Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Pildid varustusest

Recommended Posts

Sellise vahva kastikese maitsestajate jaoks leidsin 1.10 euro eest Rakvere Magazini poestattachicon.gifCAM00298.jpg

 

 

landikarp? :D

 

ma hoian 18650 akusid landikarbis, 4tk mahub ilusti sisse  :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahepeal olen lisaks Joyetech eVic-le kasutanud ka Vamo V5-te koos Aspire Nautilusega ja nüüd siis mõnda aega Innokin Coolfire 2-te koos iclear 30S-ga.
Akude laadimine tüütab ära aga muidu igati vahva aparaat.

10601045_686039661479748_1308570816_n.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu fog machine.

ugly-beast.jpg

 

Hellitavalt kutsun "Ugly Beast" .. näeb kole välja ... odavad jupid aga 0.6ohm (~35W) mehaaniline (Sony VTC4 aku) twisted coil. Jõhker auru masin. Tegin omast arust ajutise seadme aga nüüd juba 6 kuud ja raip ei taha ära kaduda ega katki minna :|. Isegi lekkima ei ole nõus ehk siis väga tõsine ja kindel tööloom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4nine 18650 pikkuses mehaaniline mod koos Kayfuniga, millel klaasist kere. Võrdluseks kõrval 18650 seades Elevator mod koos moditud topcapiga Kayfuniga. Peale Elevatori on kõik Fasttechi kraam :mrgreen:

post-268-0-10893700-1409224067_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

minu modi võite ette kujutada. kõik teavad hanamod-i ja kõik teavad kayfun-i. Pilti ei viitsi teha, see oleks suht lame.

Pole just iluduse etalon, aga e-suits on ju tarbeese. Ei näe põhjust, et miks ta just meeletult ILUS peaks välja nägemagi....

Peamine, et tehniliselt hea/vastupidav, vedelikust teeb korraliku tossu ja ülejäänud on lihtsalt hala.

Eelistan ühesõnaga tehniline üle visuaalse. Aga noh, eks eputajaid peab ka olema :)

 

EDIT: Sain vist teemast valesti aru, või vähemalt eeldasin. Siia oleks õige postitada inimestel, kes midagi ise valmis meisterdavad. Evicut protanki otsas oskab vast igaüks ette kujutada (või vastupidi) - if  you get it....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...