Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Pildid varustusest

Recommended Posts

1 x eVic 18350 + STV

3 x Nemesis clone 18350 + 3 x connection parts Kayfun / Nemesis + 2 x Kayfun Lite clone + 1 x Russian 91% clone

post-503-0-27052500-1403859538_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 x eVic 18350 + STV

3 x Nemesis clone 18350 + 3 x connection parts Kayfun / Nemesis + 2 x Kayfun Lite clone + 1 x Russian 91% clone

Kust sellised pisikesed drip tipid said, tahaks ka xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kust sellised pisikesed drip tipid said, tahaks ka xD

 

Vicious Ant Chaplin drip tipi kloonid on Silweri pildil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, tellisin FT'st kümmekond erinevat drip tipi. Osad on aga kahjuks liiga kobakad, et Kayfun otsas kasutada. Muideks vasakult teine drip tip on portselanist ja ka täitsa hea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Midagi uut ja huvitavat mu kollektsiooni, üks esimesest kümnest - Alu Stashbox koos Rose v2.1 attyga

 

 

 

Kus sellel päästik asub? Kas nats suureks ei jää pihus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:idea: päris äge, SS on jube seksikas, hea vist kodus diivani ees popsutada. Samas herr eeslile pensifondis see, ehk vist vitriinkapis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alumiiniumist on see. Hästi kerge oma suuruse kohta, väljas seda tassida eriti võimalik ei ole, kuna tegu ei ole just kõige väiksema isendiga. Ise põhimõtteliselt ainult kodus veipinud sellega aga ka minimaalselt, eelistan dripperit kodus. Muidu eks ta pensionifondi mul läheb jah. Donny Sirivisut - Stashboxi leiutaja teeb neid 50 tükki kokku, hetkel 10 tehtud ja järgmised 10 tegemisel, list täitus sekunditega, nii et tahtjaid on sellele päris palju. Eks ma ootan õiget hetke ja müün selle maha varsti. Selle kirjutise kirjutamise hetkel on üks hetkel vape auctionsil hinnaga juba 800 USDni jõudnud, ostuhind ~360 USD koos transpordiga. 

 

08Zlv0N.jpg

 

zAjcWIS.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...