Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Lemmikumad maitsed

Recommended Posts

Hetkel proovitud hangseni kirss, kookos, mandel, kohvi, rumm, energiajook. Meeldisid kohvi, rumm, energiajook. Kirss oli liiga keemia. Mandel ja kookos liiga igavad. Pole neid veel normaalse clearoga proovinud.

Liqualt cola ja arbuus. Cola oli suht keemia ja arbuus oli enamvähem.

Inaweralt kirsitubakas ja kirsi brändy. Kirsitubakas hetke lemmik. Brändy omal liiga tugev alko maitse, või ma ei tea mis see üritab olla, kirssi pole ollagi.

Dekangi kohvi, nii mööda maitse kui veel olla saab.

Tulemas veel hangseni RY6, liqualt grape ja blueberry. PA pinacolada, FA reggae night, Capella espresso, boba's prize, bob's juice green dragon ja marijuana

Loodan, et nendest miski saab veel lemmikuks, kirsitubakas on maitset kaotamas

 

E: RY6 ja boba's prize ongi sama sitt mõlemad ? Väga rõvedad nagu konitopsi sööks. Boba tundub lõhna järgi küll suht norm, aga küll sama mis ry6, vb peab paremini clearo ära pesema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. koht Pipe Sauce Oak Barrel Cider, 2. koht Grant´s Vanilla Custard, 3. koht Mystic Nutty Dream, 4. koht Mystic Vanilla Custard.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kõige parem siiani bobas bounty kloon ,siis liqua erinevad mahlad ja segud omavahel ,näiteks õuna ja vanilje jne....eks peab ikka ise segama .kui väga head asja tahta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi WizMix vedelikke on proovinud, ametlikku lehekülge neil vist polegi vms?

Võtsin prooviks Caramel Kiss( lõhn hea, aga maitse polnud just selline mida ootasin), Keep of The Grass (küllaltki sarnane reaalsele, palju ei saa teha ajab oksele :D), Lovely Bubbly (Lemmik), Strawberry Seduction (Lemmik), KY4 (tahan et meeldiks, aga ei muutu mitte kuidagi meeldivaks) Tubakamaitselised on minu arust täielikult ebaõnnestunud e-valdkonnas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liqualt americand blend koos Dekangi kohviga. Segu 3 osa americand blendi ja 1osa kohvi. Muidu dekangi kohv on liiga vänge ja american blend liiga lahja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liqualt americand blend koos Dekangi kohviga. Segu 3 osa americand blendi ja 1osa kohvi. Muidu dekangi kohv on liiga vänge ja american blend liiga lahja.

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lahe teema, vist lähen siin kuuldu põhjal ühe õuna ja ühe tubakamaitselise järgi.

Anyhow olen muudkui ostnud ja muudkui erinevates maitsetes pettunud. Aga ma vist hakkan aru saama miks, need kohvid, karamellid ja tiramishud ongi sellised "tuletatud" maitsed ja ilmselt ei saagi normaalselt toimida. Minu jaoks kõik nii läägelt magusad...volditan ja vatitan küll igat pidi neid aga ei miskit.

 

Rauaks on eVic, kõik mahlad testitud 1,8ohmi, Vision VT clearodega. Iga maitse jaoks olen alati ostnud tutika clearo kaasa.

Set-up on üldiset 5,5 kuni 8 watti. Keskmiselt nii 7 juures tundub, et on minu hit-spot. Kõik mahlad on 16mg või 18mg.

Liqua Tiramishu - Igavesti vinge asi aga kuramus liiga magus. Ma ei ole eriline solberdaja ka, seega segu ei ole proovinud teha. Kui saaks natuke maitset maha siis tõmbaks tänaseni.

Liqua Bright Tobacco - Täitsa nitševoo nagu öeldakse. Madala watiga hakkab rõvedalt kurgule, kõrge watiga aga intensiivsevõitu. Seega ei ole ka pidama jäänud.

Liqua Cappuchino - TÄPSELT sama maitse, mis Hangseni Cappuchino ja Hangseni cheescake - Jubedalt magus!

Inawera Cherry-Brandy - BURN THIS WITH FIRE!!! Minu jaoks laus jälkus! Ei cherry ei brändi...pigem pärast rõvedat läbu, kolmandal päeval laualt leitud 1,5 liitrise siidri lõpp. See viimane rõve läppand igat pidi lahtund lonks.

Hangsen RY4 - Selle kohta on väga õige ütlemine - kas meeldib või ei meeldi üldse. Seega jätan selle igaühe jaoks avastada. Minu jaoks kurgule liiga ränk, väga ei istunud. Kes tahab proovida, siis minu parim kirjeldus oleks Marlboro lights + magus aur pudrukausist korraga.

