Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Mitu ml päevas kulutad?

Recommended Posts

Läheb päevas umb 2ml vpg vedelikku ~10mg kangusega. Omaarust tossan küll üpris palju, aga mida ei kao, on vedelik :D

see ju ainult hea et ei kao niipalju, mul aga läheb päevas kuski 3-6ml vedelikku seda iclear 30 clearoga mis on evic'i otsas. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Läheb päevas umb 2ml vpg vedelikku ~10mg kangusega. Omaarust tossan küll üpris palju, aga mida ei kao, on vedelik :D

see ju ainult hea et ei kao niipalju, mul aga läheb päevas kuski 3-6ml vedelikku seda iclear 30 clearoga mis on evic'i otsas. :D

sellega lähebki rohkem (Y)

ja asja eest (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nende 4W või mis iganes imeväike number seal oli, ei suudagi vedelikku normaalselt auruks teha, seega saad palju rohkem mahve teha. Mitte, et need mahvid midagi väärt oleks sellisel juhul :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esialgu kulus minulgi vedelat rohkem, nüüd läheb stabiilselt 3ml 18mg'd päevas. Asi stabiliseerub lõpuks. Kui kogus on liiga suur, siis peaks äkki kangemat proovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

seda ma arvasin ise ka , et järgmisel korral võtan kangemat, hetkel 12mg, kuigi jahh olen kangemat proovind, pani pea kergelt valutama, aga siis oli ka alguseasi, äkki sellest, eks katsetab kangemaga veel ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esialgu kulus minulgi vedelat rohkem, nüüd läheb stabiilselt 3ml 18mg'd päevas. Asi stabiliseerub lõpuks. Kui kogus on liiga suur, siis peaks äkki kangemat proovima...

kangem hakkab kurgule

no praegune clero on samas ka suht joodik võrreldes näiteks t3-ga :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ostan veel eid valmis segusid ja läheb kuskil 1 ml päevas :) Vb natuke rohkem. Kasutan ce4 clearot ja see ei põleta nii rämedalt. Ei tea kui hakkan ce5-te kasutama ja ise coili keerama siis hakkab rohkem ka minema?

Muidugi ei kannata minu aku mingeid volte keerata( tavaline 650 ego-t aku), seega ka põleti koguaeg sama võimsusel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kui alguse Vapeonly BCC Megaga läks 1 Paak (3ml), siis nüüd iClear 30 ja korrutan koguse kahega, aga hea on ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kui alguse Vapeonly BCC Megaga läks 1 Paak (3ml), siis nüüd iClear 30 ja korrutan koguse kahega, aga hea on ka.

I clearit on jah joodikud, pole ise veel saand proovida aga maitse ja kurgulaks pidi mega olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ca. 2,4ml vedelikku kolme päeva peale. Endale tundub, et see on palju :roll:

0,8 ml päevas väga bueno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kui alguse Vapeonly BCC Megaga läks 1 Paak (3ml), siis nüüd iClear 30 ja korrutan koguse kahega, aga hea on ka.

I clearit on jah joodikud, pole ise veel saand proovida aga maitse ja kurgulaks pidi mega olema.

nii see on (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul järgmine ost arvatavasti tuleb Kanger MT3, ostaks iClear 16 aga pole baas vedelikke mida sinna järjest muudkui peale tankida :lol:

Kanger õnneks tarbib vähem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ca. 2,4ml vedelikku kolme päeva peale. Endale tundub, et see on palju :roll:

0,8 ml päevas väga bueno :)

Nii, 2,4ml läks jälle clearosse. Näis kaua seekord selle kogusega hakkama saab :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ca. 2,4ml vedelikku kolme päeva peale. Endale tundub, et see on palju :roll:

0,8 ml päevas väga bueno :)

Nii, 2,4ml läks jälle clearosse. Näis kaua seekord selle kogusega hakkama saab :)
Mis clearo kasutusel on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ca. 2,4ml vedelikku kolme päeva peale. Endale tundub, et see on palju :roll:

0,8 ml päevas väga bueno :)

Nii, 2,4ml läks jälle clearosse. Näis kaua seekord selle kogusega hakkama saab :)
Mis clearo kasutusel on?
Tabac BCC T3 (Spezzi käest tellitud Peleoni T3 kompl.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Clearid tuleb ehitada pikkade-pikkade vurrudega ja otse sinna 100ml pudelisse uputada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ca. 2,4ml vedelikku kolme päeva peale. Endale tundub, et see on palju :roll:

Jeebus! Täna kalal läks 3ml vedelikku ca. poole päevaga :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...