Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Mitu ml päevas kulutad?

Recommended Posts

ma vahepeal lasin 100% pg vedelikku, seda üle 5w ei kannatanudki eriti tõmmata, tossu ei olnud eriti aga kurk nii kibe :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tavaliselt läks ca 3ml päevas, nüüd kui väike gripp küljes läheb ca 1ml päevas.

Jube kehv on tõmmata ikka kui kurk haige on (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tavaliselt läks ca 3ml päevas, nüüd kui väike gripp küljes läheb ca 1ml päevas.

Jube kehv on tõmmata ikka kui kurk haige on (öäk)

Mulle istusid mentooli või piparmündiga segatud vedelikud siis kui kurk haige või nohu oli.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tavaliselt läks ca 3ml päevas, nüüd kui väike gripp küljes läheb ca 1ml päevas.

Jube kehv on tõmmata ikka kui kurk haige on (öäk)

Mulle istusid mentooli või piparmündiga segatud vedelikud siis kui kurk haige või nohu oli.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Peaks proovima ja flavourshopist läbi hüppama (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vivi-ga (2,8ml piirini täidan) on hakanud paagitäis kahe päeva tagant minema 2,8om 5,6w

see asi tossab ka sul üldse? Eile just proovisin siin ühte 2.6oomist 3.7V tööle panna ja krdi kibe ikka :arrow:

tossab nagu t3 :D eks ma alles proovin ja leian enda jaoks seda õiget, aga iga vedelik tahab erinevat wat-i saada .. mõni kannatab kõvasti rohkem aga siis hakkab kurgu peale mis mulle ei meeldi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna olen jälle oma lemmiku peal päris palju teinud. King-Cigari virsik ikka ruulib siinpool. Õhtaks on 3ml läbi ja magama veel ei lähe. BOGE tankis tuleb maitse eriti hästi esile. (esiga)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul läheb uskumatult vähe. 1,6ml jätkub 2-3 päevaks. ;) Ja varem läks pakk suitsu päevas :D

mul umbes sama, olin konihull ilma pausita (N)

nüüd pärast kuud ma isegi ei viitsi mitu tundi aurutada.

hommikul pole vaja "päevaalgatuse suitsu" jne

 

nikottiniannus vedelikus on samas suur, ~26ml

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et kasututan sama tihti, kui suitsu aga korraga vähem. Kui poodi oli muidu ühe suitsu tee, siis nüüd saab poolel teel juba küllalt. :-) (18mg)

Share this post


Link to post
Share on other sites

T3 clearo paagiga saan kusagil poolteist päeva. Mul aparaat põhimõtteliselt kogu aeg näpus ka, 3-4 matsu siispaar minutit vahet ja jälle :-) nii terve päev.

Share this post


Link to post
Share on other sites

28 päeva nüüd juba kisun auru. Algul tundus et kuidas saab 3-4 ml päevas teha, mõni nädal tagasi kui läksin puhtalt vg-lt üle vgpg segule siis hakkas endalgi peaaegu 3ml minema päevas. Aga mäletan kui tuttava juurde läksime ja tema oli ka auru mees, siis oi oi anna minna - enne pidu sai just 3,5 täis pandud ja hommikul ärkasin ja paak kuival :) kangus aga algul oli 18mg mingi teine nädal läksin üle 12mg peale ja vahet ei tundud. BCC Mega, Vamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen paar viimast päeva jeesuse 36mg vedeliku kakkunud, ehk umbes 10ml päevas. Umbes 3 T2 tankimist päevas. Tilga Spezzi šokolaadi lisanud. Peaaegu läbi see hea maitsega asi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen paar viimast päeva jeesuse 36mg vedeliku kakkunud, ehk umbes 10ml päevas. Umbes 3 T2 tankimist päevas. Tilga Spezzi šokolaadi lisanud. Peaaegu läbi see hea maitsega asi :D

:o karm vend (psühho)

 

peale iclear 30 ja liqua vedelike tulekut on hakanud minema ca 7ml vedelikku.

haigelt hästi maitseb ja suitseb (esiga):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peaks ka 36mg proovima. Proovitellimuse 24mg võttis juba kõri krõbedaks. Täna saan sillamäe kraami kätte, siis segan pisikese koguse (Y)

18mg kuidagi lahja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BOGE täis läheb nüüd jälle päevas ära (miski 3ml, 18mg). Kui on hea vedelik, siis nagu kulub rohkem. Kes maha tahab jätta, peab totaalset paska imema... (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle tundub ka et vivi novaga läheb natuke rohkem vedelikku aga seal ma kasutan VPG ja bcc megas kasutan VG. Kugused siis vist 2-3 ml VG või 3-4 ml VPG.

Pole väga hoolikat jälginud aga mulle tundub veel et vivi novaga on puffid lühemad ja puffide arv suurem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul kulub kuskil 5-6ml päevas ja kasutan üldiselt lahjemaid vedelikke 11-12mg - kuidas keegi markeerib. Kahte päeva 10ml pudeliga välja ei vea kahjuks. Tööl on 2 akut kaasas, et "tuli" otsa ei saaks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...