Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Mitu ml päevas kulutad?

Recommended Posts

üle pika aja sai pilk peal hoitud.

nüüd siis tean hetkeseisu - 20ml päevas 6mg kangus, maitsestajat 90vg/10pg baasis umbes 2%.

päeva lõpuks tavaliselt tühjad 2x evic-vt 5000mah akut.

evikute otsa on keeratud el-cabron dripperid dual nikkel coiliga 0,08 ohmu.

build selline- 2,5 mm sisekeeru mõõtmega 9 ringi, 28 gauge nikkelit ja seda 2x ehk dual coil.

minu jaoks kõik paigas, auru kogus üüratu ja maitse täpselt õige.

see siis igapäeva veip, viimane kuu aega.

ps. probleem tekib meeletu aurukogusega, mis tuppa tekib. 

päeval teen ka 60m2 garaazi ukse lahti, et ruumi suurendada, aga see ei aita eriti, kõik on ühtlase auru vinega kogu aeg kaetud.

PS. majal korralik vent. :D

 

edit: Ahjaa, see siis kõik TC-d ehk siis evicu puhul VT-d kasutades :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

20ml päevas

 

Johhaidii   (psühho)

Aga teaduslikust huvist küsides, kas mingeid huvitavaid nähtusi enda kopsude tööga oled tähele pannud? Kas mingit lurisemist hingamisel on esinenud? Hommikuti köhimine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul sarnane 15ml kindlasti, üldiselt ei jälgi, kui palju läheb. VG rohke seguga pole miskit märganud, vanasti pg-ga oli küll jamasid ja kui tegid nii 5ml 12mg päevas. Tegusa päeva jooksul saab tühjaks nii evic -vtc mini kui ka istick 40w ja võtad laadimisest teise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enne läks 2-3ml 10W juures ja 9mg. Nüüd läheb 4-5ml ~30W juures ja 6mg.  2600mah aku jääb õhtuks tavaliselt kuskile 40% kanti.

Rahaliselt on ka see viimane piir mida hetkel mõistlikuks pean - kui poest ostaks vedelike siis teeks täpselt pakk-poolteist suitsu rahaliselt välja nagu enne nutikonile üleminekut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Johhaidii   (psühho)

Aga teaduslikust huvist küsides, kas mingeid huvitavaid nähtusi enda kopsude tööga oled tähele pannud? Kas mingit lurisemist hingamisel on esinenud? Hommikuti köhimine?

Nähtused tekivad vaid suurema PG-ga ja samuti umbes 70% maitsestajatega, st umbes 30% maitsesajatest sobib mulle, ülejäänud tekitavad köha jne. õnneks olen tänaseks leidnud endale sobivad.

JOHHAIDII :D lõpp hea kõik hea!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkeseisuga on keskmine kulu läinud 20-25ml päevas. Sellise koguse kohta olen paari kõrvalnähtu tähele pannud. Baasvedelik ja maitsestajad saavad kiirelt otsa ning akulaadija teeb koguaeg tööd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

üle pika aja sai pilk peal hoitud.

nüüd siis tean hetkeseisu - 20ml päevas 6mg kangus, maitsestajat 90vg/10pg baasis umbes 2%.

päeva lõpuks tavaliselt tühjad 2x evic-vt 5000mah akut.

evikute otsa on keeratud el-cabron dripperid dual nikkel coiliga 0,08 ohmu.

build selline- 2,5 mm sisekeeru mõõtmega 9 ringi, 28 gauge nikkelit ja seda 2x ehk dual coil.

minu jaoks kõik paigas, auru kogus üüratu ja maitse täpselt õige.

see siis igapäeva veip, viimane kuu aega.

ps. probleem tekib meeletu aurukogusega, mis tuppa tekib. 

päeval teen ka 60m2 garaazi ukse lahti, et ruumi suurendada, aga see ei aita eriti, kõik on ühtlase auru vinega kogu aeg kaetud.

PS. majal korralik vent. :D

 

edit: Ahjaa, see siis kõik TC-d ehk siis evicu puhul VT-d kasutades :)

 

Comp, aga ehk tuled meie sekka ja kuna plaanitakse ka võistlus korraldada,siis näitad kui paksu pilve puhuda suudad. Ja seda kõike sinu kodulinnas http://www.e-suits.eu/topic/3765-kokkusaamine-r%C3%BC%C3%BCtli-18-tartu/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aeg vist vana teema ellu äratada... Seoses tohmi regulatsiooniga on ilmselgelt veel hinnatõusu oodata. On veel mõnel veipijal valmisvedelike auramine analoogist odavam? Kolisin külmaperioodiks dripperitele üle ja 30ml on tavalise päeva kulu. Krdi kalliks läheb hea valmiskraami tarbimine. :) Segan enamuse ise aga see vahel tahaks mõnd head spetsialisti "keedetud" ka. Kõrvalnähuks vaid 0mg-lt tagasi 1mg-le kolimine. Nii kulub natukenegi vähem kraami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endiselt odavam, alla 1€ päevas, M2L single coil.... Pilvede puhumine nagu pärani akendega toa kütmine, kasutegur nullilähedane...

