Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Ja ta tõesti aitab...

Recommended Posts

Harrastage talvist forelli püüki ja kilod kaovad (Y) . Munadeni lumes kusagil karu pees- proovitud ja toimib(üleeelmisel talvel 8kg kadus nagu niuhti kuigi vahest oli veremaitse suus :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina ei saa aru midagi. 186 ja kaal seal 88-92 vahel, tegelikult ei julge enam kaalule ronida:D Pole kaalu ka käepärast.

88-92 ok, ma enne digi peale minekut olingi selline aastaid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Harrastage talvist forelli püüki ja kilod kaovad (Y) . Munadeni lumes kusagil karu pees- proovitud ja toimib(üleeelmisel talvel 8kg kadus nagu niuhti kuigi vahest oli veremaitse suus :D )

järjekordne tõestus, et sõjaväes sittagi ei tehta, käiakse vaid talvel kalal, suvel pannakse õllet (psühho):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lõin summad kokku palju raha on kulutatud e-suitsule ja summa tuli 310 euri kõik kokku.

Jätsin päris suitsu maha kohe peale arvutusi :D

 

Muidu tegin töö juures ja vindise peaga päris suitsu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mida te jonnite. Õnnelikud peaks olema hoopis.

Ma olen terve elu kaalunud 61-62kg kui normaalselt söönud.

Nüüd olen 2.5 kuud üritanud trenni teha ja rohkem süüa - isegi kui kõht tühi pole veel. Kuidagi olen 66kg peale saanud.

Ja pikkust on 186cm ...

 

Mul on e-suitsu peale 350€ läinud ja hetkel juba kergelt plussis :) Muidugi sellest summast ca 150€ oleks võinud olemata olla kui ma oleks kohe endale evic'i ostnud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peale esimest e-suitsu nädalat kadus isu analoogi järgi. Kuu aega hiljem tegin huvi pärast ühe mahvi- pidin kopsud välja köhima :-) Stabiilsest 56kilost sai 58kg.. õnneks olen suht pikka kasvu - 175cm. E-suitsule, tarvikutele, vedelike on läinud siiani rohkem, kui säästnud olen. Samas olen ka oma elukaaslase diiler :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wic, ma kaalun küll 2 korda rohkem aga võin ka julgelt öelda et 4 kilo kõikumist ei näita veel midagi minu puhul. Nädalavahetus maal vs nädal linnas mul ongi ca 4 kilo kõikumist sõltumata kas käin iga päev trennis või ei käi üldse. Kui sul on stabiilselt kaal (mitme nädala lõikes tihedalt kaalutud keskmine) kasvanud siis mõtle selle peale kas oled söömist kuidagi muutnud või äkki peaks nüüd õige natuke vähem sööma. Samas 175cm juures ongi sul norm kaal ca 58-60. Alla selle kisub väga kondiseks ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen tähele pannud söögiisu kasvu ja kuu ajaga ka mõne kilo juurde võtnud kui püksirihma järgi otsustada, aga pole hullu midagi :) Veel on hakanud õhtul teleka ees silm kinni vajuma mida varem kunagi juhtunud pole :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

alkot krt sittagi ei kannata viimasel ajal enam palju. 5 õlut sees ja hakkab mingit lolli juttu tulema. Pärast poolest viina on nädal aega süümekad.

Muide, 10 päeva pole üldse nikotiini tarbinud ja magada on ka päris piin. Mingid eriti haiged unenäod ja alati on suits ees, meeles mõlkumas pettumus, et alla andsin :lol: Eriti ei lugenud, et ma piipu väga palju ei tõmmanud viimase kuu sees (max 1ml päevas) aga tunda annab ikka igast otsast. Aga homme peaksin saama uue vidina ja back in track

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda teemat lugedes tundub, et aitab see asi kilosid juurde võtta. Peaks anorekskutele ja vaeg sööjatele soovitama hoopis :)

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda teemat lugedes tundub, et aitab see asi kilosid juurde võtta. Peaks anorekskutele ja vaeg sööjatele soovitama hoopis :)

