Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Mitu ml päevas kulutad?

Recommended Posts

pärast rba peale kolimist läheb nüüd 3ml ära, lekib ikka päris hästi (tavaliselt kondensatsiooniga pea kambrisse kogunenud vedelik õhu avast välja)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vedelik on mul 6mg (ma ei saa aru, kuidas on võimalik sellest 6x kangemat kraami tõmmata:) ja kulub DCT-ga (3.5ml) täpselt kaks paaki päevas.

Kuna aga täitmisel jääb mul mõnigi millimeeter õhku üles ning kartot kuivaks kah ei tõmba, siis tegin ühe (loodetavasti) täpsustava arvutuse.

 

DCT sisediameeter on 14mm, karto läbimõõt 9mm ja täispaagis vedelikusamba kõrguseks 20mm, millest sain, et "paagitäis" tähendab pigem 1.6 ml.

Kaks paaki päevas = 3.2 ml. Niisiis minu poolt päevas aurustatavas vedelikus on 6mg * 3.2 = 19.2 mg, no ümardan ilu-ümaraks, 20 mg nikotiini.

Sigarette suitsetasin ma 20 tükki päevas kangusega 0.4 mg, 20 * 0.4 = 8 mg. Võib öelda, et mu "analoog vs. nuti" n.ö. toorainekordaja on 2.5.

 

Huvitav, mis numbri teised saavad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei saa seda analoog vs digital yxyhele võtta. kõik oleneb vedeliku koostisest, cartost, clerost jne

ses suhtes ma imen vist plokk päevas hetkel (psühho)

12mg vedelikku ca 6ml päevas, palju tuleks suitsudega, kui tõmbasin 0,1mg suitsu ennem 25tk päevas?

mu kordaja 28? :lol:

2,5 plokki suitsu päevas (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oled täheldanud, et peale sinuga kätlemist jäävad inimesed vaikseks ning lähevad varsti WC-sse?

möh?

irw, pakun et oli mõeldud nii, et saavad sinuga kätlemisest nikotiinimürgituse, kuna sa oled nikotiinist nii läbi imbunud :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen täiesti kindel et seda ei saa üks ühele võtta ja sellest on ka välismaa foorumites palju juttu. Aurust ei omasta inimene nii palju nikotiini kui tavasigareti suitsust. Ka põhjendus, miks see nii on, oli ECF foorumis kuskil olemas.

 

Enda kogemuse põhjal võin väita et praegu saab minu organism vähem nikotiini kui ta tava suitsudega sai (vähemalt tunne on selline). Hetkel tõmban 3-4ml päevas 9-12mg nikotiiniga. Tavasigarette läks umbes pakk päevas, 0,4mg nikotiiniga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei saa seda analoog vs digital yxyhele võtta. kõik oleneb vedeliku koostisest, cartost, clerost jne

ses suhtes ma imen vist plokk päevas hetkel (psühho)

12mg vedelikku ca 6ml päevas, palju tuleks suitsudega, kui tõmbasin 0,1mg suitsu ennem 25tk päevas?

mu kordaja 28? :lol:

2,5 plokki suitsu päevas (psühho)

samas konverentsid mida e-cig kohta olen vaadanud siis ka seal on toodud, et nikotiini imendumine aurust on väiksem kui suitsust.

teoreetiliselt peaks seda suhteliselt lihtne mõõta olema veres sisalduva koguse järgi ja sellest tõenäoliselt need väited ka pärinevad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda on usa's tehtud, kusagil oli selle kohta link ka. Täitsa teaduslikult ikka kohe uuriti mingis ülikoolis vist.

Hinnavaatluse esuitsu teemas äkki kusagil oli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

alguses võib, hiljem peaks langema hakkama kui oled endale lõpuks õige kangusega vedeliku leidnud - ehk uue "mänguasja" teema :).

kuna mul päevad suht kiired siis alla 24mg on suhteliselt keeruline kiirelt oma niko vajadust rahuldada. 12, 18 mg võiski tõmbama jääda.

samuti ei tohiks seda tõmmata igas kohas kus viibid vaid kodus ntx võiks mingi teine ruum/koht olla kus tavaliselt ei istu - aitab pause teha. kuna e-cig tavalisega võrreldes ei tekita sellist küllastunud tunnet (kopsudest ei mahu enam midagi sisse :)) siis on lihtne jäädagi seda ahelas tõmbama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kangus on langenud, aga ega kogus kasva, eh? Ma enda puhul panen tähele, et paagid tühjenevad üha usinamalt. Olen olnud 6mg vedeliku peal, aga nüüd juba 11mg-sed kah kuuririiulil varuks. Enne sain 5-10 minutiga õues isu täis, praegu võiks seda lahjat vist pool tundi järjest imeda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pärast rba peale kolimist läheb nüüd 3ml ära, lekib ikka päris hästi (tavaliselt kondensatsiooniga pea kambrisse kogunenud vedelik õhu avast välja)

(psühho) täna lõin kokku palju mul viimasest tellimust möödas on ja tuleb välja, et ainult tundus 3ml (sest täidan päevas 2 korda), tegelikult kuskil 2ml kanti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nii kuna kasutan koguaeg evic'i otsas iclear 30 juba viimased kuuaega kui mitte rohkem siis olen tähele pannud et viimasel ajal täidan 2 korda vähemalt paaki kui mitte rohkem seega 6ml ja peale päevas. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul nyyd juba pool kuud MT3 olnud ning sellega kulub umbes 1,5 ml päevas. Seega pole väga hullu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et mu vajadus vaikselt hakkab kaduma, sest maal käies ei teinud kaks päeva. Ning siis kui teen, siis ka heal juhul 0.8ml päevas(joogisena võib see kahekordistuda). Võibolla on asi selles, et mul on kopp ees ühest ja samast vedelikust, juurde ka ei raatsi osta. Mingi 30ml järjest ühte ja sama virsikut lasknud, sama palju veel ees. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul läheb u. 3ml päevas (9-14mg nikotiiniga) kasutates Vivi Nova'sid. Kui kasutan iClear30, siis võib ka palju rohkem kuluda. Reeglina teen ööpäeva jooksul u. 400 mahvi. Aga eVic'u statistikast näen, et on ka olnud üks üle 800 mahvine päev. Huvitav on aga see, et alguses kõrvetasin paar nädalat vedelikke u. 10 ja isegi 11 watiga. Nüüd aga pigem 7-8 vahel ja vaid tubakamaitselisi vedelikke ehk tiba kõrgemalt. Liiga kuum aur on hakanud pinda käima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...