Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Mitu ml päevas kulutad?

Recommended Posts

Semi off-topic. Palju te per seanss tõmbate? Ma teen nii kuskil 5-6 puffi 3-4 sec, 18mg. orienteeruvalt 8W ümber 2.4ohm peal. see on siis umbestäpselt kord 40-60 minuti jooksul. Siga lõhub kurku.

Lisaks öelge veel, kas puhtalt VG vesi on hea mõte ja mis on selle eelised/puudused?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Semi off-topic. Palju te per seanss tõmbate? Ma teen nii kuskil 5-6 puffi 3-4 sec, 18mg. orienteeruvalt 8W ümber 2.4ohm peal. see on siis umbestäpselt kord 40-60 minuti jooksul. Siga lõhub kurku.

Lisaks öelge veel, kas puhtalt VG vesi on hea mõte ja mis on selle eelised/puudused?

wtf seans? Seans algab kui ärkan ja lõppeb kui uinun.... pulk on kogu aeg hambus kui silm lahti.

~8-10 ml läheb siis kui silm selge kui mitte siis rohkem.

Kui nüüd aus olla siis nii on igapäevane norm aga kui juhtub, et olud ei luba siis ei tõmba ja 1ml (12mg vedelikku) ka 12h jooksul ja probleemi pole... (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Semi off-topic. Palju te per seanss tõmbate? Ma teen nii kuskil 5-6 puffi 3-4 sec, 18mg. orienteeruvalt 8W ümber 2.4ohm peal. see on siis umbestäpselt kord 40-60 minuti jooksul. Siga lõhub kurku.

Lisaks öelge veel, kas puhtalt VG vesi on hea mõte ja mis on selle eelised/puudused?

wtf seans? Seans algab kui ärkan ja lõppeb kui uinun.... pulk on kogu aeg hambus kui silm lahti.

~8-10 ml läheb siis kui silm selge kui mitte siis rohkem.

Kui nüüd aus olla siis nii on igapäevane norm aga kui juhtub, et olud ei luba siis ei tõmba ja 1ml (12mg vedelikku) ka 12h jooksul ja probleemi pole... (psühho)

 

Õõõh. Okei ma üritan esialgu vähemasti asja rituaalina hoida. Väga ei tahaks päevast pauku üle 3 - 3.5ml lasta...seega teen siis, kui keha niko järele karjuma hakkab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui kreeka doktori math on õige siis 5mini analoogiga sama väärse nikotiini koguse jaoks on vaja tõmmata 50mg kangusega vedelikku... siit edasi arvuta ise

 

-- 19 Apr 2014 08:58 --

 

Ehk siis aurust ei saa nii palju kätte kui suitsust... ehk peale aurule üle minekut reeglina nikotiini kogus mis organismi satub väheneb (Y) Sellest tulenevalt on osadel raskusi üle minekuga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... Sellest tulenevalt on osadel raskusi üle minekuga.

 

Tell me about it -.-

Siit soovitus tee rahulikult analoogi edasi ja samas ka auru... tedlikult suurenda auru osa ja vähenda analoogi ja 6-12 kuuga oledki ilma pingutuseta analoogist vaba.... see on üks toimiv võimalus.

Saab ka külma kana teha aga see vajab iseloomu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :

... Sellest tulenevalt on osadel raskusi üle minekuga.

 

Tell me about it -.-

Siit soovitus tee rahulikult analoogi edasi ja samas ka auru... tedlikult suurenda auru osa ja vähenda analoogi ja 6-12 kuuga oledki ilma pingutuseta analoogist vaba.... see on üks toimiv vvõimalus.

 

Krt ei tahaks ennast nõrgaks tunnistada...prooviks ikka aurule minna kohe. Tibi läks, alates eilsest on teinud analoogi ainult niipalju, kui autos minu kõrval istudes sai second handi osaliseks. Täna hommikul tegin esimese suitsu ja juba urises, et öäkk rõve suitsu hais.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Need ei ole olümpia mängud kus on vaja parimana tulemuseni jõuda. Kui õnnestub külma kana teha väga, väga hea ... kui ei õnnestu pole ullu... tasapisi saab ka organism aru et analoog on ikka päris p***sk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt ei tahaks ennast nõrgaks tunnistada...

Ma ka arvan, et ei maksa suurt numbrit teha. See on tavaline, et alul tõmmatakse mõned nädalad (isegi kuud) paralleelselt. Oli minulgi nii, et kord tahtsin üht, kord teist -- ja sedasi paar nädalat. Siis ühel nädalavahetusel maale minnes otsustasin, et suitsu kaasa ei võta. Paraku sai valearvestuse tõttu vedelik otsa -- just see hädaolukord mu siia foorumisse tõi. Abi tol korral kahjuks kiirelt ei saanud. Nii sai mõned nilbed sala-analoogid tehtud, mida ma võtsin kerge pettumusena. Järgneva töönädala alguses tõmbasin töö juures sahtlisse jäänud kolmveerand pakki suitsu teadlikult lõpuni, normeerides selle mitme päeva peale auru vahele. Ja sealt edasi juba ainult aur. Ükskord üheainsa mahvi suitsu tõmbasin nagu võrdluseks või nii. Ei olnud ikka see, polnud kohe üldse õige asi. Aur on õige (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teemasse: algul sain 2X 2ml päevas hakkama. Järjest intensiivsemaks läheb. Praegu 5-6ml päevas. Joogi kõrvale läheb rohkem. 12mg ravimisisaldusega mahl. Selles suhtes võib "dr." Olafil isegi õigus olla, et hakkad nikotiini rohkem tarvitama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olaf võib oma kapslid prsse lükata endale ja sellele nn, doktori tädile.

Rohkem hakkab pigem minema, sest sigarett käepärast pidevalt ja teed kus tahad!

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protank'i ja EVODiga läks 5-8 ml 6mg jooki. Pärast Taifuni ja Kayfunile üleminekut kulub 10-14 ml päevas. Kasutan 0,8-1,3 oomiseid coile mehhaaniliste otsas.

Tean-tean, kogus on liiga suur. Aga teadsin ka seda et suitsetamine kahjustab tervist, ikka tõmbasin kaks pakki päevas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viskan ka sõna sekka, mul oleneb puhtalt kust tõmban, kui RDA isu siis läheb 3-4ml päeva peale keskmiselt 23w juures. Kayfun peab 13w peal kenasti päeva ja natukene peale vastu ning Lemo 18,5w peal suht sama kaua. Seda siis 6mg mahlaga. 

Kui peole lähen siis alati RDA tasku ja 12mg mahl ka, muidu ainult kogu aeg aurakski vist, kulu jääb ka mingi 3-4ml juurde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4,5 -5,5 ml p2evas, jogasena muidugi rohkem. kogus pole mu meelest aja jooksul muutunud, praegu kaifariga 12 mg enamasti, varem 18 v6i kangemgi segu

Share this post


Link to post
Share on other sites

peale DNA40 ja Kayfun V4 soetamist on päevased kogused meeletuks läinud. Eriti hull kui üksi kodus olen. Pühapäev oli lebopäev kodus üksi ja ainuüksi tolle päevaga läks ca 20-30 ml ära :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul täitsa oleneb tujust. Mõnikord läheb üks paak tööl ja mõnikord kolm. Üldiselt jääb 5-10ml vahele ja tõusis sinna peale k4 soetamist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...