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

:D

Ega see muidu ravimiameti alla ei käi :D:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juurde võtad siis, kui ajad endale sisse rohkem kaloreid, kui sa ära põletada jõuad. Alla võtmisega siis vastupidi ;). Kalorite põletamise kiirus on igal inimesel individuaalne ja võib ka ajas muutuda. Vaevalt, et meie sissehingatavas tossus nüüd nii palju kaloreid on, et see hakkab kehakaalu kasvatama. Pigem ikka nii, et vähene liikumine muutub e-segaretiga veel vähemaks. Kui enne pidi ennast diivanilt püsti ajama ja minema kusagile suitsu tegama, siis nüüd võib mõnusalt lebotades tossata ning ka see vähene liikumine, mis enne oli jääb nüüd ära :lol:

Nii et liigutage rohkem ja sööge vähem, siis ei tule juurde midagi :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

maitsemeeled on paremaks muutunud.

ma söön juba sellist saasta, mida ennem suhugi ei võtnud (psühho)

Irw :D

Krt mina küll aru ei saa et midagi muutunud oleks...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii nädal aega ilma suitsuta ja polegi hullu, kõige rohkem kartsin seda, et kärakaga hakkan ikka tegema, aga sain hakkama, loodan, et nii ka jääb.

5 päeva ja 22 tundi ei ole nädal aega (viidates Su signatuurile) ;)

Aga jah, mul läks ka see analoogi maha jätmine kuidagi oluliselt lihtsamalt kui ma arvasin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovitan alati varuks mõnda teist töötavat versiooni hoida kui lemmikuga jamad hakkavad juhtuma.

e-sigaretiga ei saa tanklasse uue paki järgi sõita, vedelikega sama jama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väike tagasivaade:

Täna sai kuu aega täis sellest, kui tegin viimase tavasigareti. Esimesed 2 nädalat olin üldse ilma suitsuta ning uurisin e-sigarettide kohta infot. Olin suht kindel, et mul peab mingi alternatiiv olema, sest ma ei suuda ilma suitsuta olla, kui kalal käin või fotokaga looduses ringi töllan. Tuttava käest olin saanud proovida e-sigaretti ning tundus huvitav asi olevat, kuigi alguses ei osanud väga seisukohta võtta, aga no heakene küll, tuleb endale ka osta. Seega saigi aurupulk ära tellitud (peleonist). Kui e-sigareti kätte sain, siis olin kindel, et hakkan ainult 0 nikotiiniga vedelikke suitsetama. Olen ju 2 nädalat suitsuta olnud ning ju siis suudan ka edasi jääda 0'i peale. Esimene vedelik käes, nicorexi RY4 0 ning sinna hulka lisasin veel inawera mentooli. Maitses hästi, aga kuradi tühine värk tundub olevat see 0 vedelik. Segasin kodus veel mõningaid maitseid kokku ning ikka suht mõttetu värk, ei saa seda õiget tunnet kätte. Korraks oli juba mõte, et loobun ka e-sigarettidest, sest asi ei toimi ju, ei saa mingit naudingut sellest aurutamisest. Hing ei andnud rahu ning soetasin endale 12mg red energy. Mõne aja pärast lasin tuttaval seda lahjendatud VG0'ga, sest suht kange tundus olevat. Hetkeseisu ei tea, mis ta kangus võiks olla, aga päris mõnus on :) Kerge kurgulaksu annab ning maitset on ka pidevalt tunda.

Kokkuvõtteks võiks öelda, et kui välja arvata mõningased tagasilöögid, siis olen postitiivselt üllatunud (lõhnataju ja võhm on tagasi tulnud ;)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu suitsetamisest loobumine toimus enam vähem samamoodi kui eelmisel kommenteerijal. Kuu aega polnud teinud tavasigareti proovisin päeva olla ka ilma esigaretita. See toimus ning nüüd pole juba nädal ültse midagi teinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...