Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Pildid varustusest

Recommended Posts

Esinduslik kogu :idea: Täitsa kadedaks teeb :arrow:

Julgen neid combosid soovitada. Kõik annavad perfektse tulemuse :)

Alienile keeran aegajalt ka iJoy combo rdta peale. Aga ainult siis kui naist kodus pole ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetke lemmikcombo. Troll ongi nii hea, nagu reklaamitakse - maitse on super, buildi tegemine on lihtne, auru tuleb hästi. Alien on kompaktseim kahe akuga mod, seda kannatab juba igapäevaselt kaasas kanda  :).

 

post-268-0-50220000-1485895980_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas Alienil värv on seljas püsinud? Kasutad TC'd ka? Toimib veatult? On mingeid buge, mida võid välja tuua? Ma olen kolme relva vahel hetkel - pioneer4u ipv8, seigeli 213 ja Alien. Ipv8 võltsnahast rõvedus häirib (pidi koorjma hakkama kiirelt) , seigel valetab watte ning tc pidi aiateibaid panema. Alieni kandsin alguses maha, kuna netis võis päris koledaid pilte leida, kus värv maha tulnud. Nüüd kuulsin, et uued partiid pidid parandatud olema selles osas, nii et kisub ikka Alieni poole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas Alienil värv on seljas püsinud? Kasutad TC'd ka? Toimib veatult? On mingeid buge, mida võid välja tuua? Ma olen kolme relva vahel hetkel - pioneer4u ipv8, seigeli 213 ja Alien. Ipv8 võltsnahast rõvedus häirib (pidi koorjma hakkama kiirelt) , seigel valetab watte ning tc pidi aiateibaid panema. Alieni kandsin alguses maha, kuna netis võis päris koledaid pilte leida, kus värv maha tulnud. Nüüd kuulsin, et uued partiid pidid parandatud olema selles osas, nii et kisub ikka Alieni poole.

Asi alles paar päeva vana, seega ei oska värvi püsimise koha pealt kaasa rääkida, hetkel pole midagi veel kooruma hakanud. Samas on mul kõikide tunnuste järgi see uuem variant, loodan et peab vastu. TC-d ka kahjuks ei kasuta, minu hinnangul on see surnud lahendus ja ei ole mingist otsast temperatuuri kontrollimisega seotud, kuna töötab takistuse muutumise pealt. Takistus aga ei muutu ainult temperatuuri tõttu vaid ka ühenduse kvaliteet mängib seal oma osa, samuti ka väliskeskkonna temperatuur, seega ootan päris temperatuuri kontrolli, küll see ka varsti tuleb.

Muidu üldmulje on hea, midagi ei logise ega kriuksu, koostekvaliteet on ok. Natukene kahtlane tundub akuluugi ehitus, aga kahtlane tundus ka Cuboidi oma, see on aga siiani ilusti vastu pidanud, äkki peab Alieni oma ka. Peos istub hästi, on kergem, kui Cuboid ja minu tagasihoidlikud vajadused rahuldab ära.

Troll tundub ka olevat selline rebuildable, mis sobib hästi nii algajale kui ka loodan, et nõudlikumale veipijale. Väga lihtne on ehitada, annab vati paigutuse  ja koguse osas väga palju andeks, ilma et lekkima või kärssama hakkaks. Ise veel üle 45W sellele selga pole andnud, aga paistab et kannatab probleemideta ka kangemaid watte, kui madalama takistusega coilid sisse keerata.

Ühesõnaga, mina isiklikult julgen sellist combot soovitada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa oled tubli Rein meil :)

 

Aga nimi ja pilt teevad pisikese tünga, mõtlesin, et tegu mingi eriti  pisi pisi 2 akulise modiga...