 

Maitsete hankimisega on  küll raskemaks (mitte kallimaks) läinud, aga vähemalt veel paar aastat hinnatõusu ei karda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ilmselgelt ei ole 30ml päris normaalne päevane tarbimine. 

Ei miskit isikliku, aga tehniliselt ei ole see mõeldud ikkagist sedasi.

Jah, see kõik on võimalik, kuid samamoodi võiks siis võrrelda dragsteri vs BMW 320i kütusekulu. Tehniliselt saad sa punktist A punkti B mõlemaga (hommikust õhtuni), aga kas see on füüsiliselt vajalik? 

 

10ml nõue samade hindadega ilmselgelt ei tule mitte kunagi soodsam, kui tavasuits. Sisse peab arvestama ju tehnika jms kulud. 

Kui vedelik maksab näiteks 7eur 10ml, siis 5ml päevas oleks sama, mis pakk suitsu päevas ja kulu oleks võrdväärne (ei arvesta hetkel kulusid tervisele hiljemas elutsüklis). 

 

Minul kulub 2-coil seadme loksutamiseks 0mg kangusel 4-5ml päevas. Kui ma läheks üle poodide toitmisele, siis tuleks ta ikka soodsam, sest keegi ei sunni mind soetama 7eur pudelit täna. On ka soodsamaid alternatiive.

 

Aga pigem on see ebamugav - 10ml per pudel max.

 

Endal käis peas üks variant, kuidas seaduse-mehest mööda hiilida.

Müügile peaks tekkima e-sigareti "blokid" ehk sul on ala 5x10ml ühe tellimusega (üks hind) ning tasuta kaasa tuleb 50ml pudel. Tehniliselt ei riku müüja seadust ja tarbijal ainuke ebamugavus, et peab pudelid ümber tilgutama suuremasse. Kindlasti oleks ta kallim, kuna 1 pudeli asemel ostad 6tk, millest 5tk viskad prügisse kohe.

See variant jäi silma nicorexi reklaamist - 4x vedelik + 2 coili tasuta kaasa. Tootel üks hind. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tohi vaadist müüa. Vähemalt mitte siis, kui avalikult reklaamida, et see on e-vedelik mitte mingil muul otstarbel kasutamiseks mõeldud vedelik, mida juhuslikult ka e-sigaretis kasutada saab. Alternatiiv on ikka vaid ise segada. Mul on selleks puhuks varud olemas, kui kõige mustem stsenaarium reaalsuseks saab, samas tuleb selle vastu võidelda siiski nii kaua, kui kuskilt mõni pisikenegi lootusekiir veel paistab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No akusid ju tohib müüa, aga AKUD lähevad ju väga kuumaks ja mõnikord ka PLAHVATAVAD!! Siis on hea müüa akude jahutamiseks ju JAHUTUSVEDELIKKU. PG ja VG on ju JAHUTUSVEDELIKU koostisosad, lausa põhikomponendid *

 

* SUURTÄHTEDEGA on kirjutatud TAI ja ajakirjanduse poolt veipimiseteemalistes artiklites rõhutatud märksõnu, seega peaks selline lahendus olema ok :). Ise nad on seda väitnud ju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuleb teha nagu venelased tegid  müüakse nt 50 ml maitsestatud vedelikku mille antakse juurde vastava kogusega nikotiini ampull vastavalt maitsestatud vedeliku kogusele ja kangusele mida saada tahetakse. nikotiini ampull on nn näidis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panin tähele , et Poolas ongi sured pudelid kadunud ja nende asemel müügis big packid , ehk ühes karbis 4-6 x 10 ml . hind vähe odavam kui 6 x 10ml eraldi ja kallim kui vanasti oli 2 x 30 ml

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul läheb 20-30 ml päevas olenevalt millist/milliseid coile kasutan. Kangus peaks olema 1% juures

Oppaa. Mul ka vahepeal läks. 

Nüüd läheb 2-4ml 0% mehu päevas. 

Ma enam ei mäleta, mis kuust 0 peale jäin, aga mingi 2-3 kuud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...