi nikotiin kehasse.

 

Katsun selle õpetuse, kuidas õigesti e-suitsu tõmmata, ülesse leida ja siia kuskile postitada.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellepärast saigi pandud "50%" imendumise korral. Alles hiljuti leidsin pubmedist teemakohase artikli, kus oli välja selgitatud, et kogenud "vaperil" toimub imendumine kuni 60% ulatuses (mõni üksik juht ka üle selle). Kahjuks ei taibanud seda endale salvestada. Paki suitsu nikotiinisisaldust ma ei vähendanud, seal võib kadu olla ka päris suur, kuid pikaajalisel suitsetajal on ta ikka suures osas omistatav. Ma arvan, et siin enamusel ei ole see ikkagi 10% peal, vaid tilgub ikkagi kuskil 50% all. Mina isiklikult tõmban ca 4sek per mahv ja nikotiinist puudust ei tule kindlasti. Iga mahviga sisuliselt treenid oma organismi nikotiini antud kujul ka paremini omastama. Nikotiinisõltuvus on siiski võrreldav raskelt narkootiliste ainetega (a'la heroiin) ning organism, tahad sa või ei, teeb oma parima, et see kätte saada. Seega tahes-tahtmata täiustad sa päevpäevalt oma tehnikat ja seega nikotiini kättesaadavus%. Ka VV akudega möllamine käib siia alla. Kindel on see, e-sigareti kasutaja jaoks ühtset % ei ole ja see on väga tugevalt kasutamises kinni, kuid kui mina selliseid koguseid endal läbi lasen, siis panevad arvud ikkagi karjuma küll. Eks meditsiinitaust teeb ka oma töö seejuures :geek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa vist ei saanud mu postitusest aru või kirjutasin ma sitasti. Parimal juhul aurustub 50%, aga ega see veel seda tähenda et kõik see ka organismi jõuab. Kuna auru piisakased on nii suured, siis kopsu kaudu imendub seda nikotiini väga vähe. Enamus pidi imenduma suus või ninas. Lõppkokkuvõttes jõuab organismi keskmiselt 1/10 sellest mis pudelis oli. Loomulikult sõltub see lõppnumber väga paljudest teguritest. Kes õigesti tõmbab, saab ilmselt rohkem. Kes valesti tõmbab ja kehvat põletit kasutab, ei saa ilmselt midagi.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

27mg nikotiini. Madalama kehamassi puhul juba surmav kogus.

täiskasvanud suitsetajal/aurustajal see number siiski 120mg kanti

 

see pisike uuring leidis, et aurustades jõuab verre umbes 51% sisse hingatavast nikotiinist

kui palju nikotiini jõuab vedelikust auru on pigem loogika küsimus - kus mujale tal ikka minna on

Share this post


Link to post
Share on other sites

pigem loogika küsimus - kus mujale tal ikka minna on

tuleb välja, et minu loogika longab, nikotiin põleb ära 100-300 kraadi vahel olenevalt palju hapniku saadaval (eritades lämmastikku ja süsihappegaasi). Esigareti coil läheb keskmiselt kuni 500C seega võib arvata, et mingi ports sellest vedelikus olevast nikotiinist jääb saamata, kui palju täpsemalt ei oska arvata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vivi-ga (2,8ml piirini täidan) on hakanud paagitäis kahe päeva tagant minema 2,8om 5,6w

see asi tossab ka sul üldse? Eile just proovisin siin ühte 2.6oomist 3.7V tööle panna ja krdi kibe ikka :arrow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...