Ise tellisin  http://www.wismec.com/product/predator-228/ , suht samad e mõõtmetega

29x86.7x43.6

166 g

Kahe akuga modi enam eriti pisemaks ei saa, kõrguses on suht lagi käes juba. Muidugi kui kasutada Pico dual varianti, saaks ka pisemaks, aga siis jääb see kole kühm ikkagi alles. Minikinil lisaks veel akud laiemas osas kõrvuti, mis teeb ta kuju selliseks hästi pihku istuvaks ja ergonoomiliseks. Pind on kaetud sellise kummise nanokihiga, mis kaotab kergemad kriimud mingi aja pärast ära. Boonuseks on puutetundlik ekraan ja muidugi kiip, mis toimetab ikka suht kiiresti ja hetkeliselt. Kiip oskab vist voolu ka kuidagi säästlikumalt kasutada, kui võrrelda Cuboidiga, siis samade parameetritega kasutades saavad Cuboidil akud enne otsa, kui Minikinil. Peaks proovima veel TC ka uuesti ära, teen seda siis, kui uued atid kohale jõuavad, siis saab SS traadi sisse panna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ideaalse kujuga on reuleaux 2/3   2 akuga

Kuna juhe tuli laupäeval lahti, siis selle päeva veetsin ma cuboidi seltsis ja ütleks, et ei olnud üldse hea   :D

Lisaks cuboid ikka krd raske.

Nüüd rx korras mulle see kolmnurkne kuju meeldib, väga ergonoomiline.

Selle pederaatori tellisin endale tagavaraks, sest cuboidi tc on pekkis. 

Hind ka ok, aga vaatab kas kohale jõuab üldse, hetkel preorder, 20 kandis pannakse teele

Share this post


Link to post
Share on other sites

ideaalse kujuga on reuleaux 2/3   2 akuga

Kuna juhe tuli laupäeval lahti, siis selle päeva veetsin ma cuboidi seltsis ja ütleks, et ei olnud üldse hea   :D

Lisaks cuboid ikka krd raske.

Nüüd rx korras mulle see kolmnurkne kuju meeldib, väga ergonoomiline.

Selle pederaatori tellisin endale tagavaraks, sest cuboidi tc on pekkis. 

Hind ka ok, aga vaatab kas kohale jõuab üldse, hetkel preorder, 20 kandis pannakse teele

Minikin ongi selline 2 akuga reuleauxi kujuline :)

Ja miks ei peaks kohale jõudma? Mul pole siiani veel midagi tagasi saadetud, ma muidugi midagi vedelat väljast ei ole tellinud ka viimasel ajal, sellega on vist rohkem probleeme, kui rauaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ideaalse kujuga on reuleaux 2/3   2 akuga

Kuna juhe tuli laupäeval lahti, siis selle päeva veetsin ma cuboidi seltsis ja ütleks, et ei olnud üldse hea   :D

Lisaks cuboid ikka krd raske.

Nüüd rx korras mulle see kolmnurkne kuju meeldib, väga ergonoomiline.

Selle pederaatori tellisin endale tagavaraks, sest cuboidi tc on pekkis. 

Hind ka ok, aga vaatab kas kohale jõuab üldse, hetkel preorder, 20 kandis pannakse teele

 

 

Minikin ongi selline 2 akuga reuleauxi kujuline :)

Ja miks ei peaks kohale jõudma? Mul pole siiani veel midagi tagasi saadetud, ma muidugi midagi vedelat väljast ei ole tellinud ka viimasel ajal, sellega on vist rohkem probleeme, kui rauaga.

Pole ammu midagi tellinud, ärevus sees     (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei suutnud vastu panna ja nii sai endale selline relv :D

Smok G-PRIV 220WTC / SmokTF-RDTA

DSC_0029_2.JPG

Palju selline maksis ja kust ostsid.

Eraldi seadmena maksab alla 100€ aga komplektina maksab sirka 130€.

Võimalus osta Epiip või Smokmi

 

Kuna mul oli Smoki tank juba olemas, siis ostsin ainult Smok G-Priv eraldi.

 

Tänaseni töötab ilusti ja ei kurda üldse ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lõppude lõpuks jõudis kohale selline isend - Eleaf Aster RT

20170329_140927.jpg

20170329_142623.jpg

20170329_141007.jpg

Ideaalse kujuga, retractable top tank. Coilid on 22mm tanki arvestades elukad. 80VG/20PG vedelikku saab ilma igasuguse probleemita tõmmata. Täna/homme peaks jõudma 90VG/10PG baas. Coile vaadates ei tohiks see ka probleem olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...