Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Pildid varustusest

Recommended Posts

Töökaaslane otsustas minu soovitusel ka e-suitsu ära proovida. Otsustas alustada odavama otsa tehnikaga ja ostis omale Ego-C komplekti. Kuid hiljem selgus, et mõlemad akud omadega õhtul. Selle asemel, et neid minema visata, tegi kerge modifikatsiooni ja naudib nüüd mehaanilist modi :D

 

Posted Image

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

!!PROOVIMISEKS!! sain skysmoke skypack,ehk lihtsalt võta ja kasuta tasuta,vedelik osta ise:) kaasa anti skysmoke kirsi-karamelli RY4 vedelik...esmamulje hea...Õnneks sain ka spezzi sahtli teemas vastuse mis huvitas ja seega tean ka kust osta vedelik mida mul vaja:) Tavalist koni täna teinud ei ole enam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astro mod käes ja päris huvitav kooslus kayfuniga. Kompaktne. Kicki ei kasuta, kuna see kaotab igasuguse mec. modi mõtte. Tuleb lihtsalt õigesti ringi käia toruga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astro on hea, mul ka see olemas. Häirib ainult tsenter pinni kõrgus… peab selle umbes milli jagu madalamaks lihvima vist.

 

Sent from my xperia acro s using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astro on hea, mul ka see olemas. Häirib ainult tsenter pinni kõrgus… peab selle umbes milli jagu madalamaks lihvima vist.

 

Sent from my xperia acro s using Tapatalk

Kuskil nägingi, et keegi oli lihvinud. ECF-is vist, kui õieti mäletan. Ja kiitis küll jah. Ennast pole veel segama hakanud, saab näha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna sain lihtsa ja hea oommeetri ja gripper V 8. Homme peaks AW akud saama kätte ja siis läheb andmiseks (esiga)(Y)(psühho)

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mehaaniline on mõnus. Sätin coili 1.1-1.2 oomi peale ja kuni 3.8voldini on ideaalne.

 

Posted Image

 

Vabandan taustal olevate hügieenitarvete pärast. Kajutis veibin ainult vannitoas. Ja sealgi ninapidi vent. avas.

Töölaud selline. (esiga)

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul selline setup. Protank 2 (1.5 oomise coiliga) + eVic Easy Head. Protanki otsas kummist muhv(see mille sees coilid alguses on), et oleks võimalik külmade ilmadega õues veipida :D

[attachment=0]IMAG0177.jpg[/attachment]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lutsin siin oma tavalist julka ja imestan, et mida kuradit see tuunimine juurde annab?

Rohkem auru, rohkem mahvi, rohkem "mingit asja"?

Kui ma laon oma piibu erinevatest vahvatest juppidest kokku, kas ma saan siis mingi erilise laksu?

Seletage võhikule.

P.S. Pole pahatahtlikult mõeldud. Puhas uudishimu.

/perkele, vist läks valesse teemasse/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lutsin siin oma tavalist julka ja imestan, et mida kuradit see tuunimine juurde annab?

Rohkem auru, rohkem mahvi, rohkem "mingit asja"?

Kui ma laon oma piibu erinevatest vahvatest juppidest kokku, kas ma saan siis mingi erilise laksu?

Seletage võhikule.

P.S. Pole pahatahtlikult mõeldud. Puhas uudishimu.

/perkele, vist läks valesse teemasse/

Off-Topic :
jah, saad eriliselt mõnusa laksu. Loomulikult proovi, ennem kui pole proovinud, ei ta kas ta on hea või mitte ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[attachment=1]2014-01-19 19.10.48.jpg[/attachment]

[attachment=0]2014-01-19 19.26.13.jpg[/attachment]

Share this post


Link to post
Share on other sites

mis sa siis kayfunile otsa paned?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutan Kayfunit vamo otsas, paraku ühe 18650 akuga jääb ikkagi lahjaks. Välimus see-eest parem, kui evicuga. Praegu istub .8 oomise coiliga k100 otsas, välimus erakordselt rõve aga toimib heasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nii,et kayfun tahab saada siis mingit meh modi +kick või nii???mul igasuguseid clearosid ja akusid,aga rba-d ei ole proovinud ,vot sellepärast tunnen end (ullike) ja küsingi sellist asja ,et mis sinna kayfunile vooluallikaks panna? krt vale teema all ,aga noh ´palun kergemat karistust

Share this post


Link to post
Share on other sites

nii,et kayfun tahab saada siis mingit meh modi +kick või nii???mul igasuguseid clearosid ja akusid,aga rba-d ei ole proovinud ,vot sellepärast tunnen end (ullike) ja küsingi sellist asja ,et mis sinna kayfunile vooluallikaks panna? krt vale teema all ,aga noh ´palun kergemat karistust

Mina plaanin panna Nemesise ilma kickita ja coilid teha 0.8-1.2 ohm. Aku peab korralik aint olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...