Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Pildid varustusest

Recommended Posts

Paar jubinat veel sahtlis ka aga hetkel siis seis umbes selline:

attachicon.gifvape-gear.jpg

Nagu näen, siis said ka oma musta Minikini kätte :). Oled rahul sellega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagu näen, siis said ka oma musta Minikini kätte :). Oled rahul sellega?

Form factor 10/10 - see on ka ostu motivaator

Stabiilsus 10/9

Menüü 10/3 (see slide ajab hulluks. Lisaks tahaks ka nö. mälu pesasid)

Puute ekraan on muidu ok (mulle ei meeldi palju nuppe) aga sinna võiks sisse saada 3-4 klikiga, mitte slidemisega.

Seda seadet võiks saada muuta.

 

Seega see mille pärast ma selle soetasin... see osakond on rahul´ :)

 

Aga muidu goliath ka jälle kasutuses - teeb tänapäeva atidele maitse ja auru tiheduse (mitte koguse) osas silmad ikka väga ette. Ise segades sinna mahla võib rahulikult 50% vähem maitset panna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Menüü 10/3 (see slide ajab hulluks. Lisaks tahaks ka nö. mälu pesasid)

Puute ekraan on muidu ok (mulle ei meeldi palju nuppe) aga sinna võiks sisse saada 3-4 klikiga, mitte slidemisega.

Seda seadet võiks saada muuta.

 

Slide töötab hästi, kui libistada kogu klaasi ulatuses servast servani mõõduka tempoga ülevalt alla. 10/10 katset töötavad niimoodi.

Mulle meeldib lisaks see, mida see mod akudega teeb. Hommikul kui võtta pooltäis akudega mod kaasa, siis õhtul koju tulles akud veel tühjad ei ole. See on asi, mida pole varasemate kahe akuga modidega (Alien, Cuboid) kogenud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umm mulle tundub ka, et akud päris hästi kestavad. Samas sõber suutis (ca 500 mahvi) 4-5h'ga täis akud pms tühjaks teha :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

20. maiks valmis.

Mõned asjad on tellimuses veel.

vedelikest saan aru, clearodest saan pooleldi aru, aga nah neid modisid varuda    (relv)  (psühho)

Mis vedelikud need on üldse?

Share this post


Link to post
Share on other sites

vedelikest saan aru, clearodest saan pooleldi aru, aga nah neid modisid varuda    (relv)  (psühho)

Mis vedelikud need on üldse?

Varustuspederastia.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pharaoh on originaal või kloon? Kas see töötab hästi? Mujal foorumites on kurdetud, et ülemine õhuvõtt ei tööta ja üldine kvaliteet on ka vilets.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Originaal. Vajasin kinnist RTA tanki millega mugav ringi vehkida (nt discirajal käia), ilma, et midagi kuskilt jooksma peaks hakkama. Otsustasin Pharaohi kasuks. Praegu rahul. Aurab kõvasti, maitse on normaalne - esimene build ka sees alles. On aega katsetada. Ülemine õhuvõtuava on suht pointless jah, aga ega see feature mu ostusoovi kuhugipoole ei kallutanud ka, mul savi kas ta on või ei ole seal.. Minul on ülemine õhuvõtuava kinni. Kui lahti teha, siis kaob maitse intensiivsus veidike ja veip on jahedam. Kvaliteet minumeelest hea - tugev, keskmisest veidi raskem, metalline, tihke, kuskil midagi ei loksu
EDIT: Juice control täiesti avatud on siis kuskil mingi pisike loks ikka on rsk :D Kui juice control kinni, siis tihke.. 
EDIT2: 0.3ohm fused clapton u 75-80W daaaamn kui puhas maitse ja paks aur! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen väga rahul. Ehitada sinna peale on ikka uskumatult lihtne ning tänu kahele suurele wickimise augule pole ma isegi midagi ligilähedast dry hitile saanud, ka 100W juures. Ma ei suutnud ise ka nende vahel otsustada... otsustavaks sai esialgu välimus. Üllatusena tuli ka kaasa üks vahelüli mille abil saab klaasi tanki külge kinni panna. Paaki täites pole ohtu, et klaas ära tuleb ja vedelik laiali voolab.  Aah ja Ammit on 1mm laiem, leidsin, et sobib modile paremini.

 

Julgen soovitada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen väga rahul. Ehitada sinna peale on ikka uskumatult lihtne ning tänu kahele suurele wickimise augule pole ma isegi midagi ligilähedast dry hitile saanud, ka 100W juures. Ma ei suutnud ise ka nende vahel otsustada... otsustavaks sai esialgu välimus. Üllatusena tuli ka kaasa üks vahelüli mille abil saab klaasi tanki külge kinni panna. Paaki täites pole ohtu, et klaas ära tuleb ja vedelik laiali voolab.  Aah ja Ammit on 1mm laiem, leidsin, et sobib modile paremini.

 

Julgen soovitada!

Ammit dual - ma vaatan decki ja ei kujuta ette kuidas sinna suurem spaced coil ära mahub :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ammit dual - ma vaatan decki ja ei kujuta ette kuidas sinna suurem spaced coil ära mahub :|

Olles enne kasutanud vaporesso geminit üle poole aasta siis ruumi on rohkem kui ära kasutada oskan :D Ise kasutan erinevaid valmis tehtud coile ja nende seast pole sellist kohanud mis sisse ei mahuks ;)

 

post-3816-0-84811800-1494103306_thumb.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...