Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Ja ta tõesti aitab...

Recommended Posts

Tublid inimesed kes päris maha jätavad selle tegevuse. Paraku mina päris ilma selle tegevuseta olla ei suuda ja lisaks on kogu see e-sigareti teema veel huvitav ka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen mingi 2 või isegi 2 pool kuud ilma analoogita hakkama saand. Umbes kuu möödudes tõmbasin ühe ainsa mahvi. Noh et teada saada kas oli mõistlik tegevus see e tobi. No oli ikka küll, rõva koitanud pasa maitse jäi suhu sellest analoogist. Tõmban täitsa rahu meeli digikat. Tavasuitsu hais on rõve.

Olen oma vanemad ka asjaga kaasa tõmmand, yle kuu aja kimuvad juba digikat. 2 töökaaslast vist tulevad ka yle :) Võin vist enda üle natuke uhkust tunda :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teada asi. Häbi tunnistada, agakunagi bussi peale joostes sai veel konist viimased kössid tehtud ja hops bussi. Imestasin siis, miks möni selja pööras. Tööl olles möni nyyd tuleb otse suitsetamast...röve. niisama möödaminnes eihäiri aga eriti. Vahest isegi mönus, kui puhas hea sigari löhn on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea kas asi Stön vodkas või e-suitsus, aga pohmell ikka kotrdades väiksem. See oli esimene kord, peaks kohe uuesti proovima Viru Valgega :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea kas asi Stön vodkas või e-suitsus, aga pohmell ikka kotrdades väiksem. See oli esimene kord, peaks kohe uuesti proovima Viru Valgega :o

Ma olen ka seda täheldanud et pohmakas on väiksem või puudub üldse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea kas asi Stön vodkas või e-suitsus, aga pohmell ikka kotrdades väiksem. See oli esimene kord, peaks kohe uuesti proovima Viru Valgega :o

Ma olen ka seda täheldanud et pohmakas on väiksem või puudub üldse.

Sama siin, ainult suu kuivab hommikul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks analoogi "lisaained" teevad oma tööd :)

Kuskilt kuulsin et neid lisasid lausa üle 800 seal...??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks analoogi "lisaained" teevad oma tööd :)

Kuskilt kuulsin et neid lisasid lausa üle 800 seal...??

Kunagi sai kuskilt loetud, et sigarett ja alkohol mõjuvad koos rohkem/hullemini.

 

Muuseas sai ju kokku lepitud nii nagu jeesus ütles, et analoogis on 4000 kemikaali :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

saia (ja kõige muu mitte sünteetilise päritoluga värgi) sees on ka üle paari tuhande kemikaali mis ei tähenda tegelikult midagi :lol: metüülalumiiniumoksaanid tõrva sees on see pisike grupp mis paha teeb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu poolest olgu analoogis kas või 200 või vähemgi lisaainet- enam hammaste vahele ei topi :)(öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks analoogi "lisaained" teevad oma tööd :)

Kuskilt kuulsin et neid lisasid lausa üle 800 seal...??

Kunagi sai kuskilt loetud, et sigarett ja alkohol mõjuvad koos rohkem/hullemini.

 

enda peal ma erinevust küll ei märka, pigem on just kandevõime tõusnud :lol:

 

kummaline on see, et tavasuitsu tehes olin suitsude-tikkude otsasaamisel paras närvihaige (psühho)

nüüd kaob vahest jooma käigus e-suits ära ja ma ei viitsigi otsima hakata,

mõtlen et küllap järgmisel päeval tuleb kuskilt välja :o

 

lisaks on järjest rohkem päevi kus ei ime e-suitsu, pigem pistan siis

taskusse kui meelde tuleb või on oodata midagi närveldavat, siis on hea seda näperdada (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

peeguse juures võiks koriatustalgud korraldada

10+ e-sigaretti leiaks suht kindlasti :lol:

2 vamo, 4 evici ja 4 ego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mõtlesin pigem nii pidi, et esigaretti ka ei tee enam, aga noh paslik oleks arvata, et keegi jätab esigareti ka maha ja käib siin foorumeid ikka lugemas ja ennast õrritamas (kurk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen alles algaja e-suitsetaja ja päris tobi ei ole paar päeva tõmmanud aga juba oskasin väimehelt küsida, et kas tal on kaltsud tubaka sees. Muidu mind tubaka lõhn ei häiri ja saan koos töökaaslastega käia suitsunurgas, ise sealjuures e-auru tõmmates.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen juba ennast ületanud ja pole pea kuu tavalist suitsu proovinudki, aga 1 ess asi e sigareti puhul siiski on minu jaoks, kuna olen kirglik kalmees ja siis tavaliselt ei ole aega suitsupausi teha, vaid läitsid sigareti ja panid edasi koni hambus, nüüd aga seda enam teha ei saa, pane kasvõi nupp teibiga kinni ja kimu ego t3 hambus :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

tavalisel suitsul on nüüd tõesti mingi hallitanud maitse juures - ei tea miks? ja seda olenemata margist - olen nädalas 1-2 tükki teinud( et oskused rooste ei läheks :oops: ), aga sel nädalal unustasin ära. kui keegi teine suitsetab siis see hais ei häiri eriti - igatahes mitte rohkem kui varem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alates nädal tagasi eVic ostmisest ei ole ühtegi tavasigaretti teinud. Autos on mul veel 3 tervet ja üks poolik pakk punast Kenti aga siiani olen suutnud ennast kenasti talitseda. Naine on mul täielik suitsetamise vastane ja teda üldse ei huvita, et e-suits kuidagi tavalisest erineb. Seetõttu, pererahu huvides, päris tal nina all sellega ei käi suitsetamas. Kuna ilmad soojad siis käin ikka õues oma asja ajamas. Tööl olen avatud kontoris ja seal ei ole ka väga viisakas mittesuitsetajate hulgas oma e-pläru pahvida, ehk siis seal käin ka ikkagi suitsuruumis kord tunni tagant ja siis u. 10 minutit korraga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu nyyd sain ka oma eGo kätte (suured tänud Spezz-ile) ja loodan kh oma ~11.a. suitsetamisele lõpu teha ja e-suitsule yle minna.

Esma mulje oli yllatavalt hea,sai normi kurgu laksu kätte ja nikotiini isu peletas kh ära,kuigi se maitse natukene harjumatu ja ry4-s olen natukene petunud,tundus ikka väga maitsetu virginia oli päris hea samuti ka kirss (segasin need kax kokku ja mulle täitsa meeldib)

Oleks tahtnud ka minti proovida aga nuh peab järgmise korrani siis vict ootama :)

 

Jh esmamulje tõeliselt ok,väga loodan et toimib se yleminek e-suitsule :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mul on aidanud E-sigar eemale hoida suitsust. enam ei kutsu üldse poodi pakki haarama minna vaid istun kodus segan endale meeldiva vedeliku ja alusat päeva E-Sigariga.

Tegelt on see loll jutt ei võimatu maha jätta kõik see on su endas peas kinni kui sa ikka väga tahad siis ei tee ka .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...