Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Lemmikumad maitsed

Recommended Posts

no sellest ju vedelik koosnebki,või kuidas ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baas 86-88% + maitset/eid 12-14%

See % värk oleneb muidugi baasidest ja maitsetest. Mõnda maitset pannakse isegi 20%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vist väljendasin äkki ennast valesti. Baasi all mõtlen valmis 30PG/70VG segu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vist väljendasin äkki ennast valesti. Baasi all mõtlen valmis 30PG/70VG segu.

Ma mõtlesingi ka segu jah.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

EHRG lihtsalt tögasin .tegelt ongi umbes nii.Aga baasi segu on suvalise pg/vg vahekorraga .Vastavalt sellele ,millist konkreetne tarbija soovib kasutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

EHRG lihtsalt tögasin .tegelt ongi umbes nii.Aga baasi segu on suvalise pg/vg vahekorraga .Vastavalt sellele ,millist konkreetne tarbija soovib kasutada.

Juzt nii see ongi. Endale parim kokteili variant tuleb pikemaajalise katsetamise tulemusena. See mida need veipijad siin foorumis ajavad, ei pruugi absoluutselt sinu maitete ja % sobida. Ma tõmbasin ka alguses Liqua vedelikke ja mõtlesin, et need on väga mehkad. Siis proovisin Walki mehusid ja sain aru, et see on hoopis teine maailm! Nüüd olen ise seganud ja aegaajalt ikka walki vedelikke soetanud. Asi on ikka selles,et olgu see maitse ükskõik kui hea, ära ta pikapeale tüütab ikka. Sellepärast ongi hea ise katsetada ja siis aegajalt jälle proffide kokku segatud maitseid nautida.

 

PS! Ja muidugi ei saa üle ega ümber meie võrratutes poodides müüdavstest vedelikest. Kiidan taevani maitsvaauru Survivali kokteile ja baase, Veipmarketi ecig ja mamas best vedelike ja artvape baase. Smoki.me tarhun ja vaarikas olid ka väga head. Plaanis on minna smoki teisi vedelikke ka proovima. Igatahes sügav kummardus meie veibi kaupmeestele!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise olen viimased 2 kuud Big T-d ja Blue ridge frosti kimunud, vaikselt viskab koblaka ette juba, oskab keegi soovitada midagi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

EHRG- Word! Täpselt sama seis siin. Survival solar storm on fantastiline mahl, aga samas saab kõikidest meie poodidest super häid maitse elamusi. pluss ise katsetamine.

Omalt poolt võin soovitada the chosen few mahlasi. Mina kes ma olen nüüdseks juba kõva 4 aastat erinevaid asju proovinud siis see suutis ikka tõeliselt üllatada. Ja smoki.me baasid on kuidagi teistsugused... ei oska hästi seletada ka aga kui kokteili kokku segad siis maitse on kuidagi puhtam/naturaalsem. Ja muidugi Walci boobas bounty  mis on endiselt vedelik mida on võimalik kuuaega järjest teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paistab, et on teatud maitsed, mida paljud heaks peavad. 

Ma tellisin testimiseks sellised asjad, eks näis :D

Big T Special Sauce 

Krunchberry 

OMG 

Jimmy's Pink 

 

Niimoodi, kõik siis testitud. Hetkel küll selle tagasihoidliku varustusega, mis mul on. Aga testin kindlasti ka siis, kui natuke moodsamad asjad kohale jõuavad :)

 

Meeldivuse järjekord ongi niimodi nagu mu eelnevas postis :D

 

1. Big T Special Sauce - meenutab vist mingi apesiini või midagi sellist. Keemiline maitse on talutav, vahelduseks sobib.

2. Krunchberry - põhimõtteliselt läheb Big T-ga samale pulgale. Võibolla olen täna liiga palju testinud(seda testisin ka viimasena), aga sellel on meeldiv  järelmaitse, meenutab kergelt mentooli vist.

3. OMG - talutav, aga maitse suht nõrk ja liiga mahe.

4. Jimmy's Pink - Täielik šampoon. Kas Head&Scoulders või Palmolive, jään vastuse võlgu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spiced apple cider on huvitav, seda võid proovida, aga see on suht "terav" ning kindlasti pead kasutama klaaspaaki, plastikpaak VÕIB aja jooksul praguliseks minna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stache Ride The Carousel üle tüki aja valmis vedelik mis ka mulle meeldib.

Chain vapimiseks on vbla maitse liiga tugev aga kui kuskil väljas ja jutti ei tõmba siis on hea.

Pähkline, natuke kreemjas aga mitte liiga kreemjas. Karamelli viskab ka natuke.

http://www.epiip.ee/et/us-vaping/1882-stache-ride-the-carousel-20ml.html

 

Fruiti ma selles küll väga ei tundnud.

NB! Kui Pulpi White Cake ei meeldi siis suure tõenäosusega ei meeldi ka see :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahepeal tuleb omale premium kraami ka lubada... seekordne valik sai siis Furiosa Ice Beam.
Ma ei ole enam väga mentoolide tõmbaja aga kui tõmmata siis Ice Beam on üks parimaid mida mina proovinud.
See ei ole päris puhas mentool...natuke viskab magusat midagi ka sisse. Korralikult "jäine" on ka.

Kellele mentoolid meeldivad soovitan proovida.
https://esuitsud.ee/e-vedelikud/furiosa/furiosa-ice-beam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahepeal tuleb omale premium kraami ka lubada... seekordne valik sai siis Furiosa Ice Beam.

Ma ei ole enam väga mentoolide tõmbaja aga kui tõmmata siis Ice Beam on üks parimaid mida mina proovinud.

See ei ole päris puhas mentool...natuke viskab magusat midagi ka sisse. Korralikult "jäine" on ka.

 

Kellele mentoolid meeldivad soovitan proovida.

https://esuitsud.ee/e-vedelikud/furiosa/furiosa-ice-beam

Kirjelduse järgi tundub päris sarnane Vampire vape Heisenberg vedelikule. Sellel on kerge aniisi maitse juures muidugi

Share this post


Link to post
Share on other sites

anniis oleks minu jaoks katastroofiliselt mitte sobiv :) .... aniis vist üldse üks väheseid mida ma üldse ei suuda tõmmata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei mäleta kas ma juba PANDEMICu kohta olen kirjutanud aga kuna hetkel masinas mõtlesin, et viskan paar sõna - topelt ei kärise ka ju.

See on siis maitsestaja, mitte valmis vedelik: http://www.maitsevaur.ee/maitsestajad/survival-maitsestajad/survival-pandemic

Mõnus õrn šokolaad ja natuke küpsist ka.
See maitse ei ole väga agresiivne ja ei oma tugevat wouu efekti aga sobib minule vähemalt ideaalselt igapäevaseks tarbimiseks.
Selline õrnalt kare on ka.
Kuna on suht neutraalne valmistab see maitse meeled hästi ette millegi agresiivse tarbimiseks :).

80vg/20pg vedeliku jaoks ca 12-14% on sobiv.
Eelmine aasta terve gfn konvertsi aja tõmbasin seda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

minu viimased lemmikud :  

 

Bombo - Eden ja Sherpa.  Hea hind (10 euri 30ml) ja väga mõnusad maitsed

MoMo - slam dunk. see juba pikalt üks vedelik, mida vahepeal Smokis käies ikka ostan. ei ole veel üle visanud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...