Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Ja ta tõesti aitab...

Recommended Posts

Olen kah mõnda aega juba e-suitsetaja. Alguses tegin ka tavalist kõrvale ja nüüdseks olen tavalise suitsu ära unustanud. Mulle igatahes meeldib, öelgu teised, mida tahavad. Mind ajab lausa naerma, kui kergelt on inimesed mõjutatavad ajakirjanduse poolt. Need kellega võin vabamalt suhelda, olen viisakalt seletanud, et tehku silmad lahti ja saagu aru, milline tegelikult maailm on. Ise tarvitan hetkel nicorexi kangemaid vedelike, kallid küll, aga mis sa teed, Viljandis pole konkurenti. Vähemasti mina ei tea kedagi teist.

Ajendas mind esuitsu tegema, et kuidagi tundus mulle isiklikult suitsu maitse vastik. Oma kogemusest kui tarbida nicorexi, siis see et 7 päeva saad 10ml läbi on muinasjutt ja kokkuhoid on mul siiani olnud kuus mõni euro vast. Ütleme nii, et kui ennem läks kuus ca 80 eurot siis tänaseks 72 eurot, aga olen tulemusega rahul, sest on kadunud muud nähud, mis suitsuga kaasnesid.

P.S Kui keegi viljandis tegeleks, odavama, kuid siiski kvaliteetse e-vedeliku müügiga, oleksin ostja, ehk saaksin, siis endale lubada paremat akut kah. Hetke seisuga ei tasu mul küll uue aku ostmine ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikoreks on rahakoti mõrv. Hangi omale e-smoker24.com baasvedelikud ja aroomid. Vähemalt minul tuleb neid kasutades 10 ml hind sinna 1.30 kanti. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen kah mõnda aega juba e-suitsetaja. Alguses tegin ka tavalist kõrvale ja nüüdseks olen tavalise suitsu ära unustanud. Mulle igatahes meeldib, öelgu teised, mida tahavad. Mind ajab lausa naerma, kui kergelt on inimesed mõjutatavad ajakirjanduse poolt. Need kellega võin vabamalt suhelda, olen viisakalt seletanud, et tehku silmad lahti ja saagu aru, milline tegelikult maailm on. Ise tarvitan hetkel nicorexi kangemaid vedelike, kallid küll, aga mis sa teed, Viljandis pole konkurenti. Vähemasti mina ei tea kedagi teist.

Ajendas mind esuitsu tegema, et kuidagi tundus mulle isiklikult suitsu maitse vastik. Oma kogemusest kui tarbida nicorexi, siis see et 7 päeva saad 10ml läbi on muinasjutt ja kokkuhoid on mul siiani olnud kuus mõni euro vast. Ütleme nii, et kui ennem läks kuus ca 80 eurot siis tänaseks 72 eurot, aga olen tulemusega rahul, sest on kadunud muud nähud, mis suitsuga kaasnesid.

P.S Kui keegi viljandis tegeleks, odavama, kuid siiski kvaliteetse e-vedeliku müügiga, oleksin ostja, ehk saaksin, siis endale lubada paremat akut kah. Hetke seisuga ei tasu mul küll uue aku ostmine ära.

Võimalusi on palju kuid vist mitte ühtegi viljandis kohapeal.

1.Võtta osa ühistellimustest . peleoni 20ml=4€ + post(ostad rohkem saad sootsamalt)

2. Osta kellegilt juba baasidest segatud vedeliku Müügi teema all on müüjaid paartükki

3. Osta endale ise posti teel baasid ja sega ise kokku. Tuleb vast kõige odavam kuid on ka suurem ajakulu e-smoker24.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaata natuke siin foorumks ringi, saad kõvasti odavamalt.

Myyjaid siin leidub, vaata ka spezzi sahtlisse ja yhistellimuste alla.

See et konkurentsi pole, see selleks.

