Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

Vivi Nova clearomizer

Recommended Posts

Siia teemasse siis kõik vivi novaga seonduvad arutlused.

 

teeme-uue-coili-vivi-nova-coil-t78.html

 

 

Endale sai siis tellitud Visioni STV Vivi Nova. Esimene asi mida tähele panin, et kui mingi aeg pikali on olnud siis hakkab lurisema. Huulik pealt võttes ilmus selline pilt

Posted Image

kuna tegu peaks olema V3ga (coili lahendus teine kui vanadel) siis küsikski teistelt kes taolist veel kasutab, WTF?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise kasutan ka. Mul küll lurisema pole veel hakanud, aga see vast ka vedeliku viskoossusest kinni. Pildi peal paitab, et tihend halvasti all, äki lihtsalt lekkis veits.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pildi peal paitab, et tihend halvasti all, äki lihtsalt lekkis veits.

See mu kogu probleemi küsimus oligi. Miks ta sedasi on ja kas teistel ka nii on teinud? Proovisin vardaga seda südamikku seal tsentris vähe hoida ja nüüd ei pressi päris nii välja.

Jube loll lahendus tegelt võrreldes eelmise ver.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dno, ise iga täitmise ajal tõmban selle kummitihendi paberiga üle ja panen ilusti keskele. pole veel probleeme olnud ja lurisema on hakkanud ainult siis kui liiga üle olen täitnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imelik jh, et V3 mingit kübarat, mis seda asja tsentris hoiaks kui kaane kinni keeran. Hetkel ongi probleem kinni keeramise ajal, kogu see jutt liigub seal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui sa nüüd vaatad huuliku sisse, siis seal on üks väike toruke sees. Selle saab lükata alla, sinna coili avausse. Äkki ta peakski seal olema, et siis on nagu auk täidetud. Kui arvuti juurde pääsen, teen pilti ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imelik. kindel, et Visioni oma? mul on orikas vision ja ei ole mingeid probleeme. see mütsike on suht tihedalt ka ümber seal ja ise nii ei liigu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui sa nüüd vaatad huuliku sisse, siis seal on üks väike toruke sees. Selle saab lükata alla, sinna coili avausse. Äkki ta peakski seal olema, et siis on nagu auk täidetud. Kui arvuti juurde pääsen, teen pilti ka.

oligi :shock: täielik idiootsuse tipp ikka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avastasin just, et evici otsa oli korralikult lekkinud. Tegin puhtaks ja nüüd kui pisike toruke paigas on ning kõik ilusti "keskel" asetseb võrreldes huulikuga siis enam ei leki.

 

Sul tossab see STV normaalselt? Mul on 2.4oomine sees hetkel ja no ei saa sama vedelikuga niipalju tossu nagu MT3'ga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avastasin just, et evici otsa oli korralikult lekkinud. Tegin puhtaks ja nüüd kui pisike toruke paigas on ning kõik ilusti "keskel" asetseb võrreldes huulikuga siis enam ei leki.

 

Sul tossab see STV normaalselt? Mul on 2.4oomine sees hetkel ja no ei saa sama vedelikuga niipalju tossu nagu MT3'ga...

See paak vajab mingi aeg seismist ja imemist, kuna alles tööle hakkab. V1 peale igat korgi lahti keeramist tahaks justkui mingit käima tõmbamist alguses.

Isegi BCC mega vajas tunnikese vms "olemist" ennem kui korralikult hakkas tossama, kuigi on põhja coiliga.

Isiklikult selles STVs suht pettunud kuna ei toimeta nii nagu V1 mul mis poolast ostetud ja maksis mingi 4.5 euri http://epapierosylodz.pl/p/41/1080/cart ... izery.html

Aukude suuremaks puurimine parandas küll vähe asja aga pole ikka päris see. Arvatavasti hakkan ainult seda musta kere edaspidi kasutama V1 küljes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh ma sunnin ennast hetkel veel kasutama samas NII HULL veel ei ole ja äkki läheb paremaks (tahab sissetöötamist) + võibolla töötab madalama oomiga coil paremini. Suur pluss on välimus evici otsas ja see on ka põhiline põhjus miks ma seda kasutan (muidugi kui ta kärssama ja hirmsasti lekkima hakkab siis loogiline, et viskan sahtlisse).

Share this post


Link to post
Share on other sites

:shock: Võtan sõnad tagasi.

7.5w-8w peal tõesti ei tossa eriti hästi (võrreldes MT3'ga) aga nüüd keerasin 6W peale (mis MT3'ga liiga lahja tundus) ja sa raisk kus muutus auruveduriks

 

Võibolla seotud õhuaukudega? 8W peal põletab kiiremini ära kui õhku peale jõuab tulla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:shock: Võtan sõnad tagasi.

7.5w-8w peal tõesti ei tossa eriti hästi (võrreldes MT3'ga) aga nüüd keerasin 6W peale (mis MT3'ga liiga lahja tundus) ja sa raisk kus muutus auruveduriks

 

Võibolla seotud õhuaukudega? 8W peal põletab kiiremini ära kui õhku peale jõuab tulla.

Üks asi on õhu juurdepääs, teine asi on vedeliku koostis. Mõni vedelik ei aurustu enam suuremal temperatuuril vaid kristalliseerub hoopis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ütleme nii, et kui enne olin veendunud T3 fänn siis praegu ei oska paremat tahtagi kui see ViviNova. Vapeonly BCC küll veel proovimata aga niisama imedes oli sealt õhu liikumine päris sitt..

Share this post


Link to post
Share on other sites

coili ümber on mingi paber või mingi sarnane materjal (ka varu coilidel) mida ma pole varem näinud teistel clearodel/coilidel.

probleem see , et siiski tekib 2 või 3ndal tõmbega niiöelda dry hiti moodi asi kui üle 3sekundti tõmmata. no kurat ei saam u kopsud nii vähese ajaga täis ja see häirib , seega pean kauem tõmbama :D

igatahes - minuarust see segab vedeliku jõudmist coilini aga samas ei taha "aiataha keerata" seda 2.4oomist coili ja ei julge ära tõmmata.

 

oskab keegi rohkem rääkida asjast? eelnevatel vividel on samasugune asi seal?

Share this post


Link to post
Share on other sites

oskab keegi rohkem rääkida asjast? eelnevatel vividel on samasugune asi seal?

ei ole, isegi nende köitega http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1953 (kui otsad vähe lahti kerida) mingeid probleeme olnud. Ei saa öelda, et ma üdini pettunud oleksin selles V3mes aga seda hinda ta küll väärt ei ole. Nagu ennem mainisin, peleonist sain 4.5 euriga ja toimib paremini (Y)

Arvatavasti viskan tollele selle musta kesta ümber.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...