Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Ja ta tõesti aitab...

Recommended Posts

Kas sõjaväes peab e-suitsuga samuti suitsunurka jooksma või tohib sees ka teha? (psühho)

Vene kroonus oleks pidanud veel ennem pool kasarmut ära pesema, kõik välipeldiku sittumis augud ära puhastama, pool ööd kartuleid koorima ja polkovniku suvila plangu ära värvima ka... (psühho) ja siis oleks oma e-suitsu saanud tõmmata...vist, kui sellel ajal oleks neid olnud... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise käisin 2006/2007 ajateenistuses. Mäletan,et noorteaja alguses oli mingi jama ka ning siis keegi ei tohtinud 2 nädalat suitsul käia. Hiljem läks natukene vabamaks asi ja lõpupoole võis juba enam vähem enda suvale vastavalt suitsunurka jalutada. Metsalaagrites või üldse väliõppustel polnud probleemi sest siis sai piisavalt teha aga just kasarmu päevadel oli väga keeruline nö minna siis suitsule kui ise tahtsid :)

Seega soovitan kui muidu ei saa tavasuitse natukene varuda ja e-sigaret kaasa võtta. Metsas ei ole üldiselt laadimise võimalust kah.Kasarmus pole probleemi. E suitsu sa saad kasvõi häda korral kuskil toas või WCs teha nii,et võllid ei näe.

 

Saage aru,sõjaväes ei eksisteeri sul privaatsust ja oma harjumusi !

Share this post


Link to post
Share on other sites

eile õhtul käisin poes ja naine tahtis, et talle helesinist philip morrist tooksin. Üle päeva oli paki hind tõusnud 20 senti (2.90euro asemel 3.1 euri) mis vanas rahas üle kolme krooni :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

esimest korda jätsin suitsetamise maha 20 kuuks, kuid ikkagi lõpuks tundsin,

et mingi tegevus peab olema (psühho) siis tossasin aastakese aga möödunud suvel

oli naine oma sünnipäeva eel nii pahuras tujus, et lubasin talle suitsetamise ja joomise maha jätta :P

 

joomise lubadus kehtis sama päeva õhtuni kuniks külalised laekusid, suitsu ei tõmmanud 2 kuud :lol:

 

aurumalaka soetamise plaan tekkis puhtalt vabas mikkrist läbustamise pinnalt ja hiljem tõsiselt uurides

erinevaid tehnilisi lahendusi. HV juubelil nägin paari aurutajat ja otsus oli langetatud 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegelt oleks nüüd hea kui saaks sellest jubinast ka lahti lõpuks. Ennem oleks vaja suitsu juurikas täiesti välja kangutada aga selleks läheb veel aega. Ma usun, et tegelt e pläru peaks lihtsam maha jätta olema kui õiget asja :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegelikult oli mul veel üks põhjus auru peale minna, nimelt ohutus.

avastasin sügisel korra, et üksi kodus olles ja arvuti taga tina pannes

olin umbjoobes toas suitsetanud :oops::x(N)

mingi viis koni vedeles arvutitooli kõrval maas.

kunagi ka ema noomis, tema elukaaslasega juues olevat ma korra laua ääres põlev koni

käes tukkuma jäänud :oops::x(N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa piristad siis ikka päris ohtralt v?

Mul ka üks sõber, kainena väga ok aga täispeaga loobib ka pläru igalpool ette. Suht ebameeldiv. (N)

meenub kui tädipoeg tuli külla ja ei suutnud uskuda, et toas ei tohi suitsetada :o

minu keeldu ei pannud miskiks, tõmbas akna lahti ja tossas aknal, naist mul polnud kodus tookord.

 

mitmeid päevi hiljem peale pidevat tuulutamist polnud toast ikka veel suitsuhais lahkunud :evil:

 

see tundus arusaamatu :roll: siis avastasin, et ta oli oma tühjad õllepudelid akna juurde

diifani ja maani kardinate taha toppinud, õlletilgaga pudelites suitsukonid olidki need "lõhnaküünlad" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

tegelt oleks nüüd hea kui saaks sellest jubinast ka lahti lõpuks. Ennem oleks vaja suitsu juurikas täiesti välja kangutada aga selleks läheb veel aega. Ma usun, et tegelt e pläru peaks lihtsam maha jätta olema kui õiget asja :roll:

Tegelt pold siiamaani plaanis aga kuna (eile seal teises teemas sai ju kurdetud) tervisega pahasti siis näiteks täna pole kordagi puutunud piipu ning erilist soovi ka pole - no natuke nagu tahaks kui meelde tuleb. tundub, et kordades lihtsam kui sigaretti maha jätta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, peaaegu kuu aega pole enam tavasuitsu teinud, tänu E-sigaretile(e-vic), paugu pealt käis asi, poolik suitsupakk veel vaatab vastu laua peal.

 

Minul on mustateks päevadeks pakk snuusi kuskil peidus :)

Paar aastat tagasi sai põsktubakaga(thunder frost) ka suits 2aastaks edukalt maha jäätud, aga lõpu poole loobusin kuna too tekitas aegajalt igeme valusid/põletike ja kui näiteks huul katki läks siis snuus tegi selle paranemise palju valusamaks ning pikemaks. Oli võimalus ka täiesti loobuda igasugustest abivahenditest ,aga jah, ei suutnud, alkohol tegi oma töö tagasi suitsetama hakkamisega.

 

Eks ta nii ole, kui 1kuu tavasuitsu juba ei tee, siis kuskilt ühe mahvi võtad, tuleb sellinne tunne peale, et miks kuradi pärast ma sellist rõvedat sitta olen üldse tõmmanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul peaks ka vedelema pakk suitsu kusagil, lasin naisel ära panna (esiga) .

ainuke sitt asi on, et hullu moodi olen sööma hakanud, koguaeg tahaks vaid syya (psühho)

 

InterFace, kuidas su kurk ka elab, oled yldse tõmmanud viimasel ajal?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeesus188 hangi neid toiduasendajaid.. Et mingit toiteväärtust pole, ainus eesmärk ongi selle lollaka söömisvajaduse rahuldamine. Kaal püsib sama ja isu ka normaalne.

 

Ma ise tõmban nii vähe juba e-suitsu, et 4 ml vedelikku läheb kuskil 5 päevaga.. Varsti vist ei paku üldse pinget.. Peab hunnik coile ostma ja paketi õele viima vist :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...