Inawera Cherry Tabak - Not bad at all. Väga nauditav vesi kuid ei jäänud püsima selle peale kuna õige tiba ikkagi liiga magus. Aga juba üsna lähedale sellele, mida ma otsiksin.

Hangsen Mint Candy - Preili proovis, ütles et täitsa mõnus, joogisena aga kainena pisut liiga mint. Mul tõmbas üks mahv olemise imelikuks.

 

 

Olen proovinud veel mõnesi aga no ei jää püsima, ikka kas liiga terav või liiga magus. Mul on täitsa katsetamata igast puuviljad. Küll aga sooviskin ma väga midagi sellist mahedat tubaka/kirsi segu asja. Skysmoke'st sain oma esimese piibu ostuga (ei, ei ole rahul endaga!) mingi kirsitubaka asja kaasa mille maitse mulle ilgelt meeldis. Kui keegi alternatiivi teab sellele siis ootan põnevusega vihjeid.

Lisaks võib mulle soovitada veel sinna auku asju. Kui soovitate kohvi maitselist siis make sure et see ei oleks magusast üle tutsatud vesi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen proovinud veel mõnesi aga no ei jää püsima, ikka kas liiga terav või liiga magus. Mul on täitsa katsetamata igast puuviljad. Küll aga sooviskin ma väga midagi sellist mahedat tubaka/kirsi segu asja. Skysmoke'st sain oma esimese piibu ostuga (ei, ei ole rahul endaga!) mingi kirsitubaka asja kaasa mille maitse mulle ilgelt meeldis. Kui keegi alternatiivi teab sellele siis ootan põnevusega vihjeid.

Lisaks võib mulle soovitada veel sinna auku asju. Kui soovitate kohvi maitselist siis make sure et see ei oleks magusast üle tutsatud vesi.

Mulle meeldis Hangseni Cherry Cigar. Ei olnud väga magus, samas oli tubakat ja kirssi mõlemat tunda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lahe teema, vist lähen siin kuuldu põhjal ühe õuna ja ühe tubakamaitselise järgi.

Anyhow olen muudkui ostnud ja muudkui erinevates maitsetes pettunud. Aga ma vist hakkan aru saama miks, need kohvid, karamellid ja tiramishud ongi sellised "tuletatud" maitsed ja ilmselt ei saagi normaalselt toimida. Minu jaoks kõik nii läägelt magusad...volditan ja vatitan küll igat pidi neid aga ei miskit.

 

Rauaks on eVic, kõik mahlad testitud 1,8ohmi, Vision VT clearodega. Iga maitse jaoks olen alati ostnud tutika clearo kaasa.

Set-up on üldiset 5,5 kuni 8 watti. Keskmiselt nii 7 juures tundub, et on minu hit-spot. Kõik mahlad on 16mg või 18mg.

Liqua Tiramishu - Igavesti vinge asi aga kuramus liiga magus. Ma ei ole eriline solberdaja ka, seega segu ei ole proovinud teha. Kui saaks natuke maitset maha siis tõmbaks tänaseni.

Liqua Bright Tobacco - Täitsa nitševoo nagu öeldakse. Madala watiga hakkab rõvedalt kurgule, kõrge watiga aga intensiivsevõitu. Seega ei ole ka pidama jäänud.

Liqua Cappuchino - TÄPSELT sama maitse, mis Hangseni Cappuchino ja Hangseni cheescake - Jubedalt magus!

Inawera Cherry-Brandy - BURN THIS WITH FIRE!!! Minu jaoks laus jälkus! Ei cherry ei brändi...pigem pärast rõvedat läbu, kolmandal päeval laualt leitud 1,5 liitrise siidri lõpp. See viimane rõve läppand igat pidi lahtund lonks.

Hangsen RY4 - Selle kohta on väga õige ütlemine - kas meeldib või ei meeldi üldse. Seega jätan selle igaühe jaoks avastada. Minu jaoks kurgule liiga ränk, väga ei istunud. Kes tahab proovida, siis minu parim kirjeldus oleks Marlboro lights + magus aur pudrukausist korraga.

Inawera Cherry Tabak - Not bad at all. Väga nauditav vesi kuid ei jäänud püsima selle peale kuna õige tiba ikkagi liiga magus. Aga juba üsna lähedale sellele, mida ma otsiksin.

Hangsen Mint Candy - Preili proovis, ütles et täitsa mõnus, joogisena aga kainena pisut liiga mint. Mul tõmbas üks mahv olemise imelikuks.

