Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Lemmikumad maitsed

Recommended Posts

Kiidan   T-Juice'i   Red  Astaire   nimelist    kontsentraati.    Väga  mõnus   mustsõstra   maitsega   ja   mentooliga  mahl .  @10% .

Värv  on  nimele  vastav  ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alustades oli võimatu leida sobivat - küll oli kange , küll oli magus ja siis liiga kuiv (kusjuures suuremosa vedelikega on mul see probleem, et kisub suu kuivaks).

Kuskil 2.5a tagasi lisasin õunamaitselisele vedelikule mõned tilgad mentooli maitsestajat ja see hakkas meeldima. Sai teistelegi "esitletud" seda fantastilist innovatsiooni.

Põhimõtteliselt olen kogu selle aja peaaegu ainult seda tõmmanud (vahest väga harva midagi muud kui keegi niisama midagi annab ära). Ise enam ei mäletagi täpselt mis vahekorras tuli segada - igatahes Royal Vapes küsida Appleminti siis seda ka saab :D

 

Vahest mõtlen, et võiks midagi muud proovida aga ei raatsi raha raisata kuna eeldan, et nagunii ei meeldi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiidan   T-Juice'i   Red  Astaire   nimelist    kontsentraati.    Väga  mõnus   mustsõstra   maitsega   ja   mentooliga  mahl .  @10% .

Värv  on  nimele  vastav  ka.

 

 

Ma segasin seda 3% ja tundub liiga palju. 10% võib päris karm olla. Maitse asi muidugi. ;)

Aga täitsa hea mekk on igatahes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma segasin seda 3% ja tundub liiga palju. 10% võib päris karm olla. Maitse asi muidugi. ;)

Aga täitsa hea mekk on igatahes.

Ma segasin 2. raksu  8% peale. 10% tundus minulegi liiast.  Aga 4 nädala steepimise peale päris tõmmatav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Walc Orange Dream ja Mom Pop Big T vaieldamatud lemmikud

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

(Y)

 

 

Walc-i Bobas Bounty :idea:

Jõuludeks tuleb Bobasest eripruul tammevaadist =) 

Kogust on peaaaegu 2L, mida on küll päris palju....

Loodan, et tuksi ei keera 2L :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onehitwonderi milkman ja isesegatud originaal capella ny cheescake.

Kustkohast sa Milkmani tellid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maitsvast aurust cappellad on mu lemmikud.

Proovitud on sweet strawberry, peppermint, vanilla custard, apricot (meeldivuse järjekorras)

Atmose omadest on mul lime ja cherry mõlemad on päris head, kirss natuke keemilise maitsega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selles teemas on pikk paus olnud, palun  rääkige rohkem, mida keegi lemmikuks peab. Ma olen siin koguaeg ühe peal ja ilmselt on vaja varsti mõned erinevad testimiseks võtta...Siis oleks nagu valik või proovimisvõimalus lihtsam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Segasin just Capella Harvest Berry ja Perfumer Apprentic Graham Cracker-i nii umbestäpselt pooleks maitsed. Küll tuli hea puuvilja kook kokku. :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pane mõni maitse, mis sulle meeldib, siis ehk kergem soovitada.

Ma tõmban põhimõtteliselt ainult Calipitter Chowd. Proovitud on ka igasugu dragon bloodid, tubakas, mustikas, kookos, capuccino, red energy jne. No ei leia midagi.

Tubakad maitsevad nagu kopitama läinud vildist kübar, kookos on ropsi maitsega ja mustikas on sellise tosooli maitsega :DDDD Ja mentooli fänn ka pole :) 

Plaan oligi siit teemast mõned maitsed välja selekteerida ja walci käest 10ml kogused prooviks võtta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

endale väga calippiter chow ei meeldi. Segasin veel 1 pudeli kokku 14%-ga, äkki tuleb parem. Ennem oli 20% üks täis tehtud. Mingi kuu aega laagerdumist, siis oli enam-vähem.

Samas +1 jeesuse listis olevatele bigt-le ning jimmy's pink-le, need väga 5+ maitsed, mis ei saa mitte meeldida.

 

Kui midagi veel omalt poolt lisada heade maitsete nimekirja, siis map krunchberry on päris hea. Võiks mingil määral sarnaseid noote calippiter's chowga leida. Samas on ta kreemisem, hapukam ning mitte nii lääge.

 

Ning üks väga kerge kokteil, mis maitseb päris hea-

tfa pear 5%

tfa strawberry 5%

 

antud retsepti saab veits timmida ka kui lisada 1% tfa marshmallowit, aga sellisel juhul tahab rohkem seismist. Ning kui veel lisaks timmida siis võiks pirni panna nii- 3% tfa pear ning 2% fa pear.

 

ning veel 1 hea kompott, kus saab tfa maasikat ära kasutada.

https://www.reddit.com/r/DIY_eJuice/comments/3j27at/strawberry_astronaut/

Samas tfa apricot ja mango on suhteliselt mõttetud maitsed, kui see strawberry astronaut peale ei lähe siis need suure tõenäosusega jäävad seisma sest üksikute maitsetena nendest mingit normaalset veipi ei saa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jimmy's Pink 

Grape Ape 

Big T Special Sauce 

Watermelon

Capella Kiwi Strawberry with Stevia

Capella Yellow Peach

4 walci ja 2 epiipu

 

(Y) Minu ja Jeesuse maitsed ühtivad...  (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul sama ,mis jeesul +omg ja calipitter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paistab, et on teatud maitsed, mida paljud heaks peavad. 

Ma tellisin testimiseks sellised asjad, eks näis :D

Big T Special Sauce 

Krunchberry 

OMG 

Jimmy's Pink 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Big T on tõesti hea, võtsin ka eile selle ette ning maitseb hea (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimase aja lemmik on Capella New York Cheesecake. Viimasesse kokteili lisasin Cap Sweet strawberry't ka. Jube hea

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel ka sikutan Capella cheescake+berry segu. Väga mõnus veip. Ehk siis pooleks 6%+6% maitsestajaid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...