Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

[Ülevaade] - BCC "Mega" Vapeonly

Recommended Posts

Oled seda katsetanud et kumb parem,kas 2x 1mm või 1x 2mm nöör?

No näiteks BCC istus 3mm wick millel oli coil ümber + siis 2 wicki peale pandud ja see metall kübar pigistas kogu selle kompoti seal nii kinni, et pole ime kui pikemalt tõmmates kärsakat saab. Ise panin ühele 2mm coili ümber ja teise lahtiselt peale ja töötab nagu muusika (Y)

Vivi noval ilma naljata ongi mul üks 2mm wick sees ja selliseid tossupilvi saadab lae poole, et ise ka ei usu :)

Hetkel kõige rohkem rahul viimase BCC 1.8 oomise keeratud coiliga. Töötab kui unelm (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma lihtsalt vaatasin kiiruga, et mu T3-l ka peal kirjas BCC. sealt ka hetkeline õllene segadus. sry veel kord.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas teil need Vapeonly'd toimivad? Välismaa foorumitest loen et enamusel toimib hästi ja et maitse on väga hea ja tugev.

 

Mul on üks ja ühe tellisin sõbrale ka, aga no originaalis ei toiminud kumbki. Väga kuiv tundus ja kärsakas oli ka kiire tulema. Maitset polnud üldse võrreldes Vivi Nova'ga.

 

Peale selle silikoon mütsi lõikamist, et ta tahti päris kinni ei suruks, vähemalt pole kärsakat enam, aga maitset on ikka oluliselt vähem kui Vivi'ga.

 

Ma ei saa aru kas soomes oli kehva partii või milles asi. Kas keegi on peleonist vapeonly tellinud?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

pigem on need coilid jube sitad. Ise sain samuti kärsakat algul kuni tegin uue coili. Originaali viga on see, et seal tundub 3x3mm wicki sisse topitud ja vedelik ei pääse piisavalt kiiresti ligi ja annab kärsakat. Ise tegin 3x2mm ja töötab nagu muiste. Eile pani originaali sisse korraks ja kohe sain kärsakat (öäk) Maitse ei ole muidugi nii tugev kui vivil sest oma kogemusest BC ei ole päris see mis ülemise põletiga. Toss ise juba jahedam.

Aga enda kollektsioonist on BCC mega pingereas teine parimuselt (seda siis enda coiliga). (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pigem on need coilid jube sitad. Ise sain samuti kärsakat algul kuni tegin uue coili. Originaali viga on see, et seal tundub 3x3mm wicki sisse topitud ja vedelik ei pääse piisavalt kiiresti ligi ja annab kärsakat. Ise tegin 3x2mm ja töötab nagu muiste. Eile pani originaali sisse korraks ja kohe sain kärsakat (öäk) Maitse ei ole muidugi nii tugev kui vivil sest oma kogemusest BC ei ole päris see mis ülemise põletiga. Toss ise juba jahedam.

Aga enda kollektsioonist on BCC mega pingereas teine parimuselt (seda siis enda coiliga). (Y)

Mul on ka tunne et tahte on liiga palju ja kui see silikoon mütsike veel peale surub siis ongi nii et vedelik ei pääse ligi. Teine asi mis ma täheldanud olen on see et kui paagis on üle poole vedelikku siis tekib sinna vaakum kui umbes 6-8 mahvi suht järjest tõmmata. Korra driptip'ist sisse puhudes on kohe hoopis teine asi.

 

Mulle kusjuures just meeldib see et aur on jahedam ja selle pärast ma just tahaks seda kasutada. Aga no üldse pole maitset võrreldes Vivi'ga ja ma ei saa aru kuidas välismaa foorumites just maitset kiidetakse.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu esmoke.fi'st tellitu toimib kenasti. Viimased päevad olengi ainult seda kasutanud.

Peleonist on 2 tk ka edasi vahendatud siinsetele kasutajatele, ehk kommenteerivad? sykrot, Tanel k?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu esmoke.fi'st tellitu toimib kenasti. Viimased päevad olengi ainult seda kasutanud.

Peleonist on 2 tk ka edasi vahendatud siinsetele kasutajatele, ehk kommenteerivad? sykrot, Tanel k?

Ma ostsin 2 tk esmoke'ist ja mõlema kõik coilid kärssavad ühte moodi. Ilma ise mudimata oli võimatu kasutada. Väga huvitav et sul toimib. Tegid ise temaga midagi? Kuidas maitse on, võrreldes Vivi'ga? Mis PG/VG suhtega vedelikku kasutad?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Modinud ei ole, vedelik on puhas VG.

Watid reeglina 6,5 kandis, üle selle ajab ebameeldivat kärsamaitset küll ..

Aga selleks see reguleerimine hea ongi, et vastavalt vedelikule sättida :)

Vivi STV'ga võrreldes .. suht samasugune, paremini lihtsalt näha kui palju vedelikku veel paagis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Modinud ei ole, vedelik on puhas VG.

Watid reeglina 6,5 kandis, üle selle ajab ebameeldivat kärsamaitset küll ..

Aga selleks see reguleerimine hea ongi, et vastavalt vedelikule sättida :)

Vivi STV'ga võrreldes .. suht samasugune, paremini lihtsalt näha kui palju vedelikku veel paagis :)

Väga huvitav. Mul on Liqua vedelik, mis peaks 75/25 olema. Ilmselgelt vedelam kui puhas VG ja seega peaks palju paremini imenduma. Ma olen 6W kasutanud ja ilma mudimata kärssas nii mis kole.