Olemas on netipoled, kui eestist just vaja tellida. Aga soovitan ikka siit ennem vaadata, võid vägagi yllatuda ;)

 

-- 21 Aug 2013 11:02 --

 

Ah kurva, ei näinud uut lehte.

Ah topelt ei kärise (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pimekana ei leidnud seda ühistellimuse kohta üles, aga järgmises osalen kindlasti. Äitahh teavitamast, sealt tuleks ikka meeletu kokkuhoid, sama raha eest saaks pea poolaastat tõmmata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pimekana ei leidnud seda ühistellimuse kohta üles, aga järgmises osalen kindlasti. Äitahh teavitamast, sealt tuleks ikka meeletu kokkuhoid, sama raha eest saaks pea poolaastat tõmmata.

Just nimelt (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nii. Dingel-dongel, kuu aega sigaretivaba elu sai täis. 10 aastat olin korralikult tobi pannud kuni lõpuks hakkas räigelt üle viskama. Maha jätta ei suutnud, ju siis sõltuvus on/oli nii suur. E-sigaretiga on õnneks see hea, et mitte mingit tavalise suitsu vajadust ei teki. Täidab kõik soovid, tunded ja vajadused. Suitsetamise peale läks kuus 100 euri, siis e-sigareti peale läks eelmine kuu 12 euri ja mingi 5-6 ml on alles ka veel. Fantast värk, megarahul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on aasta nüüd täis. Tavalist pole teinud. Kulud on tasa ja kasum on suur. Sama nagu eespool kirjutatud, kui ennem läks vähemalt 30 pakki analoogi, siis nüüd kulub 2 cartot ja umbes 60ml vedelikku kuus. Igati rahul. Miski 600 eurot on säästetud ka äkki (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juunis ostsin esimese e-sigareti. EGO plönn...

Küll ostsin neid uusi otsasid nicorexist, ikkagi ei suutnud tavasuitsust eemale hoida.

Nüüd alles hiljuti ostsin VT otsa spezzi käest, ja tavasuitsu on selle nädala jooksul heal juhul mingi pakike läinud ainult (enne e-sigaretti läks pooltesit pakki päevas ning enne VT'd läks pool pakki vähemalt).

Järgmine etapp on täielikult tavasuits omale keelata (relv)

 

Vedelikud algus nicorexist, juulis sai juba spezzi käest võetud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pajataks siis ka oma kogemusest. Tavasuitsu olen tõmmanud pidevalt umbes 15 aastat. Pole midagi aidanud ei ussi ega püssirohi. Olen ostnud suure raha eest aastaid tagasi sedansa nimelist jura, kuid jäi see vaid raharaiskamiseks. Nüüd vedeleb see prügikastis.

Üleminek oli vägagi valutu, kunas sai soetatud nii ostast kui okidokist paar pudelit kangemat ravimit.

Kõrvalmõjud:

Algul oli rusuv tunne rinnus, kuid see on taandunud, nüüd aga ok. Kopsude puhastus köhimine on tulnud (öäk)

Maitsemeel on paranenud nende paari nädalaga tunduvalt. Hiljuti oli nii, et vedelikud hakkasid jubedalt vastu, siiagi kirjutatud, et kirbe keemia maitse küljes, eriti mentoolil. Kuid nüüd nagu suht talutav, epamine, et seda haisvat tõrvapulka ette ei pane.

Ja ka nina limaskest jube kuiv, nii kui kolliralli läbi ja nuuskan, kohe supp lahti, et kutsu või Edvard videviku saagast kõhtu täitma, see on häiriv.

Kuid üldiselt suht ok olla ja nüüd saan ikka aru, kui vastikult suitsetaja haiseb (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult toredat ärkamised on need, kui inimesed jättavad analoogi, ennast lõi asi ikka pahviks, et asja mida olin 13 aastat tõmmanud maitseb ikka nii rõvedalt tegelt, korraks oli selline juhtum, et maitsemeeled võimendasid asja üle, õlle maitse oli liiga vänge minujaoks aga mõne nädalaga normaliseerus. Mis mulle kõige rohkem meeldib, on see, et käed on jälle nii roosad puhtad nagu lapsel, ilmselgelt nahk on ka läbi selle palju tervem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aitab tõesti :).

