Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Mitu ml päevas kulutad?

Recommended Posts

Krt, parema vedeliku peale üle minnes (poola Blue Mist), tõusis ka tarbitav kogus korralikult. Alla 2-3ml päevas ei tule enam kuidagi.

Mille pealt üle läksid? Ehk siis, mis oleksid sinu arust halb, vastuvõetav ja hea vedelik?

Share this post


Link to post
Share on other sites

18mg on ikka üüratult kangeks läinud. Isegi 12 on vaikselt liiast. Katsun 9mg mahlu edaspidi segada. Külmik veel 18 seid tuugalt täis, lahjendades kaotan maitset.

Kogused seevastu lähevad aina suuremaks. Eile läks kaks Protanki täit mahla + õhtul teleka ees sai T3 ka peaaegu tühjaks tiritud. Vast jään ellu ikka. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

18mg on ikka üüratult kangeks läinud. Isegi 12 on vaikselt liiast. Katsun 9mg mahlu edaspidi segada. Külmik veel 18 seid tuugalt täis, lahjendades kaotan maitset.

Kogused seevastu lähevad aina suuremaks. Eile läks kaks Protanki täit mahla + õhtul teleka ees sai T3 ka peaaegu tühjaks tiritud. Vast jään ellu ikka. (esiga)

Mul oli sama olukord, et 18 läks kangeks (võibolla oli see seotud ka kerge külmetuse ja kurguvaluga) ja otsustasin ka lahjemaid mahlu hakata tarbima. Kõrvalmõjuks oligi täpselt sama asi, et kui enne tõmbasid oma 15-20 mahvi ära ja oli selleks korraks küll, siis lahjemate mahlade puhul istusidki päev otsa pulga otsas. Kuna mahla hakkas ka enam kui 2 korda rohkem minema, siis otsustasin, et jään ikka 18 peale. Nüüdseks jälle uuesti ära harjunud, mingi hetk peale tõmbamist saab küll ja siis rohkem jälle ei taha, kuni järgmise korrani. Mulle sobib ikkagi niimoodi rohkem, selle asemel et päev otsa pulga otsas rippuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ütleme nii, et tõmbasin esialgu 18mg palju, läksin 12 mg peale, tõmbasin kah niipalju kai sain, nüüd 9 mg juures enam eriti ei viitsigi tossutada. Üks päev proovisin tõmmata kanget, tõmbasin 3 mahvi ja ununes pulk üldse kolmeks tunniks. Minul on vedeliku tarbimine olnud pidevalt ühtlane, sest tirin nii kuis jaksan, nüüd jah 9mg puhul on üldiselt kuidagi isu ära läinud, ei viitsi niiipalju tõmmata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

18mg ja paar+ Iclear30 täit Vamo'ga (terve ööpäev kodus olles)...tööl vast 1-2ml (T3S+eGo-pulk - 12h vahetus) + ~ Iclear30 täis kodus (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tavalisel on läinud ikka 3-4ml 12mg päevas, kuid ilmade jahenedes on hakkanud kärsakat kuidagi tihti tulema ja tõmmatav kogus poole väiksem. Lihtsal, kui see p...maitse suhu tuleb, siis ei taha juppaega suitsu näha. Ma ei tea, kas see on oleneb vedeliku koostisest, või kuidas teistel selle kärsakaga lood on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tõmban 12 mg-st 65 VG 35 PG üldjuhul. Täna hommikul panin oma VT täis (2ml vv v3 otsas) ja praegu vaatan, et 0.5 ml alles. Vamot ja SVD-d kasutades läks 3 ml (IC 30) Ei tea millest selline vahe, aga sama palju pahvin küll vv v3-ega, kui teiste suurematega. Eeldasin, et kui enne sai tehtud 30 analoogi päevas, siis koguaeg saab e-malakas suus olema, kuid tegelikult teen vaid mõned mahvid korraga ja siis jälle pikem vahe. Kui enne tegin analoogidega 300 + mahvi päevas, siis praegu arvan, et kuskil 100-150. Väga positiivne mu jaoks (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kui vana coil?

No suht värsked. Olen proovinud pesta, vahetanud uute vastu, ikka sama jama. Watid, voldid alla kruvind, siis kuidagi kannatab tõmmata.

 

-- 17 Okt 2013 22:29 --

 

Samas õhtul kodus toas paffides on kõik nagu korras, ainult viimaste jahedamate ilmadega õues selline jama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas enne clearo täitmist peaks pudelit ka loksutama, et koostisained ilusti seguneksid (kuskilt videost nägin, et enne raputati kõvasti)? Ei tea kas kokkusattumus, aga kasutusel just viimased tilgad pudelipõhjas? Ise ei ole neid raputanud.

 

-- 17 Okt 2013 22:49 --

 

Ma vabandan, kui olen küsimustega vales teemas :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas enne clearo täitmist peaks pudelit ka loksutama, et koostisained ilusti seguneksid (kuskilt videost nägin, et enne raputati kõvasti)? Ei tea kas kokkusattumus, aga kasutusel just viimased tilgad pudelipõhjas? Ise ei ole neid raputanud.

 

-- 17 Okt 2013 22:49 --

 

Ma vabandan, kui olen küsimustega vales teemas :roll:

Enamus baasidel on küll peal kirjas, et ennem kasutamist loksutada. nii teen ka mina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niih, nüüd ca 1,5kuud pärissuitsuvaba perioodi. YAY. (esiga)

 

Jooki läheb täpselt olenevalt päevast. Kui tiirutan autoga ringi, siis auto aurust puhtaks väga ei saagi. Kontoris kasutan enamasti koridori peal ja ohh jeerum kuidas koridorid nüüd meeldivad :)

 

Olgugi, et evic+vivi või protank kestab täpselt 2 päeva. Siis laadin paaki ja siis laadin ka akut. Viviga tienekord tihemini, sest ei julge täis ääreni pista, sest siiski ta lekib üpris palju mul. Aga ei suuda ka loobuda vivist, toss ja mekk hea....väärt toode. Kvaliteet võiks ainult parem olla.

Jooki tehes võib ka kiiremini hakkama saada. Aga ühte paaki üldjuhul ühe päevaga ära ei tarbi. Pigem sinna 1,5-2,5ml kanti jääb tarbimine 12mg kangusel. Lahjemaks ei ole proovinud.... :roll:

 

Keegi evic-ut on arvutiga ühendanud ja oma tarbimist saanud jälgida? Mul miskipärast see ei toimi... any hints?

Share this post


Link to post
Share on other sites

6ml kulub ikka. Vahel ka rohkem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tavaliselt kusagil 2 ml 12 mg vedelikku aga kuna Drip Top RDAd kasutan enamus aega siis väga täpselt ei oska öelda... (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...