Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Ja ta tõesti aitab...

Recommended Posts

küllap on "toidukorra asendaja" see mida mõeldakse :roll:

http://www.naisteleht.ee/node/6843

küllap on "toidukorra asendaja" see mida mõeldakse :roll:

http://www.naisteleht.ee/node/6843

Unustage ära (öäk)

Ennem yritan isu ja söömist piirata, kui sellist saasta endale sisse hakkan ajama (psühho)

 

Tuleb hakata, siis porgandit vms närima

Unustage ära (öäk)

Ennem yritan isu ja söömist piirata, kui sellist saasta endale sisse hakkan ajama (psühho)

 

küllap e-suitsu võõras räägib umbes sama juttu sinu auruhingamise kohta :lol:

"ennem jätan maha kui mingit saasta sisse hingama hakkan!" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeesus188 - ei ole enam sellist probleemi. hästi natukene on veel valus aga juu ta mingi imelik viirus oli vist.

tõmban nagu ennegi - 150 kuni 250 puffi päevas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul lõi eelmine nädal(teisel aurunädalal) paariks päevaks rindu valu (N)

aga olin vist siit lugenud, et suitsetamise lõpetamisega võib nii juhtuda

ja eriti ei põdenud.

lugesin veel netist lisaks sarnastest sümptomitest maha jätmisel ja rahunesin lõplikult maha 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

minul on ntx psüholoogiline kiiks kus pean ennast endiselt suitsetajaks, olgugi, et pärast digipläru proovimist pole analooge tahtnud. St minu jaoks pole tegu maha jätmisega vaid "upgrade"ga :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

minul on ntx psüholoogiline kiiks kus pean ennast endiselt suitsetajaks, olgugi, et pärast digipläru proovimist pole analooge tahtnud. St minu jaoks pole tegu maha jätmisega vaid "upgrade"ga :lol:

Mul on täpselt sama teema. Mu eesmärk polnud kunagi maha jätmine, pigem soovisin asendust olukordades kus analoogi ei saanud tõmmata. Nagu rongis, kinos jms. Õnneks meeldib mulle elektrooniline lihtsalt niivõrd palju rohkem, et analoogi lihtsalt ei taha enam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul polnud ka plaanis suitsetamist maha jätta :D

kunagi natuke see mahajätuvärk kripeldas, kuna paljud seostasid mahajätmist mingi

üüratu tahtejõu ja ma ei tea veel mis mehelike väärtustega :lol:

ise arvasin alati, et pole see midagi nii krdi keeruline aga vaielda ju ei saanud.

 

peale pea kaheaastast pausi ma siiski tundsin, et aitab küll.

ma tahan seda ajaviitetegevust :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paar kuud tagasi sa mõnitasid e-pläru nii kuis jaksasid HV foorumis :P

 

Aga see selleks. Mul ei old ka eesmärk niiväga otseselt maha jätta (e. ma saan öelda et ma ei suitseta tubakat enam) vaid teha midagi natukenegi tervislikumat. Ja ta peab olema tervislikum kui mul ei ole enam seest valus ja võhma on rohkem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pole varsti juba pool aastat tavalist teinud ja üldse ei kurda. Väga hea on. (esiga)

22... detsembrist..... kui keegi ei maini, siis ma ei taha, kui keegi ytleb, siis ma veel mõtlen suitsu peale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paar kuud tagasi sa mõnitasid e-pläru nii kuis jaksasid HV foorumis :P

 

:lol: võis juhtuda küll, et mu möla võis mõnitamisena tunduda,

ega ma napsusena ennast eriti tagasi ei hoia :P

 

aga kui ma oleks südamest ja veendununa tegelenud mõnitamisega

siis ma nii kiirelt poleks aurutoru suhu võtnud (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul lõi eelmine nädal(teisel aurunädalal) paariks päevaks rindu valu (N)

aga olin vist siit lugenud, et suitsetamise lõpetamisega võib nii juhtuda

ja eriti ei põdenud.

