Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

[Ülevaade] - BCC "Mega" Vapeonly

Recommended Posts

Posted Image

Õnnestus mul siis täna kätte saada selline uus tore jubin mis meil alles turule on jõudnud.

Posted Image

Tegemist siis esimese põhja coiliga clearomizeriga, algajale lihtsam sellest aru saada kui suure paagiga T3/MT3.

Pean tunnistama, et esimesel kasutusel olin ikka päris pettunud, kuna esines imeliku kõrvalmaitset ja õhuvool oli olematu. Jooksin siis poodi ja võtsin ühe 1.5mm puuri ligi ja puurisin õhuaugud üle.

Enne: Posted Image

Pärast: Posted Image

Pärast puurimist on õhuvool täpselt selline nagu ta oleks pidanud algusest peale olema.

Karbis oli kaasas veel kaks tagavara coili. Komplekti kuulus 1.8 2.2 ja 2.5 oomised coilid.

Posted Image

Coilide ehituses pettusin vähe, kuna lootsin, et neid pärast hiljem võimalik sama lihtne taastada nagu vivi noval aga ei.

Posted Image

 

Ülemine kaabu siis kinni pressitud ja lahti võtmine vajab erilist kannatust kuna metall suht pehme ja väga lihtne see asi kõveraks keerata aga see ei tähenda, et võimatu veel.

Tuleval nädalal saan võrku ja võtan selle asja ette. Kui õnnestub siis kindlasti viskan piltidega juhised kuidas seda teha.

Omalt poolt lisaks ainult, et tegemist parima paagiga mida siiani kasutanud olen ja julgen väita, et olen enamus parimaid proovinud. Asi mis veel meeldib mulle selle paagi puhul, on see, et ma saan ta pmst täiesti tühjaks suitsetada ilma et maitse muutuks. Teise turul oleval parimal paagil, vivi noval, kipub maitse jamaks minema kui vedeliku umbes alla 1ml sees on (peab aega ajalt kallutama ja wicki niisutama). Igatahes kellel rahast kahju pole, soovitan kahe käega.

http://www.esmoke.fi/product/343/vapeonly-bcc--pakkaus (post Eesti 4.9 euri).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vist läheb see loosi

Paar ksyimust:

Kas seal eraldi huulikut ka sellele on? Ei meeldi see lapik yldse.

Ja kas hiljem on coile ka saada lisaks?

Huulik on vahetatav jah, vivi nova huulik istub näiteks. Coil leidub aga mitte väga laialdaselt veel. Kusagil nägin müügil, 3euri tükk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuli ka aeg siis sellele jubinale uut coili proovida keerata

Original

Posted Image

Minu leiutis

Posted Image

 

Vahe on ikka päris vägev. Mitte, et ta juba originalis hea ei oleks aga meshi kasutades tossab võimsalt. Coil ise muidu suht pervertsus lahti kakkuda, kuna kinni pressitud. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

meshi ümber on coil ja wick on lisaks peal kuna mesh üksi ei suuda seda "auku" seal ära täita. Originalis on ka, coil ümber wicki ja siis veel üks peal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellel vidinal polegi väga vaja meshiga mässata. Piisab kui wick kasutada 2mm nööri, originalis peaks 3mm olema. Tundub, et nii suudab ta rohkem vedeliku peale imeda ja kärsakaid ei teki. Originalil ikka see viga, et pärast mitut pikemat mahvi tuleb kõrbe maitse suhu mis ilmselgelt viitab kehvale imavusele. Sai keeratud 1.4 oomine coil :D mis töötab ikka väga hästi.

Olen neid coile nüüd omajagu keeranud ja suurema takistusega coilidel tekib see jama, et nad ei lähe võrdselt punaseks vaid hakab pikalt keeru haaval liikuma ja seda veel kergelt niiske "spiraali" puhul. Samal ajal madala takistusega coil läheb momentaalselt üleni punaseks (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellel vidinal polegi väga vaja meshiga mässata. Piisab kui wick kasutada 2mm nööri, originalis peaks 3mm olema. Tundub, et nii suudab ta rohkem vedeliku peale imeda ja kärsakaid ei teki. Originalil ikka see viga, et pärast mitut pikemat mahvi tuleb kõrbe maitse suhu mis ilmselgelt viitab kehvale imavusele. Sai keeratud 1.4 oomine coil :D mis töötab ikka väga hästi.

Olen neid coile nüüd omajagu keeranud ja suurema takistusega coilidel tekib see jama, et nad ei lähe võrdselt punaseks vaid hakab pikalt keeru haaval liikuma ja seda veel kergelt niiske "spiraali" puhul. Samal ajal madala takistusega coil läheb momentaalselt üleni punaseks (Y)

Järsku peaks teise takistusega traati kasutama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ECF'st juttu näind jah , et kuna suurema takistusega coil läheb "liiga aeglaselt" kuumaks siis tuleb kasutada peenemat traati , et seda kompenseerida.

 

Liiga lühike pole ka hea mis kohe punaseks ja kärssama hakkab. Ehk siis a'la 1.5 oomi jaoks paksem traat ja 2.8 jaoks peenem traat. Sellepärast jällegi kordan - kuskil 2.4 oomi ja "normaalne traat" on ikkagi kõige parem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellepärast jällegi kordan - kuskil 2.4 oomi ja "normaalne traat" on ikkagi kõige parem

ei tea, hetkel üks 1.4 oomine BCC sees ja teine 1.5 oomine vivi sees ja originaalidele teeb iga kell silmad ette.

Täna imesin sõbra original coiliga vivi ja lausa paha hakkas (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ei viitsi vivi stv'le teha üht siukest määsterpiiiishi ja mulle transportida? :D

"kannatan" ikka veel seda originaal 2.4'st coili mis kuidagi ei tossa nii hästi nagu MT3 aga välimuse pärast lihtsalt kasutan seda.

oomi võiks muidugi ikkagi veits rohkem kui 1.4 olla - amprite pärast juba.

 

ja wick võiks olla all ning mesh peal - siis on 2-in-1 sellesuhtes, et kurku ei saaks lennata silica "nõelu" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei olegi ju. Ma just kirjutasin, et nii hästi nagu MT3 (või T3) see vivi ei tossa (ja mitte miski pole veel niihästi tossanud kui t3/mt3) aga lihtsalt välimuse tõttu ma ei kasuta seda evic'ga :D

 

tahaks lihtsalt oma vivi hästi tööle saada kuna ta sobib välimuselt väga ilusasti evic'i otsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oleks mul rohkem STV coili põhjasid siis võiks isegi ühe keerata. Meshiga lõpetasin hetkel kuna võrk sai otsa.

Krdi vision ET siiani parim paak olnud aga tõbras hakkaski lekkima :x järgmiseks tellin Oddy Odysseus ja vaatan mida see endast kujutab

Share this post


Link to post
Share on other sites

kunnina ennast küll ei tunne aga originaale coile ma ka tõmmata ei suuda enam (öäk)

nö katsetamistega olen juba pea 2m traati läbi keeranud ja tundub, et olen "parimad" nipid selgeks saanud. Järgmisena tahaks dual coile hakata keerama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...