Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Lemmikumad maitsed

Recommended Posts

Proovi n. 18mg hangseni cherry_cigar. Kirss ja tubakamaitseline koos, suht mahe kah. Ära kohe ,,huvitavaid,, maitseid proovi.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

18 mg alustamiseks OK. Jälgi kahte asja - et organism vajaliku "laksu" saaks (mõju võrreldes analoogiga aeglane) ja et üledoosi ei tekita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et leidsin oma lemmiku, Hangsen Cherry Cigari kõrvale USA Mix'i. Päris mõnus. Vbla õige nats vanilli proovin juurde solkida mingi hetk.

Yep need päris head (Y) . Vanilli sobib ka juurde aga värvilised vedelikud ajavad minu kogemuste kohaselt kiiremini vati nö. umbe ja natuke kõrbema/mustaks.... ehk siis vatti tuleb tihedamini vahetada koos coli dryburni ja pesemisega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin ka Hangseni cherry cigar 18mg ja on ikka väga hea, väga hea tubaka maitse ja järelmaitse kerge/mitte liiga tugev kirss, proovisin Kayfun klooniga. Lahjendasin 50/50 powersmoke´iga, siis maitse enam nii puhas pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõned päevad tagasi sai kokku solberdatud Liqua õuna ja paar tilgakest Hangseni kookost ning peaks mainima, et sellest combost sai hetkega minu lemmik! :)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

123liquids.de pani prooviks oma brändi Sasami rivistusse kuuluva Honey Bear maitse kaasa ja tuleb tõdeda, väga meeldiv. Meenutab Locketsi meemaitselist kommi. Hea. :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nicorexi Red Energy,Vogelli Jack Fruit ja Inawera Standard RB,kuulun nende "magusate kommimaitsete" tarbijate hulka. Nicorexi oma on küll luksuskaup,aga vahel harva ostes ei ole viga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valdav osa proovitust on walc´i letilt (kiitused talle!). Alati on meeldinud erinevad mentoolid/mündid, siinjuures mainin ära et varasemalt proovitud "chocomint" laadsed kooslused, näiteks shokolaad+spearmint jne ei maitsenud mulle.. Küll oli liiga shokolaad, siis liiga mentool ja siis liiga "nätsu" maitsega.

 

Nüüd sai proovitud Mom and Pop Grasshopper´it ning väga hea kui keegi otsib mõnusat chocominti.

 

Dragons Blood muidugi maitseb veel vägevamalt kui sinna vahele süüa kummikomme, eriti Candy King värvilisi loomakujulisi (püüan pildi/nime leida).  :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teen Walc'ile nats promo, küsin siin, kes tema mahlasi kasutavad, mis lemmikud on? Pole temalt veel tellinud.. Ise eelistan marjasemaid/magusamaid/midagi muud huvitavat :D . Peale ei lähe tubakamaitsed. Listi olen pannud "Dragons Blood", "Snake Oil" 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neid on palju, aga marja/magusa listist võtaks alustuseks tigers blood, jade tiger, papa smurf, orange dream ja mom and popi listist very berry, tropical smoothie ning french lace. Hetkel paakides butterfly bait ja snake oil mille just vahetasin tigers blood vastu kuna sai otsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka üldiselt Walci mahlade peal. Dragons blood, Tigers blood, Papa Smurf v1 (vahel ka v2), Grazy ape, SchnitzelHaus on põhilised, aga eks seal on ka teisi kokteile mida ma vahelduse mõttes veibin.

 

Aga üks uus huvitav mahl mille ma Marci käest ostsin (epiip.ee) on Aroma club - http://www.ecig.eu/e-liquid/ecig-white-label-e-liquid/aroma-club.htmlAinete sisaldus on väidetavalt 56% PG 36% VG 5% Water 3% Flavour (A bouquet of hazelnut, raspberry, butterscotch, muscat grape and a touch of cream Brülee). Natuke lahjendasin seda VG-ga, aga väga hea vaheldus jälle. Tegemist on magusapoolse mahlaga (a'la Walci Schnitzel, PS jne), mitte midagi liiast (minu jaoks). Väike selline sigaritubaka maitse on juures (meeldiv maitse, tootja ilmselt mõtles siis selle all pähklit), siis maasikas ja vanilje (mingi kreemine asi igaljuhul, vb isegi natuke karamelli). Käib läbi ka mingi puuvilja maitse. Kuna alles eile panin esimest korda paaki, siis ei tea mis temaga juhtub kui ta natuke seisab, aga eks proovin edasi  :idea: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka üldiselt Walci mahlade peal. Dragons blood, Tigers blood, Papa Smurf v1 (vahel ka v2), Grazy ape, SchnitzelHaus on põhilised, aga eks seal on ka teisi kokteile mida ma vahelduse mõttes veibin.

 

Aga üks uus huvitav mahl mille ma Marci käest ostsin (epiip.ee) on Aroma club - http://www.ecig.eu/e-liquid/ecig-white-label-e-liquid/aroma-club.htmlAinete sisaldus on väidetavalt 56% PG 36% VG 5% Water 3% Flavour (A bouquet of hazelnut, raspberry, butterscotch, muscat grape and a touch of cream Brülee). Natuke lahjendasin seda VG-ga, aga väga hea vaheldus jälle. Tegemist on magusapoolse mahlaga (a'la Walci Schnitzel, PS jne), mitte midagi liiast (minu jaoks). V äike selline sigaritubaka maitse on juures (meeldiv maitse, tootja ilmselt mõtles siis selle all pähklit), siis maasikas ja vanilje (mingi kreemine asi igaljuhul, vb isegi natuke karamelli). Käib läbi ka mingi puuvilja maitse. Kuna alles eile panin esimest korda paaki, siis ei tea mis temaga juhtub kui ta natuke seisab, aga eks proovin edasi  :idea: 

Mulle meenutas see walc-i Papa smurfi aga vähem magusana - vaheldusena päris hea.

Toode laos olemas erinevate variantidena ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimased viis nädalat on sakslaste Sasami Lakritze igapäevane. Ei ole vist otseselt lemmik aga sellega lähen alati kindla peale. Segan 50ml tünni, mille sisse valan 1,5ml maitset, 4ml PGd ja ülejäänud on VG. Vg ja Pg sees on nõks vett juba tootjalt. Soovitan lagritsasõpradele. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul samuti walc'i joogid lemmikud. Kokteilidest Dragons Blood, Bobas Bounty ja SchnitzelHaus v1, firmakatest on enim meelde jäänud Mom & Pop'i OMG! ja Grasshopper.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...