Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

[Ülevaade] - BCC "Mega" Vapeonly

Recommended Posts

2.3 oomi on takistus. Tossu tuleb väga vähe ja maitset pole. Mingi kõrvalmaik tekib, aga päris kärsakas see ka ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.3 oomi on takistus. Tossu tuleb väga vähe ja maitset pole. Mingi kõrvalmaik tekib, aga päris kärsakas see ka ei ole.

Ma soovitan tõsiselt proovida iclear30, nagu öö ja päev (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.3 oomi on takistus. Tossu tuleb väga vähe ja maitset pole. Mingi kõrvalmaik tekib, aga päris kärsakas see ka ei ole.

Ma soovitan tõsiselt proovida iclear30, nagu öö ja päev (Y)

Soovitad teistel paska osta? iclear teemas kaeblesid päris kõvasti selle üle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mis aku tollele iclearile taha läheb?

Ma ei suuda ikka veel coile/clearosid ja akusid kokku viia..

Iga aku millel on 510 keere, ehk siis see väiksem sisemine keere.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.3 oomi on takistus. Tossu tuleb väga vähe ja maitset pole. Mingi kõrvalmaik tekib, aga päris kärsakas see ka ei ole.

Ma soovitan tõsiselt proovida iclear30, nagu öö ja päev (Y)

Soovitad teistel paska osta? iclear teemas kaeblesid päris kõvasti selle üle.

Niipalju kui mina aru sain, siis ainuke probleem mis tal selle iClear 30'ga oli, oli see et üks coil lekkis peale pesemist. Ma ei julgeks seda isegi praak coiliks nimetada kui viga alles peale pesemist tekkis.

 

Mul on ka olnud üks probleem ühe coiliga. Peale pesemist oli coil lühises. Ma küll ei süüdista Innokin'i selles, pigem ennast.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.3 oomi on takistus. Tossu tuleb väga vähe ja maitset pole. Mingi kõrvalmaik tekib, aga päris kärsakas see ka ei ole.

Ma soovitan tõsiselt proovida iclear30, nagu öö ja päev (Y)

Soovitad teistel paska osta? iclear teemas kaeblesid päris kõvasti selle üle.

Niipalju kui mina aru sain, siis ainuke probleem mis tal selle iClear 30'ga oli, oli see et üks coil lekkis peale pesemist. Ma ei julgeks seda isegi praak coiliks nimetada kui viga alles peale pesemist tekkis.

 

Mul on ka olnud üks probleem ühe coiliga. Peale pesemist oli coil lühises. Ma küll ei süüdista Innokin'i selles, pigem ennast.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

No siis oli lyhises, aga ma pole öelnud, et see pask on :roll:

Teine coil sees ja väga viis. Järgmine kord tasuks natukene rohkem lugeda kui vaid yht lauset

Share this post


Link to post
Share on other sites

No siis oli lyhises, aga ma pole öelnud, et see pask on :roll:

Teine coil sees ja väga viis. Järgmine kord tasuks natukene rohkem lugeda kui vaid yht lauset

See oli siis nüüd minu pihta? Ma üritasin ka nagu öelda et sina nagu seda pasaks ei nimetanud ja probleem oli sul ainult ühe coiliga. Ilmselt ma siiski lugesin...

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

No siis oli lyhises, aga ma pole öelnud, et see pask on :roll:

Teine coil sees ja väga viis. Järgmine kord tasuks natukene rohkem lugeda kui vaid yht lauset

See oli siis nüüd minu pihta? Ma üritasin ka nagu öelda et sina nagu seda pasaks ei nimetanud ja probleem oli sul ainult ühe coiliga. Ilmselt ma siiski lugesin...

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Sorry, polnud sinu pihta, vale lõik läks tsitaati ennem (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin ka ja kuidagi lahjem on vivi novast. Päeva lõpuks, kui pool paaki ära olin teinud, siis nagu kustus täitsa ära. Suitsu tuli väga vähe ja kurgus ei tundnud midagi. Kui aega tekib, siis panen prooviks teise coili sisse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tõin ka just spezzi käest endale selle jumpstüki. Krt juba olen rahul ja ainult 10 minti pahvinud :D Tossu kogus mt3-ga võrreldes öö ja päev . Muidugi võib olla ka red bulli vedelikust. Teisi vedelikke pole veel proovinud. Õhukoguse ülevõib ainult nuriseda aga hetkel veel ei häri aga ilmselt puurin augud üle mingihetk. MT3-el tuleb ikka kordades paremini õhk peale .