 

Naljakas on see et enamus kes välismaa foorumis kiitsid, kasutasid ka 40 või rohkema VG sisaldusega vedelikke. Minu loogika ütleb et paksem vedelik peaks just minu probleemi hullemaks tegema, aga eks paistab. Esmaspäeval peaks mul 60/40 vedelik kohale jõudma ja üks puutumata põleti on ka veel alles, eks ma proovin siis sellega.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingil määral loeb ilmselt ka vedelik ise. Mul mingi banaanivedelik ei kannata üle 5w üldse - kohe on kukekommi maitse(magus vedelik ja suhkur kõrbeb).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei usu et selles asi on. Esiteks toimivad samad vedelikud Vivi's sama W juures probleemideta ja mitte vedelik ei kärssa vaid koguaeg tundub see asi kuiv

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täiesti müstika. Sain siis 60/40 vedelikud kätte ja proovisin nii Vapeonly's kui Vivi's. Nende vedelikega pole Vivi'ga maitset ja Vapeonly'ga on täitsa hea. See seletab miks välismaa foorumites enamus Vapeonly't kiitsid, enamus neist kasutas ka 60/40 või veel suurema VG sisaldusega vedelikke.

 

Aga see tähendab et veel üks muutuja on juures, krdi keeruliseks kisub see heade maitsete ja seadmete leidmine.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuleb välja et neid Vapeonly'sid on juba 2 versiooni. Ühel, ilmselt uuemal versioonil, on driptip'i all õhutus auk et paaki vaakum ei tekiks ja need pidid väga hästi toimima.

 

Kas poolast ostetud asjadel on see auk?

Minu soomest esmoke'ist ostetud Vapeonly'del seda ei ole. Peaks proovima ise augu tekitada.

 

 

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen nüüd natukene enda eksemplari proovinud, kahjuks seni ainult ühe, üsna maheda maitsega vedelikuga. Õhuaugud allosas oli liiga väikesed, nii et neid pidi suuremaks nüsima.

 

Võrreldes MT3 BCCga: tossab natuke paremini, lurisemist pole absoluutselt olnud. Kuna paistab et coil on natuke suurema pindalaga, saab kasutada suuremaid võimsusi ilma kärsaka riskita. Ilmselt pean natuke uuristama sügavamaks ka eVici keerme õhutusauke. Üldiselt olen jubinaga väga rahul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen nüüd natukene enda eksemplari proovinud, kahjuks seni ainult ühe, üsna maheda maitsega vedelikuga. Õhuaugud allosas oli liiga väikesed, nii et neid pidi suuremaks nüsima.

 

Võrreldes MT3 BCCga: tossab natuke paremini, lurisemist pole absoluutselt olnud. Kuna paistab et coil on natuke suurema pindalaga, saab kasutada suuremaid võimsusi ilma kärsaka riskita. Ilmselt pean natuke uuristama sügavamaks ka eVici keerme õhutusauke. Üldiselt olen jubinaga väga rahul.

Sa mõtleid neid hambaid evic otsas?

Kas sul nad yldse kohakuti lähevad coili aukudega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen nüüd natukene enda eksemplari proovinud, kahjuks seni ainult ühe, üsna maheda maitsega vedelikuga. Õhuaugud allosas oli liiga väikesed, nii et neid pidi suuremaks nüsima.

 

Võrreldes MT3 BCCga: tossab natuke paremini, lurisemist pole absoluutselt olnud. Kuna paistab et coil on natuke suurema pindalaga, saab kasutada suuremaid võimsusi ilma kärsaka riskita. Ilmselt pean natuke uuristama sügavamaks ka eVici keerme õhutusauke. Üldiselt olen jubinaga väga rahul.

Kus sa Vapeonly ostsid?

Mis vedeliku PG/VG suhe on?

Kas driptip'i all on pisike õhuauk?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen nüüd natukene enda eksemplari proovinud, kahjuks seni ainult ühe, üsna maheda maitsega vedelikuga. Õhuaugud allosas oli liiga väikesed, nii et neid pidi suuremaks nüsima.

 

Võrreldes MT3 BCCga: tossab natuke paremini, lurisemist pole absoluutselt olnud. Kuna paistab et coil on natuke suurema pindalaga, saab kasutada suuremaid võimsusi ilma kärsaka riskita. Ilmselt pean natuke uuristama sügavamaks ka eVici keerme õhutusauke. Üldiselt olen jubinaga väga rahul.

Sa mõtleid neid hambaid evic otsas?

Kas sul nad yldse kohakuti lähevad coili aukudega?

väga rolli ei mängi see. Just proovisin ja meelega jätsin augud peitu ja tõmme ei muutunud. eVicul ju enne keeret selline laiem ava kus õhk saab liikuma. Oleks see keere kohe algusest siis juba muudaks see asja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, natuke tõesti sõltub tõmme kohakuti olemisest. Põhilist rolli mängis siiski enne see, et augud olid liialt väikesed (ntx imedes ilma, et aku küljes oleks).

 

Vapeonly on peleonist. Driptip on see must huulik? On ainult ülemine ja alumine auk, küllalt suured; tanki ülemine õhuauk on suur (ei näe mingeid lisaauke).

 

Vedelik on VG. Pole PG-VG veel proovinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...