 

 

Olen proovinud veel mõnesi aga no ei jää püsima, ikka kas liiga terav või liiga magus. Mul on täitsa katsetamata igast puuviljad. Küll aga sooviskin ma väga midagi sellist mahedat tubaka/kirsi segu asja. Skysmoke'st sain oma esimese piibu ostuga (ei, ei ole rahul endaga!) mingi kirsitubaka asja kaasa mille maitse mulle ilgelt meeldis. Kui keegi alternatiivi teab sellele siis ootan põnevusega vihjeid.

Lisaks võib mulle soovitada veel sinna auku asju. Kui soovitate kohvi maitselist siis make sure et see ei oleks magusast üle tutsatud vesi.

Minuarust King E-Cigari Cherry Cigar maitsestaja selle Skysmoke kirsitubaka moodi, mulle igatahes meeldib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Olen proovinud veel mõnesi aga no ei jää püsima, ikka kas liiga terav või liiga magus. Mul on täitsa katsetamata igast puuviljad. Küll aga sooviskin ma väga midagi sellist mahedat tubaka/kirsi segu asja. Skysmoke'st sain oma esimese piibu ostuga (ei, ei ole rahul endaga!) mingi kirsitubaka asja kaasa mille maitse mulle ilgelt meeldis. Kui keegi alternatiivi teab sellele siis ootan põnevusega vihjeid.

Lisaks võib mulle soovitada veel sinna auku asju. Kui soovitate kohvi maitselist siis make sure et see ei oleks magusast üle tutsatud vesi.

Mulle meeldis Hangseni Cherry Cigar. Ei olnud väga magus, samas oli tubakat ja kirssi mõlemat tunda.

+1 on tõesti hea (Y) ning sobib suurepäraselt ka minu prouale, kuigi kirss talle muidu ei istu aga tubaka maitset on piisavalt et hea olla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Head sõbrad, tänud soovitamast. Vastuoluliselt võtan ja proovin seda Cherry Cigar asja.

Täna aga käisin Spezzi juures jällegi ja ostsin peotäie mahlasid:

Kõik on Liqua mahlad

Turkish Tobacco - No peaaegu juba! Peaaegu...see on täpselt see kuhu juurde tahaks veel õiiiige pisut mingit kirssi või midagi ja tundub, et siis on bueno! Kes konjakist/sigarist jagab, siis tõmmates on nagu oleks pärast kuueaastase Kelt Tour du monde lonksu võtnud korraliku paugu Cohiba Siglo VI - 5⅞ sigarist. Selline robustne aga mõnusa tipunoodiga.

Apple/Watermelon - Njamh, silmad maas pean tõdema, et mina kes ma olen ajanud taga kohvi või konni või leebema sigari ja kirsi kooslust olen pidanud pettuma KÕIGIS cappuchino ja muudes samalaadsetes mahlades. Nii Apple kui Watermelon on tükk taevast! Mõnus värske ja mahe maitse. Ei lõhu kurku. Esimest korda sain nüüd aru, miks inimesed räägivad, et seda tõmbad nagu vesipiipu. Tõesti väga meeldiv. Oleks mõni kohvi oma selline mahe, mitte liiga magus...uhh oleks mina häppi-päppi :D

Blueberry - Tsiteerides Homer Simpsonit: "Meh.." Peale Apple't enam ei tõmba, oleks enne õuna proovinud, oleks ilmselt vaimustses olnud. Tegemist ka värskema maitsega ja selline küllaltki suvine mahl aga pisut mingi maitse käib üle liialt. Siiski, olen veendunud, et paljudele on see lemmikvesi kuna üldjoontes siiski väga meeldiv.

 

Loodan, et siit abi mõnedele jällegi otsustamisel =) Endiselt ootan huviga kohvi, shokolaadi või muu sellise pärast-kella-ühtteist maitsete soovitusi kuna seni olen neis pettunud kolinal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liqua Cuban Cigar'ile kallasin omatehtud Inawera kirssi sisse. Lemmikut ei saanud, aga vahelduseks oli huvitav.

teen nii: Ligua Traditional Tobacco + Cuban Cigar. Tobacco on selline magus, tegelikult tubakaga pole palju pistmist peale nime, Cuban Cigar (parim tubaka maitseline vedelik mis leidnud) annab teravust ja tapab veidi seda magusat maitset. Visioniga peaks vist suurema osa panema Cuba sigarit sest see annab rohkem maitset.

Hangsenist Cerry Cigar sobib samuti konjaki klaasi kõrvale suurepäraselt :)

Olen JazZ- ga ühel arvamusel vaheta clearo välja proovi Kangerit mina selle Vision vt-ga midagi head ei saanud, samuti Innokinidega, kõik mahlad tundusid liiga magusad ja liiga palju maitset tubakaga sobib minu arvates kõige paremini Kanger :) ( 2 oomise coiliga 6,5w ja 3,7v )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuban Cigar (parim tubaka maitseline vedelik mis leidnud) annab teravust ja tapab veidi seda magusat maitset.