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on jah see 510 connectori kiiks, et augud tillukesed ..

9 korda mõõda, 1 kord puuri ;)

Ei kujuta mida seal 9 korda mõõta aga jah (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sai ka see asi nüüd ostetud ja tõesti õhku saab kuidagi väga vähe peale ja kui kõrgema W tööle panna siis tuleb kärsaka maitse juurde, eks proovin ka augud suuremaks teha.Keegi kes teist augud suuremaks on puurinud on ka vedeliku maitse paremini tunda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ühe augu tegin suuremaks, nüüd eemaldasin ka ühe wicki coili juurest ja asi muutus kõvasti. Siiski tundub, et alumise coiliga tundub vedelik lahjem ja kurgutunne õrnem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ühe augu tegin suuremaks, nüüd eemaldasin ka ühe wicki coili juurest ja asi muutus kõvasti. Siiski tundub, et alumise coiliga tundub vedelik lahjem ja kurgutunne õrnem.

ma eemaldasin yhel 1tahi ja teisel 2. nii et päris 1:1 asi ei ole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen nüüd juba 30 päeva seda kasutanud (2,2ohm). Kuid watte üle 4,5 ei kannata panna kohe kärsa maitse juures. Olen märkanud sellist lugu - nimelt olen proovinud näiteks enda vedelikku mingite tavaliste egodega ja on hoopis maitsekam ja meeldivam maitse kui minu omaga. Tahakski teada mis teised arvavad milles võib asi olla et mingite junnidega on minu vedelikul hea maiste aga minu vamo ja bcc-ga ei ole üldse hea(maitset eriti ei ole või õrn, paned watte juurde tuleb kärsakas) Proovisin isegi ühe nööri vähemaks võtta nagu ühe õpetuses mingi proff näitas aga see tegi üldse minuarust asja hullemaks nimelt löriseb tihedamini). Muuseas kas vastab tõele et 1,9ohm takistusega pidi parem olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tahtsin just küsida kas on väga suur vahe mis coili nüüd seal kasuatda kas 1.8ohm või 2.2ohm või siis 2.5 ohmi kui ots on evicul küljes ,hetkel sees 1.8 ohmine coil ja jube kergelt läheb nn kärssama eriti õunaga.Hetkel kallasin red energy sisse ja nii kergelt seda kärsa maitset ei tule ja saab w ülesse poolegi keerata .Õhtul proovin õhutus ava suuremaks puurida et õhk paremini läbi käiks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vivi oled proovinud?

Ei vivit ei ole proovinud aga justkui arvamuste põhjal ei ole ka vist millestki ilma jäänud? Lugesin et mõned kes on proovinud kiidavad väga smok paak pluss siis lr boge xxl carto . Et mega hea ja mahlane maitse ja mega palju tossu??? Mis siis miinused on ja mis siis on kõige parem kas aro carto või midagi veel ?

Muuseas kui odavalt neid lr xxl boge cartosid üldse saab ja kaua nad kestavad kui 3,5 ml teha päevas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pean samuti BCC kapsaaeda kive loopima, ei tule siit erilist maitset ning läheb kergelt kärssama kui vähegi peale keerata. Vivi Nova ja MT3 kohta ka midagi eriti head öelda ei saa. eVici otsas annab minu meelest parimat maitset see väike junn G5. Tellisin nüüd Boge tanki, ehk jään viimaks rahule, lõpeb ka see raha raiskamine.

 

Ja minu parim maitseelamus e-koniga kuulub vist ikkagi Skysmokele, suva et tossu sealt väga ei tule, hind on killer ning muud head ka pole aga maitse on aus. (Loodan, et ära ei bannita selle väljaütlemise eest :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pean samuti BCC kapsaaeda kive loopima, ei tule siit erilist maitset ning läheb kergelt kärssama kui vähegi peale keerata. Vivi Nova ja MT3 kohta ka midagi eriti head öelda ei saa. eVici otsas annab minu meelest parimat maitset see väike junn G5. Tellisin nüüd Boge tanki, ehk jään viimaks rahule, lõpeb ka see raha raiskamine.

 

Ja minu parim maitseelamus e-koniga kuulub vist ikkagi Skysmokele, suva et tossu sealt väga ei tule, hind on killer ning muud head ka pole aga maitse on aus. (Loodan, et ära ei bannita selle väljaütlemise eest :D )

ma läksin selle pealt iclear 30 peale yle, soovitan proovida. siin teemagi olemas. maitse on vägev (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...