Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Pildid varustusest

Recommended Posts

See hübriid ühendus on 3.1 jaoks ja keeratakse 3.1 pöhja asmele. Venelasel on pöhja küljes ju täiteava ja öhuvött, ma ei saa hästi aru, kuidas see venelasele vöi litele sobib?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See hübriid ühendus on 3.1 jaoks ja keeratakse 3.1 pöhja asmele. Venelasel on pöhja küljes ju täiteava ja öhuvött, ma ei saa hästi aru, kuidas see venelasele vöi litele sobib?

Õhuvõtt on külje pealt ikka ju. Täietava on jah põhja all ... täitmiseks keerad ati sama moodi küljest ära. Vahe ongi selles, et seda lisa õhu teemat pole mis nemesise ülemises osas ... ja selle võrra on kogu asi kompaktsem. See sobib pms kõigile 510 ühendusega atidele millel on oma (küljepeal) õhuvõtt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted Image

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

kle kirjuta, mis modiga tegu ja mis driptip see seal on, üli kena komplekt (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted Image

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

kle kirjuta, mis modiga tegu ja mis driptip see seal on, üli kena komplekt (Y)
Ma just mõtlesin, et jube kole näeb välja :D.

Aga muidu http://www.fasttech.com/products/1411/10007483/1698200-stingray-style-mechanical-mods peaks olema.

Materjaliks vask mis on hea... ~0.2-0.3v väiksem voltage drop on vask seadmetel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui sellele panna kaifari must klaasist keskmine osa, siis on päris bro ju :roll:

See kindlasti aitaks ... aga sinna otsa võiks keerata hoopis selle: http://www.fasttech.com/products/0/10006473/1692500-kayfun-lite-style-rebuildable-atomizer-4-5ml siis oleks paras knight rider :D .... ma ei kujuta palju need musta toonid erinevad aga kui samad peaks olema siis küll oleks tulemus ma arvan väga kena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telefoniga tegin pildi, nii et kõige parem kvaliteet ei ole aga ajab asja ära. Tulekul on praegu 3x CorvinusS, BGM22, G-lab 22 satin, brass 4nine, copper LE stingray, 2 x Jomack button, 2 x 18350 MK2, brass Tad´s First, 2x Caravela 18350 satin toru, 2x 22 to 20mm MK slant cap, Hellfire Micro mega, Holy land mods Ant, Brass Nef-i button, SS Nefi-i button, Holy land mods Hermes V2 polished, Holy land mods Hermes V2 satin. 2-3 nädala jooksul peaks kõik nimetatu jõudma. Pildi tegin praegu sellepärast, et müün maha pildilt mõned modid, ei ole veel otsustanud millised.

 

Posted Image

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

Oi ma olen kade. Sa vist ainuke tõsine kollektsionäär siin. (Y)(Y)

 

PS! Ära hakka ajama, et ei ole Sa õige koguja. Keskmisest Kayfuni + Nemesise kloonist oled valgusaatate jagu ees

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

Oi ma olen kade. Sa vist ainuke tõsine kollektsionäär siin. (Y)(Y)

 

PS! Ära hakka ajama, et ei ole Sa õige koguja. Keskmisest Kayfuni + Nemesise kloonist oled valgusaatate jagu ees

 

+1 Kadedusest helekollane

Eesel, mõtle näituse/muuseumi avamisele :D Tuleks meelsasti külla saamiselugusi kuulama ja valge kindaga asju katsuma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehk räägib eesel, kust ta tundmatuid vedelike saab? näevad head välja :D

Põhiliselt teen ainult Grant´s Vanilla Custardi ja ostan Pink Mulest või Vapourartist. Lisaks veel Digby´s mum´s custard, Native vapor´s Sacred Vine´i (FBst ostan otse tootjatelt), Oak Barrel Cider (vapemaniast 0mg ja olen

walcilt nikotiini

ostnud ning seganud kokku), Mystic vanilla custard ja Mystic Nutty dream (e-vaporist). Enamasti alati (95% juhtudest) annab müüjate/tootjatega rääkida, et nad saadaksid eraisikuna. Tuleb lihtsalt eelnevalt ühendust võtta.

Kui eraisikuna saata ei saa siis tootjad on vahest nõus ka 0mg pudelile märkima

. Pildilt leiab veel Ruthless Peach Fuzzi ja kõik 4 seasonz Elixir e-vedelikud (p-vaper)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vapemail:

 

HL Ant, serial #090

 

Posted Image

 

Luxe Mods hybrid dripperi ja Hellfire drip tipiga, seal kõrval on 10 ml pudel:

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

[attachment=0]IMG_20140516_150209.jpg[/attachment]

Caravela Mod (kloon FT-st) Patriot style dripping atomizer hetkel 0.5 oomi

ja Lavatube s70 koos Iclear 30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezz, keda sa seksuaalselt nuhtlema hakkad ? (facep)

Mis järgmiseks, suusakepi pikkune (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panin oma "lelud" natuke kõrvuti , ehk on abiks uute valikute tegemisel :)(psühho)

 

[attachment=4]P1040210.JPG[/attachment]

 

 

 

 

[attachment=3]P1040208.JPG[/attachment]

 

 

 

 

[attachment=1]P1040207.JPG[/attachment]

 

 

 

 

[attachment=2]P1040209.JPG[/attachment]

 

 

 

 

[attachment=0]Rivi.JPG[/attachment]

 

 

 

Ja kui keeruliseks läks.....paar "veipi" vahele ja uuesti otsast peale ..... (relv)(õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...