Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Minul juhtus täna selline asi, et panin oma e sigari kotti ja kahe tunni pärast võttas hakaksin tõmbama ja vaatasin, et laseb kuidagi väga hullusti läbi kuskilt. Kõik oli täis vedelikku. Avastasin, et nova oli keerme kohast aku poolt pooleks läinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul juhtus täna selline asi, et panin oma e sigari kotti ja kahe tunni pärast võttas hakaksin tõmbama ja vaatasin, et laseb kuidagi väga hullusti läbi kuskilt. Kõik oli täis vedelikku. Avastasin, et nova oli keerme kohast aku poolt pooleks läinud.

AI !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olin praegu just foorumisse süvenenud kui pea kohal laes hakkas suitsuandur karjuma :evil: Tossamine käib juba nii alateadlikult, et ei pane tähelegi kui ümberringi kõik hall :lol:

küll ehmatas krt :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olin praegu just foorumisse süvenenud kui pea kohal laes hakkas suitsuandur karjuma :evil: Tossamine käib juba nii alateadlikult, et ei pane tähelegi kui ümberringi kõik hall :lol:

küll ehmatas krt :lol:

pidid ikka palju tõmbama seljuhul :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

tahtsin clearot vahetada, võtsin ProTanki ilusti siis kätte, et hakkan keerama, raisk, coili osa jäi sisse ja ma üleni vedelikune, terve paak läks raisku -.- :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kunagi enne kui omale mt3 ostsin siis tegin natuke uurimist selle kohta. vahest olla juhtunud et keerad ymbrise ära ja vedelik laiali. mõtlesin et minu kyll nii ei juhtu. eile siis avavastasin poole keerme pealt et kohe kohe saab põrandat koristada :-) seekord joppas :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

tahtsin clearot vahetada, võtsin ProTanki ilusti siis kätte, et hakkan keerama, raisk, coili osa jäi sisse ja ma üleni vedelikune, terve paak läks raisku -.- :D

endalgi niimodi korra juhtunud :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kell 2 öösel otsisin pulka pea tund taga....

Raibe kukkus toas taskust välja ja veeres kapi alla kui ma juhtmeid seinast tirisin.

Paanika tekkist, mätlesin juba suitsupaki avamisele.

Loomulikult oli see ka viimane koht kust otsisin (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal juhtus siis selline feil joogisel grilliõhtul. Olin just paagi ära täitnud, peale mida hakkas e-sigaret lurisema... Tuli mõte piip laiali keerata ja aku ning atomaiser ära kuivatada. Mõeldud tehtud, jaurasin siis ennast ümbritsevate inimestega illuminaatidest ja kurat teab millest veel ja ei pööranud tähelepanu, mida ma teen, kui ükshetk avastasin, et olen asja vähe valest kohast laiali keeranud. :D

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

sai siis ühistellimusega soetatud 2.8ml GS V-core/ViVi Nova, alguses oli problemaatiline, kuna takistus VAMOs näitas kõikuvad numbrit ja ei ühindunud ära, siis pesin korralikult läbi, kuumutasin ja töötas. Enne seda olin aga täitnud paagi ära, hakkasin lahti keerama ja kõik vedelik enda peal :D kuidas küll see juhtus? :D olen harjunud põhja coilidega, kuna protank ja EVOD on just põhjacoiliga, sai siis keeratud ja kurat küll, hea vedelik raisus :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paar feili täna juhtunud, üks kahjuks hullem kui teine. Keerasin siis eGo pulgalt ProTanki ära ja samal ajal oli lahti tulnud ka ühendus ja oli juhtmed omavahel sassi keeranud ja katki läinud, see siis oli kõige hullem feil. Teine natukene naljakam, vahetasin Vivi Nova coili ja siis panin pärast paagi valet pidi peale, niiet täites peab umbes panema, kuna millimeetri skaala on valet pidi peal :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile oli mōttes enne maaleminekut mahlad kaasa segada. Plaanis oli: 1) šokolaad-piparmünt; 2) granaatõun-piparmünt; 2) mustikas-piparmünt. Paraku andis elukaaslane mõista, et tahab mind poodi kaasa -- läksingi, ent pärast läks nii kiireks, et ei saanud tegevusele korralikult keskenduda. Loobusin mahlast nr. 1. Granaatôuna segasin kogemata piparmündi asemel mustikaga. Selle pudeli panin põlgusega külmikusse, mustadeks pãevadeks. Täna vaatasin õues tanki täites, et mõlemale kaasa võetud pudelile olen peale kirjutanud "BB+PM=9" ehk mustikas ja piparmünt, 9 mg. Algul irvitasin enda üle, aga siis avastasin, et ka värvi järgi ei suuda kuidagi vahet teha, kuigi alati olen osanud, sest mustikas veits kollakam. Ilmselgelt olin lisaks valesildistamisele veel ka teise "naljaka" segu suutnud teha.

