Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Tõmbasin mt3s ja lurises, krudisin aku küljest lahti ja puhusin, sain tühjaks küll, nii toru kui ka paagi.

Teine nali spinner 2 ga. Laadis ja hakkasin kasutama, mõtkesin et mis jama on, et kärsakas maitse, keerutasin jne, siis avastasin et volt oli 4.2 peal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4.2 volti nüüd kärsaka maitset küll tekitada ei tohiks kui coil just väga väikse takistusega pole. Kangemad MOD-d annavad 6 volti ja rohkemgi välja ja mõnel mehel on sellestki vähe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pillasin nemesise maha. Betoontrepile. Kukkus täpselt nupu peale ja lukustus rõngas väändus nii kõveraks ,et pole enam alumise osaga midagi teha. Nädal kasutust ja tuleb uus juba tellida .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brass varjant on. Must osa jääks vb natuke naljakas. kuid kui ühendub ja kas on se osa koos lukustusrõngaga? sis pm saaks niikaua ju kasutada , kuni uus tuleb. Mis hinnaga muidu liigub?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga on koos lukustusrõngaga, vaatasin poes sul on neid lülisid aga rõngaid pole vist? kui rõngas ka sis võtan ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poes neid asju pole jah, mul lihtsalt 1 must vedeleb, mis vigase ülemise keermega saabus. Saad selle raha eest nii rõnga kui nupuosa - transporditasu küll paraku tuleb lisaks (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile sõber suutis õlle ümber ajada... minu mega auru masin jäi mahlade sisse hetkeks,, korra võttisis kayfuni lurisema mõtlesin ok mis seal ikka puhume kuivaks ja elu läheb edasi. Aga ei läinud ... see õlu oli roomanud coilini ja see mis maitse sealt tuli oli rohkem kui pupu  ,,,, ja ära ka ei läinud .... loodan et nyyd uued vatiga saab asi korda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mingitel segastel p6hjustel oli mu vamo5 pea n2dal aega mean modes. asi tundus ikka imelik & tegi ysna murelikuks, l6puks tuli midagi meelde & sai tagasi rms modesse  :oops:  (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemesise arvukatest reguleerimisvõimalustest pole sotti saanud- paned RBA külge, krutid ühenduse paika. Viskad aku sisse ja keerad nupu alla, sisuliselt kohe hakkab tulistama. Reguleerid alumist pin'i, ei anna ühendust. Poolikult kinni keeratud ja suhteliselt lühikese käiguga oli vist. Sees kolm magnetit. Pudru ja kapsad ühesõnaga.

 

 

Sai paar päeva tagasi Spezzilt soetatud must nemesise alumine toru koos nupuga ja mõtlesin ka ,et panen magnetid sisse. Mõeldud tehtud. Kruvin nupu külge ja niikui kontakti sai akule, kukkus mahla keetma. Mõtlesin tükk aega ,et mis kuradi jama se on. Sis vaatasin oma teist nemesise nuppu ja sain aru ,et olin selle plastikrõngaga poole valepidi tagasi külge pannud, et ei mingit isolatsiooni ei olnud asjal. 

Tundub suht sama olukord olema. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hommikul täitsin tiblat ja terve päev lurtsus ja ajas õhu august mahla välja. Mõtlesin, et mis krt kepp nüüd lahti on, vaakumit ei teki mingisugust. Nüüd õhtal kodus avastasin, et olin hommikul täitmise kruvi unustanud tagasi panna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas tuli ka hea kohv :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea kas asi on hiina Hanas (DC-DC ikkagi :D) või 18ses 25pg/75vg Cubano mahlas aga mitu päeva oli kurk kare endiste vattide juures (nii 7-15). Nüüd tuli aga hoopis välja et igaastane obligatoorne angiin kallal. Samas saab rammu juurde keerata nüüd, vaatan loomkatsetega mis efekti udu vastu haiget mandlit annab. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käin mina kaubanduskeskuses ringi ja tunnen, et hmm... mõnus magus lõhn kuidagi igal pool. Ükshetk koidab, et mu vedelik kayfunis maitseb üsna sama moodi :D Olin kogemata suutnud oma nemesise ilma lockringi kinni keeramata taskusse panna ja see oli ennast nii kuumaks ajanud, et kätte võtta ei saanud. Passisin päris mitu aega ja ootasin kuna piip rimi põrandal jahtub :D Õnneks uus wick ja kõik töötab jälle kenasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatan et peene keermega lukustusrõnga lahtijätmine on juba Nemesise "tüüpviga" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemesis + kayfun seisis laua peal püsti ja vajus ümber telefoni peale, ekraan nüüd mõrane :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...