Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Lemmikumad maitsed

Recommended Posts

Usun , et lisaks minule on paljud veel kes ei "julge" midagi uut osta kuna hirm , et satuvad sita asja otsa.

Jagage arvamust ja hea kui ka link panna kust saadud.

 

Ise oskan ainult sillamäe poe õuna soovitada mis kerge 0VG segamisega on väga hea :)

Hetkel seal 18mg otsas seega linki ei saa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peleonist tellitud Kohvi.. Krdi hea muhe maitse on.

 

Krt peaks tekitama mingi anuma, kuhu vedelikupärad sisse kallata.. Ehk siis ultimate mixup :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda viimast pakuks Interface-le .Ei tea kas siis ka otas kopsu tõmbab :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas selle vedelikuga on ? Kas nikotiini sisaldus mõjutab maitset ka ?

mul on 12mg Cherry ja ma tunnen ainult lõhna, maitset mitte. :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas selle vedelikuga on ? Kas nikotiini sisaldus mõjutab maitset ka ?

mul on 12mg Cherry ja ma tunnen ainult lõhna, maitset mitte. :roll:

Otseselt ei tunne.

Aga ma tellisin vg vedelikku 0mg ja teise 36mg . Nulline oli täiesti lõhnatu, aga 36mg haises kergel, mulle ei meeldinud.

Mu plaan oligi segada 10mg-ks ja siis pm suht lõhnatu, mqitsetu. Ja kui lisasin maitsega pg-d, siis polnud sellest haisust jälgegi.

Vastuseks siis oleks, et ei tunne sa mingit maitset ega lõhna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peab tunnistama et hinge hinna eest ostetud maitsed e-sigaret.ee poest on olnud kõige paremad. Paar tükki oli alles jäänud ja segasin VPG vedelikuga. Väga hea sai. Hetkel on küll juba õunast nii villand aga paremat ka ei oska midagi valida :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Segasin just ühe peleoni šokolaadi kokku.. krt maitse ei ole just kõige parem, läheb vist halbadeks päevadeks riiulile ootama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise tellinud vedelike Tallinast, Tartust, Peleonist ja King eSigarist, kuid king esigar on kõige paremini maitsenud. Tossu kogust on ka meeldivalt, selline ready to go pudel (Y)

Hea nippel on ka otsas, selline peenikese otsaga tila, millega saab ka kõige peenemaid paake täita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Annaks ka heakskiidu King e-cigarile, ainuke mis ei meeldinud sealt oli kirss, selline rohu(medikamendi) mekk. Peleoni oma tundus parem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Inawera omadest: cuban supreme on ok, morning rain on ok. Rumm ja ananass mulle ei istu. Eucalypt pluss mint kontsentraat Sillamäelt oli jube vänge ja ei istu kuidagi, samas saabus see ka mingis imelikus klaaspudelis kus tellitud 5ml asemel oli ca 10ml sees seda (varem Inawerast selliseid pudeleid pole saanud)

 

- Liqua omadest (thebestshopist tellitud) on väga head Energy Drink, metsamarjad, tavaline tubakas ja usa tubakas.

 

- e-sigaret.ee tõnismäe poe marlboro oli täitsa tõmmatav, kuid hind ei kannata kriitikat. Sama kehtib siis ka nicorex i kohta, sõber andis proovida paar nicorex i vedelikku, olid ok maitsega aga hinna järgi tundub nagu Dubai keskmisest jõukamad kodakondsust omavad inimesed oleks võetud sihtrühmaks mõlemal bisnisel (kui vaadata, millised e-vedelike hinnad on normaalselt arenenud majanduse ja kõrge ostujõuga riikides).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peleoni Cherry on praegune parim ost, aga uurin, puurin ja vaatan ringi. Oskab keegi miskit head puuvilja soovaitada? Olen just selline magusama austaja. Tubakat on tõmmatud küll, prooviks nüüd muid asju ka:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peab tunnistama et hinge hinna eest ostetud maitsed e-sigaret.ee poest on olnud kõige paremad. Paar tükki oli alles jäänud ja segasin VPG vedelikuga. Väga hea sai. Hetkel on küll juba õunast nii villand aga paremat ka ei oska midagi valida :P

e-sigareti.ee õun röövis kolmeks päevaks mu maitse- ja lõhnameeled. no recommend!:/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sillamäe kirsi konsentraat + VG0/PG18 suhtes ca60/40. Proovinud kahte erinevat kirsi maitset ja mõlemad mulle väga meelepärased. Nagu paljudele teistele, siis ka Sillamäe valmis õun + VG0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sillamäe pood saatis eelmise tellimusega kirja, kus palus hinnata vedelikke jne.

Ma tahtsin seal lehel hinnata vedelikke, aga ei saanud pihta kus seda teha.

Midagi 2 silma vahele jäänud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuleb tõdeda, et Peleoni õun ja kirss on vägam eeldivad, epaks kumbagi veel 100ml võtma. Vai nuputaks kuidas saada king'ist suuremaid koguseid vedelikke kätte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtsin just nicorex'i 'Chokolate Mint' ja panin Peleon Bully käima. No on ikka hea. Vahelduse mõttes. Muidu olen juba pikemalt Joyeteci (peleonist) vedelike peal ja virsik on lemmikuks kujunenud. Kahju ainult, et 16mg on neil kõige kangem, peab ise alati nats 36mg VG'd lisama. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liqua Berry Mix ja Nocorex'i maasikas on need mis mulle siiani meeldinud on. Tavaline tubakas ka muidugi, aga mingi väga hea tubaka otsa pole veel sattunud... On kellegil soovitusi?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...