Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Tuttavale soetas naine stardikomplekti, kõik esmavajalik olemas, isegi vedelik kaasas. Võttis mees pühapäevasel päeval pereringis ette selle suure ürituse, et 25 aastase praktika järel tavasuitsult e-suitsule üle minna. Auras korralikult terve pühapäeva. Õhtuks oli täiesti närvis ja käed värisesid. E-suits läks sahtlisse selgitusega, et talle see ikka ei sobi.

Asja lähemal uurimisel selgus, et tegemist oli 0mg vedelikuga.

Kurb on see, et ta nüüd vaid harva e-suitsult tolmu pühib :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

See oli juba tükk aega tagasi, kui ma ühe iClear30 pesemise käigus eemaldasin pintsetiotsaga aluse seest ka õhutoru (mis vastu aku + puutub) ning see kena kilksuga kraanikaussi kukkus. Ja kadus.

 

Eks ma ta muidugi haisulukust kätte sain.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks ma ta muidugi haisulukust kätte sain.

Hahaaa :lol:

Ma tegin oma mõlemale iClear30 clearole eile "tehnohooldust" ja kuivpõletust: valasin viimased tilgad välja, pesin kõik detailid ja coili puhtaks, lasin põhjatüki (ja sellesama õhutoru) kompressorist tuleva 9 atiga kuivaks... aga põhjas olnud kummitihend lendas minema. Võtsin siis võimsa Cree LED pealambi appi ja otsisin oma 10 minutit garaaži rägastikes aga üles leidsin! (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No 9 atti peaks traadi ka ilma kuivpõletuseta puhtaks suruma ;)

krt sinna ma seda survet ei suuna :D ja ma ei usu ka, et survega see kõrbend lödi ära lendab

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

oluline dry burni juures on et seda tuleb teha seni kuni coil kuumutades enam kärsakat ei anna siis on alles vedeliku jääkidest puhas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaotasin lahingute käigus Vamo, iClear30 ja 18650 aku ära. :shock:

Universum annab vist märku, et peab tubaka peale üle minema.

Ja teine samasugune komplekt läinud. Peab hakkama GPS-trackeriga e-sigareid ostma hakkama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaotasin lahingute käigus Vamo, iClear30 ja 18650 aku ära. :shock:

Universum annab vist märku, et peab tubaka peale üle minema.

Ja teine samasugune komplekt läinud. Peab hakkama GPS-trackeriga e-sigareid ostma hakkama.

Jälle metsatulekahju, loomakesed hukkuvad, krt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pead militari käest kysima, kuidas tema oma vamot metsa ei kaota, annab ehk paar näpunäidet (psühho)

Mis ma siin oskan soovitada, teenima peab ja nii kaua kui võib endale lubada metsa all jalutamist Vamo nagu marrsali kepike käes mitte roomama mööda metsa aluseid :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metsas või kalal olles ajab asja ära ka eGo pulk. Endal eGo pulgad hetkel ainult ongi ja väga hea, et e-sigaret paelaga kaelas on :) Pole ohtu, et peaks käest maha kukkuma vms.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehhh, vat raffas, ma usu , et sellist asja teil kellelgi juhtunud on.............

Vat tulen mina täna koju töölt ja kuulen lapsed räägivad omavahel , et krt kummitus sai issi mingi jupi sealt koogiseest endale. OK, küsin siis, et mis kummitus, kes see on ja mis jupi. plika hakkab naerma ja ütleb, et nemad kutsuvad naabrimutti sedasi, et kas sa ei teagi väi, nu ausalt, esimest korda kuulen :D , ok, see selge siis, aga mis jupist jutt. Poiss võtab sealt klaasi seest( kuhu ma mingi 2 nädalat tagasi oma mt3 coili likku panin ja eks ma selle sinna ka unustasin ) mingisuguse imeliku moodustise, pikemal uurimisel , saab aru küll, et see coil on, kenasti küpsend koogi sees :D .

küsisin siis , et kuidas see sinna koogisisse siis sattus, nu rägivad, et nemad olevat retseptijärgi õunakooki teinud ja seal oli , et tuleb panna klaas jahu, poiss siis haaras esimese ettejuhtuva klaasi kapipealt, kallas jahu täis jne........, aga jah, kummitus pidavat hää naabrimutt olema ja nad tahtsid talle ka siis tüki kookii viia, ja icccc sai täpselt selle tüki kus mo coil sees oli, hää et proteesid terveks jäid :D vat selline kurb naljakas lugu (esiga)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elust enesest ! (Y):lol:

Varsti tuleks hakata koguma/moodustama aurajate vanasõnu.

(Nt üheksa korda arvuta, üks kord sega või tänast coilipesu ära tegemata jäta, sest homme on maitse s***)

Veel üks kinnitus sellele, et alaealised ei peaks e-suitsule ligi saama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt küll, üles ärgates ehmatasin ja mitte vähe.............

Tutikas Spinner....... vatasin õhtul telekat veel ja jõin kohvi, lugesin siin foorumis teemasi jne jne, ( nimelt mul seisavad ego akud ühes tühjas morsiklaasis lauapeal hetkel, kuna ei ole alust veel valmis saanud ), kui enam telekast miskit head ei tulnud, ja forumisse ka ei kirjutanud keski midagi enam, kobisin magama. Hommikul ärgates vaatan, et spinner on kohvitassis mitte klaasis. Ja muidui pool tassi oli kohvi ka veel sees, seat välja võttes mõtlesin, et ok niipalju siis sellest akust, päris hea oli , ühe laadimise oli aind ära kannatanud, täitsa uus alles.......... Kuivatasin ära , vajutasin arglikult nuppu.... mine tea mis võib juhtuda, ööläbi kohvi sees ligunenud, aga oo imet..SPINNER on vähemalt kohvi kindel, töötab, nagu polekski miskit juhtunud, Teistel ei sovita ikkagi sama katsetada, icccc mine tea äkki mul oli vilets kohvi , või lihtsalt hea aku :D(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

icccc, ma joon jahh reeglina sellist kangemat sorti kohvi, nu mitte just nii kanget, et lusikaga sööma peaks aga jahh, siiamaani töötab (esiga)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Nii kange kohv, et eGo aku püsti seisab" - uus kohvi kanguse määrang. Sellest kangem oleks SVD kohv :D

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...