Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Pildid varustusest

Recommended Posts

Mina veel ei tee vahet rattlesnakel ja ilusal ühtlasel praginal, aga eile õhtul Spezz juures käies vaatas ta asja üle ja ütles, et see ok :-D

Aga see pragin minu jaoks ikkagi häiriv/harjumatu :-D

 

Sent from my D5503 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on hea lohutus :) Või siis ma lihtsalt ennem harjun ära sellega :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina veel ei tee vahet rattlesnakel ja ilusal ühtlasel praginal, aga eile õhtul Spezz juures käies vaatas ta asja üle ja ütles, et see ok :-D

Aga see pragin minu jaoks ikkagi häiriv/harjumatu :-D

 

Sent from my D5503 using Tapatalk

Tead, kui mul autol midagi kolisema hakkab siis keeran raadio kõvemaks. Sul kodus pole miskit volüümi nuppu mida kruttida :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina veel ei tee vahet rattlesnakel ja ilusal ühtlasel praginal, aga eile õhtul Spezz juures käies vaatas ta asja üle ja ütles, et see ok :-D

Aga see pragin minu jaoks ikkagi häiriv/harjumatu :-D

 

Sent from my D5503 using Tapatalk

Seal sees sama kiip, PWM 33.3hz nagu vamod, svd jne. Aga kül sa ära harjud, kõik teisedki on ju harjunud ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tead, kui mul autol midagi kolisema hakkab siis keeran raadio kõvemaks. Sul kodus pole miskit volüümi nuppu mida kruttida :D

Seda sama öeldi mulle üleeile VM-s ka kui läksin autole teenindusse aega kinni panema :D Ning kindlasti leiab kodust mõne volüüminupu, mida kruttida :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õige asi peabki ragisema!

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

Tänud, seda on hea teada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lehitsesin neid poste siin ja pidin tõdema, et olen ma vast alles üks igav inimene.

Pea poolteist aastat tagasi ostsin evic'i , veits vähem kui aasta kasutasin vivinova STVd ja nüüd pool aastat protank2'e ning ongi kõik :D

"sahtlis" on kaks varu coili ja originaal aku/kere mida ma ei kasuta. Taskus on alati üks varu väike aku ja 30ml vedelikupotsik. Kui see otsa saab siis ostan lihtsalt uue :D Olen suht kogu see aeg nagunii ainult ühte ja sama vedeliku tõmmanud kuna teised mida proovind ei meeldi.

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

natuke ot. kahjuks pole eriti piltnik aga peale nemesise ja kayfuni kooslust on muud vidinad sahtlisse jäänud

Share this post


Link to post
Share on other sites

natuke ot. kahjuks pole eriti piltnik aga peale nemesise ja kayfuni kooslust on muud vidinad sahtlisse jäänud

nemesis ja kaifar on jah super kooslus (Y) iludus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänane daily driver:

Nemesis 18350 akuga

Russian 91% Nano kiti ja tumeda klaasiga

Self-made voltmeeter :)

Xtar IMR 18350 akud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänane daily driver:

Nemesis 18350 akuga

Russian 91% Nano kiti ja tumeda klaasiga

Self-made voltmeeter :)

Xtar IMR 18350 akud

nice (Y)

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurat eile sai Aulari nemesist ja nautilust näpitud ja proovitud ning tekkis ka isu. Ikka hoopis teine maailm võrreldes evic + protank.

Nemesis 18350 akuga + kayfun . Mis on kogupikkus täpselt mõõdetuna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurat eile sai Aulari nemesist ja nautilust näpitud ja proovitud ning tekkis ka isu. Ikka hoopis teine maailm võrreldes evic + protank.

Nemesis 18350 akuga + kayfun . Mis on kogupikkus täpselt mõõdetuna?

Eh oleneb kas kasutad kicki, kas keyfun mingis mini confis.... milline drip dip jne...

lisaks saad ~0.5cm lühemaks sellega https://www.fasttech.com/p/1666400 ... sellel mõnus pehme keere ja minu arvates läks mech reziimis mats ka paremax... mõõtnud pole seda seega aint tunne. Spezzil soovitan selle sisse võtta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...