Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

eVic "mini"

Recommended Posts

Ehk siis neile kelle jaoks originaal kere ja 2600mah aku liiga suur käe või tasku jaoks on.

 

väike kere ja 900mAh aku endal kasutuses.

 

2 korda olen nüüd täiesti täis kuni suht täiesti tühjaks imenud.

Mõlemad korrad sain 190 puffi teha kuni suht õhku aint tuli ja aku näitab hetkel 6% - seda siis 7.5-8W peal (kui külmemalt tõmmata siis kestab kauem muidugi).

 

Ajaliselt läks 9 tundi aega mõlemad korrad aga see juba täiesti individuaalne kui palju tõmmatakse. EHK siis mina peaks endale teise 900mah aku taskusse toppima igaksjuhuks ikkagi kui laadimisvõimalust ei ole.

 

Siiski paneb mõtlema 1100-1200mah 18350 aku peale kuna ideepoolest peaks ju ~25% kauem vastu pidama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kahtlustan, et neil vanu akusid niipalju käes, et ei saa uut aktiivseks teha, minu arust on neil teiste asjadega ka üpris kesised lood, uusi asju pole juba teab kui kaua tulnud(avaldatud), Ladu vanadest asjadest tühjaks enne...............vandenõu teooria :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kes tahab aimu saada suurustest (piltide pealt tunduvad need VV aparaadid hirmus suured alati) siis tegin väikse võrdluse. Telefon on 11.9cm pikk.

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Akude poolepealt:

 

http://dx.com/p/ultrafire-18350-3-7v-12 ... pair-50485

http://www.puff.fi/akku-liion-18350-pcb ... p-819.html

 

Ja kui PÄRIS aus olla siis tegelikult käes (ja kasutada) on suurt kere mugavam natukene. Aga väike on jällegi ilusam ja taskusõbralikum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akudest võiks veel niipalju rääkida, et originaal aku suutis isegi veel siis kui 5 puff remaining, valitud pinget välja anda.

Mingi aeg leidsin ühe video kus üks tegelane pistis ta mingi mõõteriista järgi ja suht impressive oli

Share this post


Link to post
Share on other sites

sai siis selline süleloom ligi võetud

http://www.puff.fi/akku-liion-18350-pcb ... p-819.html

eks paitab mis ta endast kujutab

Kle, kas see on nibuga või ilma? Pildil tundub, et nagu oleks. 1200mAh on juba päris arvestatav, TAHAN KAA (psühho)(esiga)

Tegelt, kas ta üldse sobibki eVicile. Seal kirjas, et kõvasid tarbijaid nagu Provari, Lavatube, VAMO, Tesla jne. ei sobi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siinkohal see "aga" , et huvitav kas ta korralikult vurtsu ka annab?

Ma avastasin näiteks seda, et too efecti IMR 800mah tossab nii mis kole isegi kui 10% akut alles. Peleoni ICR 900mah annab juba 15% juures suht õhku :D

 

Kuskil sügaval ECF'is oli akude test ja seal oli suht kõigi nende ägedate 1100-1200 akude juures "real cap." kuskil 650-700mah hoopiski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1200 aku kohal puffist ja toimib, ainuke asi on, et ta tiba pikem ja kork ei lähe päris lõpuni kinni.

kas 'nibuga' akku on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See peaks olema mingi approx arvutus - otseselt IMHO ta ei mõõda seda vaid arvutab välja kuidagi.

Täpselt. Ja seda siis aku pinge põjal ;)

Mida väiksem volt akus seda vähem mAh alles :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imelik asi mida 2 päeva nüüd tähele pannud. Eile pistsin hommikul taskusse täiesti 100% täis evic'i ja kui õhtul tõmbama hakkasin siis oli 20% alles . Mõtlesin , et okei imelik.

 

Täna pistsin hommikul 100% täis evic'i taskusse ja kui nüüd kl21:30 tõmbama hakkasin siis näitas 4% akut ...

täna polnud clearo isegi mitte külge ühendatud :shock:

 

mul kurk valus - sellepärast terve päev ei olegi teinud - kui keegi peaks küsima :P

 

misasi seda ikkagi tühjaks imeb? efesti 800mah aku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imelik asi mida 2 päeva nüüd tähele pannud. Eile pistsin hommikul taskusse täiesti 100% täis evic'i ja kui õhtul tõmbama hakkasin siis oli 20% alles . Mõtlesin , et okei imelik.

 

Täna pistsin hommikul 100% täis evic'i taskusse ja kui nüüd kl21:30 tõmbama hakkasin siis näitas 4% akut ...

täna polnud clearo isegi mitte külge ühendatud :shock:

 

mul kurk valus - sellepärast terve päev ei olegi teinud - kui keegi peaks küsima :P

 

misasi seda ikkagi tühjaks imeb? efesti 800mah aku.

On ta sul sisse lülitatuna taskus? Kui ta on sisse lülitatud, siis ta kontrollib iga umbes 3 sekundi tagant kas midagi on küljes. Ma oöen ka täheldanud et läheb palju akut niisama seistes kui ta on sisse lülitatud. Kui on väljas või sleep'imas, siis ei ole ma seda täheldanud.

Kui välja lülitatuna nii palju akut kulub, siis on kas aku seal samusel või midagi väga valesti.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võta päevaks aku välja, pista õhtul alles sisse, kui siis ka tühi, siis aku ise peetis, kui ei, siis eVicil endal midagi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...