Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

ma kyll prillipapa ei ole, aga aru ei saa, kuidas saab pudeleid segamini ajada.

viska pilti nendest pudelitest

 

yhed sõbrad koomas peaga panid sõõmu sapaka piduriõli, aga nad olid ka ikka suht purjus ja jooginäljas (psühho)

No siukesed pudelid

equvesus.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole -10 vajagi, -6 on täiesti piisav juba ;)

Pisut hajameelsust ka juurde ja nii ongi.

Ise päris mitu korda vedelikuseid näppe silma ajanud ajastul kus clearod rohkem lekkisid.

On valus küll ja päris kenasti tõmbab silmad hetkega tulipunaseks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suutsin kunagi clearo sõrmede vahel puruks murda nii, et clearost välja lendav mahla laadung maandus otse silmadesse. Sellest kogemusest valusam on olnud silmadel kaks korda. Esimene kord oli nitrolahustiga, teema pea sama aga selle erisusega, et clearo asemel oli käes lahustine hari, millest ma pöidlaga üle lasin, ning teine kord oli tegemist oksaga, mis hooga mu silma sarvkesta puruks lõi. Aga noh, nagu vanasõnagi ütleb, et mis ei tapa, seda saab korrata  (ullike)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen ka vedelikku silma pritsinud. Oli jah kehv. Veel kehvem kogemus ammusest ajast -- analoogi süütamisel silma lennanud põlev tükk tikuväävlit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panen igaksjuhuks siia teemasse, kuna võib väga loll küsimus olla  (ullike)

 

Kui aku klemm on vindist nö alla poole vajunud, et enam ei ulata coili klemmini, siis kas on safe sinna mingi vasktraadi jupp vahele panna, et ühendust annaks ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole millegagi tirida. Selle traadijupiga igatahes toimib, aga mida ei tunne, seda kardan. Sp küsisin igaksjuhuks üle, et ega seal liiga kuumaks ei lähe vms, pärast hingan omale mingeid vaseaure sisse ja olen kummuli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui vask aurama hakkab, siis ei muretse sa enam mitte auru sissehingamise pärast vaid päästad mis päästa annab ja teatad päästeametile tulekahjust :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegin moka kannuga kohvi. kas temperatuur oli liiga kõrge või kohvi liiga tihedalt, aga nii kui ma naisel palusin kannul pilk peal hoida, kohvi lendas suure kaarega välja ja otse naisele jalgadele.. 

 

järjekordne feil, kus naine saab kannatada (ullike)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegin moka kannuga kohvi. kas temperatuur oli liiga kõrge või kohvi liiga tihedalt, aga nii kui ma naisel palusin kannul pilk peal hoida, kohvi lendas suure kaarega välja ja otse naisele jalgadele.. 

 

järjekordne feil, kus naine saab kannatada (ullike)  

 

Sa muidugi ütlesid ega ma meelega ma pigem ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuleb meelde, kui teenistuse ajal Kadrioru vahtkonnas popsisin kõvasti piipu vahtkonna ruumides. Olin vahtkonna ülem tol ajal ja vahtisin niisama telekat. Ühel hetkel hakkas suitsuandur punast näitama. Ise tähele midagi ei pannud, karjuma andur ei hakanud, aga üleval valvuril monitorid kohe hakkasid piiksuma. Helistas ja küsis, et mis meil toimub seal. Üritasin viisakalt hämada, et "keegi vist korraks natukene tõmbas e-sigaretti". Õnneks ta kellelegi ette ei kandnud ja pääsesin karistuseta. Ütles ainult, et suitsetamise koht on väljas..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juhtus siis nüüd nii, et keerasin uut coili , lasin traati punaseks modi otsas ja timmisin pintsettidega, kui jäin uudiseid vahtima ja siis nupp sisse ning ots suhu, tra valus oli rsk. Huuled villis nüüd (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nõrgakesed Vamo (ostetud siitsamast kasutatud peast) keermed andsid järgi peale pooltteist nädalat minu käes. Teadsin et tuleb käituda kombekalt ja mitte rappida, kord päevas vahetasin Kayfuni ICleari vastu, kõvasti kinni ei keeranud vaid kasutasin ilurõngast kontramutrina. Taskus ei hoidnud, maha ei pillanud. Hoidsin nagu s*tta pilpa peal, mõtlesin et niipea ei lähe 510 adapterit vaja. Samas töölt virutatud valge toruteip hoiab pooled koos hetkel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

proovi näpitsatrikki, ehk siis õrnalt valtsid näpitsatega toru kitsamaks. Multitooli omad on selleks väga head.

 

Eile siis läksin vaatama puudekoormat, mille tellisin. ROnisin ilust üle, panin kuuri uke kinni ühelt poolt ja sirgel maal läks labajalg all viltu. 4 - 5 krõksu, kusetilgad püksis. Ei hakkanud emosse minema, õnneks läks hommikuks paremaks, ja täna sai juba normaalselt elastikuga liikuda. Vist pole hullu midagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juhtus siis nüüd nii, et keerasin uut coili , lasin traati punaseks modi otsas ja timmisin pintsettidega, kui jäin uudiseid vahtima ja siis nupp sisse ning ots suhu, tra valus oli rsk. Huuled villis nüüd (psühho)

 

seda hullu tempu olen ka paar(!) korda proovinud :oops:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma unustasin venelasele, peale täitmist, huuliku osa tagasi keerata. Jäin ka telekat vahtima, ja siis... ei olnud mõnna peaks mainima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tööl timmisin Vamot tuugamaks. Nagu uus.
Kui nüüd annab otsad siis peale 510 ülemineku midagi muud ei päästa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tööl timmisin Vamot tuugamaks. Nagu uus.

Kui nüüd annab otsad siis peale 510 ülemineku midagi muud ei päästa.

 

 

Uus cap on õigem võtta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...