Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Ja ta tõesti aitab...

Recommended Posts

Krt, peab ise ka lähtekaalu kirja panema :lol:

 

Muidu on algus läinud pikaajalise padusuitsetaja kohta päris üllatavalt - analoog jätab täiesti ükskõikseks ja isegi siis kui keegi kõrval tossab.

 

Senini on ainuke häda olnud puhta õuna pikemal tossutamisel tekkinud kõrvetised söögitorus, mis aga pärast margi vahetamist kadusid :D Paari päevaga kadus hommikune nn suitsumehe köha :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on endiselt sama kaal, see kaalu alandamise effekt suitsul on põhiliselt nikotiinis mis mässab aju rakkude kallal ja tekitab täiskõhu tunde (või vähemalt alandab nälga). Vbl kõigil lihtsalt nii palju raha üle nüüd, et joovad õlut koguaeg? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ta küll mingit täis kõhu tunnet ei tekita :roll: Neid müüte on palju miks pärast suitsetamist kaal tõusma hakkab aga ei teagi milline see päris õige nüüd on.

Aga tegelt on asi muidugi selline, et peab hakkama vähe intensiivsemalt treenima kui asi nii edasi läheb. Ei taha päris peki hunnikuks ka muutuda. Tädimees jättis 4 aastat tagasi suitsetamise maha ja 70kg digimuundus 110kg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

millegist see söögiisu suurenemine on tekkinud. maitsetunnetus on ka parem

 

loodan, et number ikka 3 kohaliseks ei muutu (esiga)

Mul on 3 paari pükse mida ilma rihmata üldse kanda ei saanud ja täna on seis selline, et ühed lähevad jeeli jeeli jalga aga kinni ei lähe, teised kaks on tiba väiksed juba vöö piirkonnast aga mitte väga hull veel aga kui samas vaimus jätkub siis on nendega sama saatus. Ülejäänud garderoob tuleb vist kaltsupoodi annetada.

Särkidega on see teema olnud, et kuna ma parajalt pikk ja õlgadest omajagu lai siis pidin ka suuremaid numbreid ostma, et käistest lühikeseks ei jääks. Ennem oli nagu lipp seljas :D aga üleeile suutsin ühe selja pealt lõhki käristada spordikotti tõstes :? Poleks iial uskunud, et nii vähe lisakilosid muudab asja nii radikaalselt.

Ja oleks siis need lisakilod aeglaselt tulnud, ehk siis selle 70 päeva jooksul mil ma suitsetamisest loobusin, ei see juhtus mingi viimase 3 nädalaga :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tavaliselt on kaalutõusu süü uus asendustegevus- söömine :-) meil on aga e-suits.

Kuid ikkagi: Suitsetamine kiirendab veidike sinu ainevahetust, mistõttu kulutab keha ööpäeva jooksul ca 200 kcal rohkem. Seetõttu, kui jätkad pärast suitsetamisest loobumist vanaviisi toitumist, jääb su kehal iga päev 200 kcal energiat üle, mis talletatakse rasvavarudesse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma paar aaatat tagasi võtsin tablette, mis tegid mind 10 kg väiksemaks. ja siis tyr suri mingi 1 eurooplane ära. :x

peale seda enam ei saa neid tablette. ebayst ka ei hakka tellima, tea mis huinja seal sees

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma võtsin viimase kuuga 3kg juurde aga see ei näita midagi.

kas ma kaalun 105 või 108, e-suitsuga ei saa nii väikest kaalutõusu seostada.

ikka vaid enda söömist saab süüdistada (psühho)

 

kunagi kui olin ~95kg, siis napi kahe nädalaga langes 6kg

ja selleks jätsin ära vaid või võileivalt, sõin sinki pekita, vähem suhkurt jms.

aga ma ei viitsi ju vaadata mida suust sisse ajan :lol:

 

mõttes olen märgi maha pannud, et kui kaal tõuseb kunagi 130kg peale

siis hakkan toitumisharjumusi muutma :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

naise ülemus oli olnud õnnejunnis, et peale 17aastat kimutamist

ostis omale e-suitsu ja alates 1 aprillist jättis tavasuitsu maha (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, käisin just huvi pärast kaalul ja 90 kilo näitas, seda siis peale lõunatamist 193 pikk :D kilo või kaks on viimase paari kuuga juurde vist tulnud (esiga)

Sellise pikkuse juures sa ju suht kõrend :D alles, võid vabalt lasta 10kg juurde tulla . Ma oma 173cm juures 78 kiloga rahul, kui juurde tuleb siis vist hakkan juba tüsedusele kalduma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

186 vs 96 (N)

musklid kaalus juurde võtnud :lol:

Mul on ka kõhumuskel kasvanud, peab hakkama mingit moodi liigutama, muidu ei mahu lemmikpüksid enam jalga... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naisele räägin ka, et liigutama pean, muidu lähen paksuks, aga tema ikka et pea valutab ja väsinud jne. (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kaalun ennast tööjuures suure laokaaluga, kena suur plats..., viimane kord oli 105 kilo. Üldiselt öeldakse, et mees on paks siis, kui peab taskupeegliga kusel käima. Naine siis, kui enam juurde võtta ei saa... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...