Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

Vivi Nova clearomizer

Recommended Posts

jopakolla, viviga imelik kõrbekas isegi madalal wattidel coil õhtal omadega 2,4? cex 1,8om otsa ja 7w prooviks, toss tahab ära tappa :D coili seda mütsi ka peal pole (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvi pärast lammutasin ühe kasutatud vivi pea lahti, must nagu korsten. Siis lasin 5v u pooleks minutiks ja nii coil kui wick nägid välja nagu uued. Lisaks avastasin, et see tundmatust materjalist silindriline weave mis orikal coilil ümber on ei lähe puhtaks vaid kärssab. Panin kokku tagasi (ilma selle weavita) ja tossab/maitseb nagu uus. Siit küsimus, ei ole veel coili keerata proovinud aga kui niisama puhtaks põletada aeg ajalt kas siis on sellel üldse mõtet? Kui just traat katki ei lähe vms..

Share this post


Link to post
Share on other sites

küsimus, ei ole veel coili keerata proovinud aga kui niisama puhtaks põletada aeg ajalt kas siis on sellel üldse mõtet? Kui just traat katki ei lähe vms

no coil põleb puruks sul lõpuks ju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pole suutnud veel ühtegi coili puruks põletada või läbi kulutada. Nad on ikka suht vastupidavad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Annab küll -endal mõlema viviga see tehtud ja suurepärane. Aga soovitan järkjärult teha ja vaikselt. ümarviili (väikese) otsaga saab järjest timmida seda ja leida endale meelepärane. Alati saab suuremaks teha aga väiksemaks teha on juba tiba raskem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2x väiksemat vivi novat ka olemas on? Kui panna väike kapsel ja väike aku, siis jääks ju asi päris soliidne. Seda vedelikku kulub ka suht vähe esialgu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mini varianti müüakse, umbes sama kõrge aga diameeter väiksem st. 15mm mis umbes sama kui enamus 800+ mAh ego akudel. Kui ruumi kokkuhoid huvitab siis vaata cartode ja nende tankide poole, neil kipub kõige parem mahutavuse/suuruse suhe olema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas ainult mulle tundub, et õhku võiks rohkem läbi tulla? Annab aukude suuremaks puurimine soovitud tulemuse?

Tegin endaomal samamoodi. Originaalis pidi liiga kõvasti imema ja suuremate aukudega tuli ka rohkem tossu.

Ma "uuristasin" augud suuremaks väikse küünekääri otsaga. materjal suht pehme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

puurisin siis oma nova ka läbi, krt polnud väiksemat puuri kui 2mm

seega need kaks külje/põhjaauku närisid natsa tanki sisse :evil:

toppisin tanki põhja kummiseibi :lol: ilge keberniit (N)

 

lisaks puurisin ka coili aluse augu suuremaks ja selle mis üleval kummiluti sees, 2mm siis.

kummilutis oleva metalljunni lõikasin üldse lühemaks, nüüd on ots enam vähem silikooniga tasa.

 

õhuvool paranes märgatavalt (Y)

 

kerisin ka uue coili 0.5X0.1 lapikust traadist - 1.5 oomi

auru tuleb hullumoodi (Y) 3.2V/~7W

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul küsimus... Kas need kes auke suuremaks puurivad, tõmbavad otse kopsu? Kasutavad mingeid vuhvel Vivi Nova'sid? Või olen mina imelik, et rohkem vabamat tõmmet küll ei taha kui Vision'i Vivi Nova'l?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

pilte vöi pole old (esiga)

ma ei saanud mingi kord attyt pildistada üritades makrot tööle oma seebikarbil :evil:

seega ei hakanud pildistamist üritamagi.

 

Mul küsimus... Kas need kes auke suuremaks puurivad, tõmbavad otse kopsu? Kasutavad mingeid vuhvel Vivi Nova'sid? Või olen mina imelik, et rohkem vabamat tõmmet küll ei taha kui Vision'i Vivi Nova'l?

 

ee, "otse kopsu", mida see täpsemalt tähendab :roll:

aur käib mul ikka suust ka enne läbi (psühho)

kogust kui palju nö alla tõmban küll ei oska mõõta.

 

puurisin kuna oli plaan uus coil keerata ja mõtlesin, et teen proovi.

samas cobra 1mm olen liiga rahul, et seda suuremaks puurida

ja võrrelda seda originaal nova või nüüd puurituga lihtsalt ei saa, liiga erinevad riistad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul küsimus... Kas need kes auke suuremaks puurivad, tõmbavad otse kopsu? Kasutavad mingeid vuhvel Vivi Nova'sid? Või olen mina imelik, et rohkem vabamat tõmmet küll ei taha kui Vision'i Vivi Nova'l?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

kopsu ikka. Mis sa lutsutad teda siis 2-3 seci suus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otse kopsu muidugi. Mismoodi see suitsetamine siis olema peaks.

Ainult meeeerikamaa filmides bossid popsutavad sigareid moepärast suhu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii palju kui mina lugenud olen, siis väidetavalt peaks e-sigaretti tõmbama teistmoodi kui tavalist suitsu. Ehk siis peaks imema suhu (mida rahulikumalt, seda parem) ja siis sisse hingama. Nii pidi rohkem nikotiini kätte saama. E-suitsu otse kopsu imedes ei pidanud nikotiin eriti organismi jõudma ja seetõttu kasutavad paljud suurema nikotiinisisaldusega vedelikke kui tegelt vaja oleks.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

sellepärast ma tegingi täpsustava küsimuse :)

 

pole täpselt vaadelnud mida ma teen :roll:

kiire vaatlus näitas, et nupp jääb ~4sec alla

selle aja jooksul 3-4 lühikest mahvi suhu ja lõpetuseks neelan osa alla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...