Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Olgu ta siis 100ml potsiku äraviskamine või clearo puruksistumine. Jagage lollusi :)

 

Endal siis korralik feil tänasest. Tellisin üleeile sillamäelt 2x10ml 18mg õuna ja 2x10ml 18mg mentooli (endaarust).

Sain täna paki kätte ja viskasin oma tühja 100ml pudelisse (kunagi varem teginsamasuguse 50/50 mixi ja meeldis).

ÕNNEKS ma panin ainult ühe mentoolipotsikutäie esialgu ja hakkasin tõmbama - kohe sain aru , et midagi peab valesti olema kuna see maitse oli ikka liiiiiga võimas.

 

Nojah .. ma tellisin kogemata mentooli maitsekonsentraadi mitte valmisvedeliku....

 

2x10ml maitsest jaguks mingi 500ml vedeliku jaoks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahtsin clearot maha keerata aga coil jäi evici kylge istuma ilusti ja nii kogu topsi täis kirsi mahla mulle pükstepeale sai :lol: Sain oma ōppetunni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molutasin ühel istumisel diivani peal pikemalt, mõtlesin, et selja- ja käetoe vahel oleks oma epiipu hea hoida. Mõnda aega hiljem märkasin meeldivat lõhna ja haarasin siis piibu järgi mis oli tulikuum ja kõik vedelik oli minema auranud :( nimelt oli seal vahes nupp peale jäänud ja sai üks tubli pool tundi dry burni tehtud. Kuumuse käes oli kogu clearo pisut viltu paindunud aga kui maha jahtus läks uus vedelik sisse ja töötas ok endiselt (Y) isendiks orikas stardust

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osadel ego patareidel on see lugu , et vajutad ühe korra ja lased paar sekundit ning siis vajutad uuesti ja kaitset enam ei tule.

 

mt3 suutsin evic'i otsas ise ka ühe korra lahti keerata nii , et paak jäi pihku ja kogu vedelik oli laiali :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molutasin ühel istumisel diivani peal pikemalt, mõtlesin, et selja- ja käetoe vahel oleks oma epiipu hea hoida. Mõnda aega hiljem märkasin meeldivat lõhna ja haarasin siis piibu järgi mis oli tulikuum ja kõik vedelik oli minema auranud :( nimelt oli seal vahes nupp peale jäänud ja sai üks tubli pool tundi dry burni tehtud. Kuumuse käes oli kogu clearo pisut viltu paindunud aga kui maha jahtus läks uus vedelik sisse ja töötas ok endiselt (Y) isendiks orikas stardust

Eile samamoodi autos kõrval jooki timmides. Panin jalgade vahele ja muidugi mõne aja pärast jala peale sinna. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks CE2 hakkas lurisema hirmsasti pärast täitmist, mõtlesin, et puhun tilga teisest otsast välja. Puhusin siis paar korda kuni ei lurisenud ja vaatasin siis tanki - wtf tühi Posted Image selle paari sekundiga olin miskit moodi suutnud 2ml pükste peale puhuda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna hommikul olin suutnud kiiruga vedeliku korgi ja huuliku ära vahetada. Sai siis päevläbi ilma huulikuta tõmmata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile õhtul mõõtsin testeriga oma ego pulga pinget ja 7,3V näitas :shock: - järelkontroll AA patareiga (2,7V) tõi selguse , et tester näitab aia teibaid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain just t3(tänud spezz) ja sõbra juures aku leket kontrollides joogisena sai terve täis vedelikku põrandale kallatud, kuna aku asemel keerasin coili ära. Harjumuse võlud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain just t3(tänud spezz) ja sõbra juures aku leket kontrollides joogisena sai terve täis vedelikku põrandale kallatud, kuna aku asemel keerasin coili ära. Harjumuse võlud :)

Nüüd sõbral tuba 'lõhnab' nagu odeka pood ve? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna kukutasin eVic ja twisti 4 korda järjest maha. peab vist ikka külili hoidma mitte neid niisama püsti hoidma. need 60cm kukkumised head ei tee vist

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on päris häiriv jah :D Korra sai kodus vaibale ka hea lörts maha lastud. Ma nüüd keeran alati huuliku otsa allapoole kui akut tahan ära võtta. Eks aeg näitab, millal asi refleksiks kujuneb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kõrvetasid meshi asemel näppe?

tulemasin sai tühjaks ja ei piisanud sellest oksiidikihist, virutas lühisesse (N)

 

peab mingi põleti muretsema :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mina tegin tulemasinaga ja tötöas - ei läinud lühisesse.

 

keera valmis - kõrveta ära, vala vedelikuga õrnalt üle ja pista põlema - seda vedelikuga kõrvetamise osa tegin mitu korda ja lasin ka hiljem niisama veel tsäksiga ja oli asi korras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eks jh, joppamise asi. hmekk, sinu coili vaadates tundus, et see oli sinine (nagu metall ikka pärast kuuma saamist), minul läks ikka suht tume halliks. Seda vedelikuga põletamist ma üldse ei teinud, ei näe väga mõtet ja toimib ideaalselt. Loogiliselt võttes peaks see vedelikuga põletamine rohkem halba kui head tegema, nõgitad oma meshi augud kinni ju :roll:

Milleks muidu me oma coile dry burnime, et ikka sinna tekkinud nõgist lahti saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hemm,

 

mina olen ikka aru saanud, et kristalliseerunud osakeste põletmaine on dryburn - nõgi ei mängi siin rolli. Meshi kuumutades tekib sinna oksiidikiht mitte nõgi. vedelikuga põletamine tekitab sinna peale kihi mis siis samamoodi tekitab lühise kaitse ja vedeliku wickimisele kindlasti seal rolli ei ole.

 

Ja need pildid on tehtud keset protsessi - laisk pildistaja olen seega algusest tegin pilte aga edasi mitte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...