Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
emziou

Kuidas suhtuvad ümbritsevad inimesed E-sigaretti

Recommended Posts

pigem ongi sellised old scool tüübid kes midagi sellist arvavad. Tunnistan ausalt, et kui esimest korda sellisest asjast kuulsin, tegin ka maha. Kui nägin ja proovida sain (mingi nikerdis oli) oli juba teine asi. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käisin eelmine nädal Stockholmis. Sealne elanikkond ei ole e-suitsust vist mitte midagi kuulnud. Tänaval vaadati mind kui napakat, kes mingit juppi närib. Mul muidugi oli nalja kui palju:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks jah see suhtumine on seinast seina. Näiteks nooremad töökaaslased on ise asjast huvitatud ning kavatsevad endale ka hankida. Vanemad jäävad ikka oma lahtist Paramounti sodi kokku keerama kuna nemad ju "pastakat" imema ei hakka :) Ma ei tea küll täpselt palju lahtine tubakas ja filtrid ning paber maksma läheb kuid kindlasti tuleb kallim kui E sigaret. Samas need kes on kunagi Marbsi ja Paramounti tõmmanud teavad ka maitse vahet.

 

Usun,et üldine pessimistlikus on ka sellega seotud,et paar aastat tagasi kui meie maale e sigaretid ilmusid siis need olid ikka väga saastad ja sealt halb maine jäigi külge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingi päev tiksusin autos ja punusin oma pulka. Mingi hetk avastasin, et üks kaak totaalselt jõllitab aknast sisse näoga "et kuule mis seadeldisega sa oma savu tõmbad". Üldjuhul on see teema nii võõras, et püüan avalikus kohas selle pulga välja tõmbamist vältida, kuna mõni jõllitab nagu näeks tulnukat.

Üldjuhul minu avalikud tõmbamised ongi auto sõidu ajal ainult aga piisab ka sellel ajal tegelasi kes imestavad (täna alles punase foori all, kõrval reas tiksuvas autos vahtisid tegelased kaelad kõverad).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh see evic ei paista eriti pimedas välja aga ego aku oma ultra-sinise nupukesega säras küll korralikult.

Aga muidu jah - jõllitavad küll. Pigem juba sellepeale , et ma teen seda aknad kinni ja hetkeks on ju kogu auto tossu täis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sõitsin täna maale ja käisin naisega Peterburi tee Maksis, maksin ära, võtsin asjad ning panin pulga ette ja tossama. Mina sain aru et turva nägi aga midagi ei ütelnud, aga naine oli samal ajal infoletis ja nägi kuidas turva mulle järgi vaatas, ma ise tossupilves, oli veel paar sammu teinud, aga löönud käega :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh ma päris nii puhtalt viisakuse või üleliiase tähelepanu pärast/tõttu ei viitsi. Kõige "valem" koht on olnud järve keskuse knomo ja sealgi pool-salaja.

Sesmõttes, et 30ndatel oli normaalne kui õpetaja klassiruumis suitsu tegi või siis kõik kodudes/restoranis/bussis suitsetasid - nüüd päris nii see enam ei ole. Tegevus on ikkagi sama ju. Võibolla ma ei oska piisavalt korralikult seletada mida ma mõtlen :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ega jh, minu jaoks kui see e sigarte "võib iaglpool tõmmata" ei tähenda mitte midagi. Nii palju mul ikka viisakust on, et kui peakski isu olema, lähen tirin kusagil mujal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks tegelikult tunnevad kõik sama, kunagi esimest korda lõunamaal sai käidud, tõmbasid kõik lennujaama ootesaalis hotelli suvalises ruumis (päris imelik oli endal), samas oli Vantaa lennujaamas juba kõik keelatud ja tehtud akvaarium suitsetajatele, ei ventilatsiooni ei midagi, nagu mingi kunstitaies seisis nurgas , selline piimjas klaaskast

Share this post


Link to post
Share on other sites

No niipalju on plussi, et spets välja ma enam ei roni. Tööl lõuna ajal nosin pannkooke , vaatan telefoniga mida siin kirjutatakse uut ja tirin e-suitsu sealsamas "söögi/riietusruumis". kaamera on uksekohal - keegi midagi öelnud siiamaani pole - järelikult no problemo :D

 

EDIT: Jah :D Käisin kunagi Eilatis e. Iisraeli lõunapoolseim linn. Seal tõmbasid härrad kaubanduskeskustes igalpool ja k.a. riidepoodides ja mujal. Ei tundunud eriti "okei" minujaoks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fooride taga kipuvad jõllitama jah, tavaliselt vaatan neile otsa, tõmban pika mahvi ja saadan paar suitsurõngast nende poole teele..ja sõidan minema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paar päeva tagasi oli juhus kui käisin mopsi väljas kusetamas ja naabermajast üks viiekümnendates meesterahvas juude astus ja küsis:" Mis kuradi vigurit sa tossutad :) ?" Ta olevat aknast pea iga päev näinud. Seletasin siis nii palju kui teadsin ja andsin paar mahvi ka proovida. Sellepeale lubas omale ka ühe sebida. Vot nii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...