26 aastat analoogi ja üleminek e-suicule täiesti valutu.

Lugesin kõrvalnähtudest ja täheldasin, et vist oli ka midagi sarnast :).

Kõrvalnähud on hoopis teistlaadi.

Võtsin mõni nädal tagasi hääletaja peale, kes just oli tavasuitsu lõpetanud.

Jäin ellu, aga kiusatus oli küll kilomeetri pärast auto kinni pidada ja kodanik välja tõsta. Hais tahtis silmanägemise ära võtta.

Suitsetajatega hetkel kinnises ruumis küll enam väga koos olla ei taha.

Aga eks see ole alguse värk ja läheb üle mõne aja pärast.

Olen üritanud piinlikult jälgida ja kontrollida, et endast e-suicu "jehhoovatunnistajat" ei saaks... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah aitab küll.Mul juba 30+aastat štaasi ja ka sain päevapealt vabaks.Ei mingeid piinu ega kõrvalnähtusid.Ise olen vägagi rahul selle valikuga. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna õues on juba üsna krõbe külm, siis on hea väikse muigega vaadata, kuidas suitsetajad õues värisedes kimuvad, ise soojas toas auru pahvides :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojaa, mingi väega mind välja ei kisu enam, lisaks mingipärast külmetavad suitsetajad ennast haigeks jõle tihti, mul seda muret pole enam õnneks.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Off-Topic :
Ühtegi terviseterroristi ei huvita asjaolu, et suitsetaja kopsuvähk väljas külmetades kopsupõletiku saab ja tema ravimine Haigekassale kulutusi põhjustab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olin kolm päeva nüüd tööl e-sigaretiga (graafikujärgne töö). Käisin suitsupausi ajal spetsiaalses suitsuruumis pahvimas aga selle asemel, et välkarit ja tubakapulka välja võtta, tossasin selle asemel hoopis e-sigaretiga ja kuigi tuleb tõdeda, et tööpostile tagasi minnes oli ikka selline kripeldav tühi tunne sees, nagu midagi oleks puudu, ei olnud siiski vajadust mõne kolleegi käest õiget suitsu küsida. (Y) nii et kuigi natuke imelik ja harjumatu on töö juures sellega tossata, siis ütleks, et kõigega saab ära kohaneda ;) muidu tänava peal või seltskonnas pole mingit probleemi, kuna sõbrad/tuttavad toetavad mõtet ja pigem rohkem mõtlevad, et peaks ka üle minema :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise nüüd juba pea kaks kuud ilma e sigaretita olnud. Alguses oli tiba raske, eriti just pirinat pannes aga pidasin vastu.

Selle vahepealse aja jooksul olen märganud massilist e sigaretide levikut. Kohalikus koolimajas pidid alaealised lapsed vanematelt e suitsu nõudma, kuna näe, "jukul ju on". Enda "pill" seisab kapi peal, koos hunniku vedelikega. Paljud on öelnud, et "palju tahad, ostan ära" aga jätan vist nostalgia mõttes alles. (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise nüüd juba pea kaks kuud ilma e sigaretita olnud

(Y)

Mis nikotiini taseme pealt ära lõppetasid?

Kuna lõpus oli tööga jube kiire ja aega ei olnud midagi muud osta siis tõmbasin 18mg Mocny Buch mis mulle poolast eViciga ostes kingitusena kaasa pandi 7 jaanuaril ja seda lausa 100ml :o .

Plää see haises nagu mustad sokid :lol: aga ega ma enamus ajast tõmbasingi 18mg.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ise nüüd juba pea kaks kuud ilma e sigaretita olnud. Alguses oli tiba raske, eriti just pirinat pannes aga pidasin vastu.

 

Tubli oled! Edu sulle edaspidiseks. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...