Nõustun! Cuban Cigar minul samuti vaieldamatu lemmik tubakamaitseline vedelik. Teistest maitsetest isu täis saab, siis läheb alati Cuban käiku. (Y):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Cuban Cigar (parim tubaka maitseline vedelik mis leidnud) annab teravust ja tapab veidi seda magusat maitset.

Nõustun! Cuban Cigar minul samuti vaieldamatu lemmik tubakamaitseline vedelik. Teistest maitsetest isu täis saab, siis läheb alati Cuban käiku. (Y):)

+1

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liqua Cuban Cigar'ile kallasin omatehtud Inawera kirssi sisse. Lemmikut ei saanud, aga vahelduseks oli huvitav.

Olen JazZ- ga ühel arvamusel vaheta clearo välja proovi Kangerit mina selle Vision vt-ga midagi head ei saanud, samuti Innokinidega, kõik mahlad tundusid liiga magusad ja liiga palju maitset tubakaga sobib minu arvates kõige paremini Kanger :) ( 2 oomise coiliga 6,5w ja 3,7v )

Hmm...Proovisin protank 3'e oma evicu otsas ja lahjalt tuleb läbi. Justkui lisaõhku liialt palju vms Siis nüüd proovisin ka seda uut Nautilust, kahjuks sai sinna sisse halb vesi ja preili, pärast sooja veega loputamist, keeras sooja clearo kohe kokku misjärel pidin asjale lähenema näpitsatega, et avada. Sain lahti klaasist anumast nii, et puuvilju seal enam katsetada ei saanudki.

Palun keegi öelge mulle, milline clearo oleks kõige mõistlikum ja milline see takistus peaks ikkagi olema. Mul tundub see 1,8 on liiga madal.

Metsiku offtopicu vältimiseks võib vabalt soovitada mulle sõnumitesse.

 

Edit: Õigus, mul on ka iClear 30S, mis eVic'u otsas mul lihtsalt ei istu. Jubedalt tuleb õhku peale ja auru väga ei genereeri. Miskipärast need suuremad ei kipu toimetama. Tea milles asi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :

Siis nüüd proovisin ka seda uut Nautilust, kahjuks sai sinna sisse halb vesi ja preili, pärast sooja veega loputamist, keeras sooja clearo kohe kokku misjärel pidin asjale lähenema näpitsatega, et avada. Sain lahti klaasist anumast nii, et puuvilju seal enam katsetada ei saanudki.

 

See on täna vist vähemalt kolmas teema, mille all see lugu preilnast ja nautimusest maha sai räägitud. (relv)

Järgmisel korral siis ehk sooja vee all uuesti üles soojendada, äkki saab ilma näpitsateta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :

 

Siis nüüd proovisin ka seda uut Nautilust, kahjuks sai sinna sisse halb vesi ja preili, pärast sooja veega loputamist, keeras sooja clearo kohe kokku misjärel pidin asjale lähenema näpitsatega, et avada. Sain lahti klaasist anumast nii, et puuvilju seal enam katsetada ei saanudki.

 

See on täna vist vähemalt kolmas teema, mille all see lugu preilnast ja nautimusest maha sai räägitud. (relv)

Järgmisel korral siis ehk sooja vee all uuesti üles soojendada, äkki saab ilma näpitsateta...

Loo nämmutamine sel põhjusel, et keegi sama ämbrit ei astuks. Tegelikult oleks piisanud jahtuda laskmisest...aga kärsitu ju...

 

-- 15 Apr 2014 19:38 --

 

Käisin ja otsisin SkySmoke'st üles selle hea mahla ja kurat ma ütlen see asi on HEA! Täpselt see mis mulle istub.

Tegemist siis Cherry Cigar mahlaga. Peal on Skysmoke logo ja kirjas valmistaja "SKYsmoke TM" Koostises % kirjas ei ole aga väga mahe asi. Niko kogust ka kirjas ei ole aga küsisin 16mg. Kas keegi teab nende koostisest midagi? Lisaks kas keegi teab kuidas seda sama maitset teiste kanalite kaudu saada? Ma ei taha väga palju sinna skysmoke kioskisse pappi jätta ka ju.

Coil on 2.4ohmi, tea kas see ka muudab asja pehmemaks minu jaoks? Igaljuhul minu lemmik kindlalt maitse poolest!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Need uued maitsed Shisa vms. Tropic ja Tobacco Drop on päris head (Y)

 

Nice ma just kahevahel kas võtta või võtta not. Tahan seda Fresh Chocolate katsetada. Kui ta on päriselt after eight, siis kudos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...