lugesin veel netist lisaks sarnastest sümptomitest maha jätmisel ja rahunesin lõplikult maha 8-)

 

See rindu valu löömine peaks olema kopsukelmete põletik mis tuleb ja läheb ning ei ole midagi hullu. Endal olid ikka rängad valud vahepeal, keset ööd ärkasin üles, isegi hingata ei saanud normaalselt :D aga nüüd ei ole jälle pikka aega midagi olnud aga mul arstlik komisjon varsti, enne seda saab pere arsti juures kõik mured ära kurdetud :D

 

Aga ise nüüd nikotiinist jumala sõltuvuses, aga ise ei muretse ka üldse sellepärast, mingi aeg sai purjus peaga kõik kolm akut tühjaks ning laadijat ei olnud käepärast (omast lollusest) ning siis sai suitsu jälle tehtud. Aga kui vedelik olemas, e-sigarett taskus siis ei ole mingit probleemi.

 

Ma ei tea kas keegi on seda juba siin maininud aga e-sigaretiga selline psühholoogiline askpekt, et kuna seda võib igalpool siseruumides teha ehk välja ei pea minema siis ongi koguaeg e-sigaret ees, karm nikotiinisõltuvus tekib, kuid tasub vahepeal laua sahtlisse panna silmade alt ära kuid ise sellist asja rakendanud ei ole :D Lihtsalt ei muretse sellepärast kuna aran, et see ikkagi 99% tervislikum kui tavasuits, tegelikult ma isegi teeks suitsu edasi kui see ei haiseks ja rõvedat maitset ei oleks :D aga siis muretseks ikka tervise pärast kah poole rohkem (kurk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eip, mul pole mingit jama (h2k)

tossan vaid naljapärast, oli hirm aga see ei töötand :D

 

suhtkoht pohhui

big daddy (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ühinen, et ei plaaninud ka maha jätta aga hakkas huvitama, kas saab sellega asendada, kuu aega täpselt on saanud, st pole analoogi yhtegi teinud. Huvi pärast tahaks proovida aga ei riski :D

Kopsude valu mul ka olnud ja praegu annab ka natukene tunda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei noh mahvi võiks teha, korraliku mahvi. Siis köhiks end lolliks ja saad aru, miks enam teha ei taha. Tõmmet suitsule ikka on, aga teades, et alternatiiv käes, siis poogen

Share this post


Link to post
Share on other sites

esmap peale liitrit viina avastasin, et aurumalakas kadunud :lol:

(oli teine maha lennanud ja kapi alla veerenud, järgmisel päeval leidsin)

otsisin siis meeleheitlikult aga leidsin hoopis oma mitu kuud tagasi kadunud zippo üles (Y)

mõtlesin ka pisut tavasuitsu peale aga jätsin ikkagi tegemata :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin ka vahepeal siis enda tulemustest kirjutada. 2 nädalat tagasi ühel sünnipäeval kõva jooma ajal sai siis sõbar poolikust suitsust kolm kõhvi tiritud ja see lisas veel enam kindlust, et ma ei taha enam analooge tirida. Ei mänginud suurt rolli, et ma suht ummuksis olin aga see rõve tuhatoosi maitse oli ikka jube jälk suus (öäk)

Nüüd viimane nädal sai soomes äri tripil käidud ja e pläru läks vapsee ainult väikse aku jagu terve nädala peale (Y)

Mainimatta ei saa ka jätta kehakaalu mis mäletamist mööda 7klassist sama püsinud on nüüdseks kasvanud 8kg :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varsti oleme kõik ülekaalulised siin :lol:

Sellest saaks lausa uue teema.. kes ja kui palju? :-) kuigi, ei tea kas tahakski teada, isegi kardan kaalu tõusu kõige rohkem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei ole kaks ja pool kuud ühtegi suitsu teinud ja minu kaal pole küll kuhugi poole muutunud.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...