 

Ühesõnaga tuleb ikkagi broneerida selliseks tegevuseks endale piisav aeg ja rahulik koht. Kiirustades ning kellegi arvustava pilgu all võib juhtuda veel hullemaidki asju kui mahlade ära solkimine -- näiteks jääb äkki midagi ripakile, mille laps leida võib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mingipäev sai vanemate pool käidud ja isa ( 74 ) kurdab, et kle need clearod mis sa mulle tõid need ei tööta ju üldse. Et alguses töötasid, enam mitte. Tuleb kärsakat aind ja maitse on nii ibe, et viska või minema. Jutt siis spezz i käest ostetud mt3 clearodest. Ja vedelikku neisse peaaegu üldse ei lähe, et milleks need nii suured üldse tehtud on ja pidavat hirmsasti lekkima ka kui täidad. Ma mötlesin endamisi, et krt küll, mis nendega siis lahti on, ühe jätsin endale ka prooviks ja töötab päris heasti, ei mingeid probleeme. Ütlesin siis isale, et too näita välja , vaatame mis neil siis viga on. Võtsin siis kätte, vaatasin, et tühi. OK keeran siis clearo lahti, et täidan ära, vanamiis teeb suured silmad, et kas need peab lahti ka sedasi keerama, tema olevat aku küljest ära kruttinud ja kohe siis tagantpoolt vedelikku sisse omaarust kallama hakanud, njahh ime siis , et clearod suured ja vedelikku sisse ei mahu, icccc ja lekivad ka veel kui täidad :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mingipäev sai vanemate pool käidud ja isa ( 74 ) kurdab, et kle need clearod mis sa mulle tõid need ei tööta ju üldse. Et alguses töötasid, enam mitte. Tuleb kärsakat aind ja maitse on nii ibe, et viska või minema. Jutt siis spezz i käest ostetud mt3 clearodest. Ja vedelikku neisse peaaegu üldse ei lähe, et milleks need nii suured üldse tehtud on ja pidavat hirmsasti lekkima ka kui täidad. Ma mötlesin endamisi, et krt küll, mis nendega siis lahti on, ühe jätsin endale ka prooviks ja töötab päris heasti, ei mingeid probleeme. Ütlesin siis isale, et too näita välja , vaatame mis neil siis viga on. Võtsin siis kätte, vaatasin, et tühi. OK keeran siis clearo lahti, et täidan ära, vanamiis teeb suured silmad, et kas need peab lahti ka sedasi keerama, tema olevat aku küljest ära kruttinud ja kohe siis tagantpoolt vedelikku sisse omaarust kallama hakanud, njahh ime siis , et clearod suured ja vedelikku sisse ei mahu, icccc ja lekivad ka veel kui täidad :D:D

:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

einoh, hea et probleem üles leiti :D no päris hästi :D mu sõber tegi nii, et pani vedeliku evodisse ja siis pani egole peale uuesti. Mõtles, et miks midagi ei toimu, vaatasin siis üle. Ta oli coili panemata jätnud :D keeras EVODi eGo peale ilma coilita :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

einoh, hea et probleem üles leiti :D no päris hästi :D mu sõber tegi nii, et pani vedeliku evodisse ja siis pani egole peale uuesti. Mõtles, et miks midagi ei toimu, vaatasin siis üle. Ta oli coili panemata jätnud :D keeras EVODi eGo peale ilma coilita :D

Siis pidi vedelik ka välja voolama (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

einoh, hea et probleem üles leiti :D no päris hästi :D mu sõber tegi nii, et pani vedeliku evodisse ja siis pani egole peale uuesti. Mõtles, et miks midagi ei toimu, vaatasin siis üle. Ta oli coili panemata jätnud :D keeras EVODi eGo peale ilma coilita :D

Siis pidi vedelik ka välja voolama (psühho)

kusjuures ma ei teagi, külili oli see eGo aga midagi ta mulle muud ei öelnud kui et imestas et miks ei tööta :D, vedeliku loomulikult sees polnud kui ma vaatasin üle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nojah, magasin sisse hommikul. Kähku pessu, kaasa tegi võileivad kaasa, et tööl hommikusööki võtta. Ise taipasin, et lühike aku Vamos saab päeva peale tühjaks ja viskasin laetud pika kotti. Eks ta saigi tühjaks, aga selgus, et vahetüki Vamo pikendamiseks jätsin ikka koju karpi. Hakkasin juba pastakaid lammutama, et kuidagi ühendus luua, aga kolleegil õnneks varu eGo pulk kaasas. Ja isegi surtsu sees veidi.

Edit: Kirjaklambrist ja teibist saab pärsi pädeva ühenduse, aga nii kui käest ära paned, katkeb ülemine kontakt ja pärast peab Vamo uuesti sisse lülitama. Tüütu, kuid toimib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :
Sellepärast meeldib SVD mulle rohkem, juppe ei jää maha (psühho)
(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...