Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Pildid varustusest

Recommended Posts

Minu rig on veits uuenenud: Põhirelv on Joyetech Cuboid koos Smok TF-RDTA-ga, kus sees dual alien-clapton 0.2 ohm (65W) ja tagavarapill Koopor Mini koos UD Bellusega, kus sees dual coil 0.5 ohm (37W).

post-3805-0-17161000-1465810323_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eilne veipmeil tõi väikesi meeldivaid asju.
* Pico vastab ettekujutusele, kuigi VTC Minilt tulles on käes veidi veider. Temperatuurikontroll on rahulikum kui VTC-l.
* KfV5 kloon on kvaliteetne, maitselt esimene tank, mis on minu arvates Wine'iga võrdne. Samas on arenenum - pealttäitmine ja mahlakontroll. Huulik väga ei meeldi, aga õnneks on lemmikuid võtta. Traadi paigaldus on imelihtne ja mugav. 
* Wotofo Serpent on välimuselt lahe, aga maitselt jääb ülalnimetatule alla. Õhuvoolu annab muidugi kõvasti peale anda. Originaalne metallhuulik ei olnud mulle meeldiv - pildil Belluse oma. Täitmine ja mahalkontroll ei ole nii mugavad, kui KfV5-l ja nurga all traadi paigaldamine samuti.
* Atto on varasemast ajast, aga sisaldab nüüd 18350 akut ja näeb veel nunnum välja.
post-3394-0-40201900-1467276600_thumb.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nende vahel siis tuleb hetkel hommikul valida, et mida kaasa võtta :).

Vasakult paremale:

1. Griffin + VTC Mini

2. IJOY Tornado + Cuboid

3. Wotofo Serpent Mini + iStick Pico

4. Griffin 25 + Cuboid

5. IJOY Tornado Nano + Reuleaux RX200S

 

post-268-0-70901100-1473113702_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nende vahel siis tuleb hetkel hommikul valida, et mida kaasa võtta :).

...

 

Tean, mida tunned    :mrgreen: 

Tõenäoliselt valituks osutub see, millel on akud värskelt laetud ja milles olev mahl parajasti rohkem mekib  (st 3-4 on jätkuvas ooteseisundis) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tean, mida tunned    :mrgreen: 

Tõenäoliselt valituks osutub see, millel on akud värskelt laetud ja milles olev mahl parajasti rohkem mekib  (st 3-4 on jätkuvas ooteseisundis) 

Päris nii see iga kord ei ole :). Tihtipeale on valik just selline, et on vaja 2 akut õhtuks tühjaks saada, et siis 4 korraga laadima panna ning mitte nii maitsev mahl peab ka otsa saama, seega kui ainult see kaasa võtta, siis pead seda tõmbama, sest valikut pole ;)

Ilma varuakude ja mahlapudelita ma reeglina niikuinii kodunt välja ei lähe, kui siis ainult lähimasse toidupoodi. Kodus olles on kõik kordamööda kasutuses, kuni clearod tühjad, siis paned uued mahlad sisse ja läheb edasi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uus mänguasi saabus lõpuks :)

 

2016-10-10_11.54.00.jpg

 

Pico otsa keeramiseks peab küll aku korgi eelnevalt eemaldama, aga pole hullu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka saabus uus mänguasi. Tegemist siis lekkekindla OBS Engine-iga. Õhuvõtt on üleval ja lekkima saab ainult kehvasti wickituna ja tagurpidi keerates :D . Väga hea maitse ja õhuvooluga. Mod püsib kenasti kuiv koguaeg.  :idea:  

IMG_1578.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kondents pole lekkimine   :)

Seda küll. OBSi pluss minu jaoks ongi see, et kõik püsib täiesti kuiv, pole külmast sooja minemisel aeg-ajalt tekkivat lekkimist ega kondentsi, mis mind ilgelt häirib :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai endale tellitud midagi huvitavat, mida kahjuks Eestis minu teada ei müüda.

Tegemist on Smoant knight V2 koos Talos V1 tank.

Lisa infot https://www.ave40.com/store/smoant-knight-v2-80w-tc-kit.html

Lisaks sobivad väga hästi Kangertech Subtank OCC coilid.

 

DSC_0053_1.JPG

DSC_0051_1.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täitsa kena mod on. Subtanki RBA peaks vist ka sellesse Talosesse minema.

Ainult kõhklusi tekitab selle nupu asukoht.

Kas ebamugav ei ole nuppu pressida ? Tundub nii madalal olevat.

Kuidas taskus käitub? Ise tulistama ei kipu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kle selle lühikese ajaga ei kurda. Mulle ta sobib ilusti kätte ja nuppu pressida ei tundu ebamugav. Nupp jääb mul keskmise sõrme alla ja tasku tulistama pole hakanud ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei suutnud vastu panna ja nii sai endale selline relv :D

Smok G-PRIV 220WTC / SmokTF-RDTA

DSC_0029_2.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei kurda, istub ilusti käes. Enne mul oli Cuboid, kus aku tase ei langenud ühtlaselt ehk üks aku oli rohkem täis, kui teine. G-Privi-ga akud tühjenevad ühtlaselt. Puutepaneeli kohta pole ka midagi halba öelda. Saab ilusti hakkama ;) Ainult, kui akusid vahetada siis magnetid on nii tugevad, et küüne võib ära lõhkuda tagakaane lahti võtmisel ;) Seega naisterahvastele ei soovitaks :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...