Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Peab jah nati hoolikam olema. Vanasti läks suits katki- pohhui viskasid minema. Nüüd ei raatsi :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paar nädalat tagasi pillasin oma eVic'i vanni(hõbedane korpus oli küljes, krdi libe teine). Kohe tõstsin välja ja kuivatasin ära. Seni pole trikke teinud :)

Seekord läks hullemini, panin vannivee jooksma ja ise lahkusin. Tagasi tulles selgus, et eVic oli otsustanud vanniäärelt lahkuda ja vedeles vee all.

G2 clearo oli kukkudes katki läinud, vesi õline. Aga eVic head ise täitsa tubli tükk .. korraks tekkis udune laik seespool aga see lahkus suht kiiresti.

Akukorpus ja aku ise? Suht murevaba, elektroonikat pole - kuivata ära ja midagi nagu polekski juhtunud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eri kaifunn mehed, küünlad lõhnaküünlad ja evic vanni äärel veintsipudelitega reas (psühho)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aurutajate romantika :D aga lõhnaküünlaid pole vaja, parem juba mingi eriline ja hea maitsega vedelik masinasse. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No olen vanni-inimene :oops:

Kuum vesi vanni, eukalüptiõli/piparmünt sisse. Siis ise kuuma vette ja loen raamatut tunnikest paar .. samal ajal tossates.

Mõnus..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teemasse.. kurjam, tellisin valed coilid ja enam ei saa üldse aru, millised coilid mu masinasse käivad :? Tõsine feil. :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee..ega mina valesid ei saatnud? Üritan üldiselt üle vaadata, et mida inimene ostnud on ja mitte valesid varuosasid müüa =/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurja, alguses suutsin ühe laadija pekki keerata vindi üle keeramisega, nüüd läks clearo huulikul vint üle.No mulle lihtsalt meeldib keerata (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sihukesed asjad siis juhtunud enne spezzi käest tellimist.

1) Sai tellitud siis liberty flightyst hunnik kaupa....ootan ootan järsku e-mail kup tagasi saadetud :( (fail) raha maksti kõik tagasi seal hulgas ka shiping.

2) Teine tellimus tottaly wicked ka inglismaa, seekord koos trackinguga vaatan ohoo asi eestis homme saab asja nautida 1h hiljem kaup kuulub välja saatmisele :( (fail) raha maksti tagasi aga seekord ilma shipinguta, seega 9€ sai tuulde visatud.

3) Spezzi käest eVic ja kohe vaja CE4 prooviks otsa vaja keerata (et kui jube välja näeb) krt see sõbra oma oli lahti võetav ja keerasin korpuse maha ja vedeliku lendas nii et paha hakkas (fail) 1,6mil vedeliku kadu jälle oma taskust.

 

Lisaks siis küsimus ka, et kuidas te väljamaalt nikotiiniga vedeliku tellite.....et see eesti toll või post seda tagasi ei saadaks. (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sihukesed asjad siis juhtunud enne spezzi käest tellimist.

1) Sai tellitud siis liberty flightyst hunnik kaupa....ootan ootan järsku e-mail kup tagasi saadetud :( (fail) raha maksti kõik tagasi seal hulgas ka shiping.

2) Teine tellimus tottaly wicked ka inglismaa, seekord koos trackinguga vaatan ohoo asi eestis homme saab asja nautida 1h hiljem kaup kuulub välja saatmisele :( (fail) raha maksti tagasi aga seekord ilma shipinguta, seega 9€ sai tuulde visatud.

3) Spezzi käest eVic ja kohe vaja CE4 prooviks otsa vaja keerata (et kui jube välja näeb) krt see sõbra oma oli lahti võetav ja keerasin korpuse maha ja vedeliku lendas nii et paha hakkas (fail) 1,6mil vedeliku kadu jälle oma taskust.

 

Kui see mõlemast otsast lahti käis siis oli pigem CE5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

korra on saatnud tagasi, aga ei jätnud jonni ja teistkordsel saatmisel sain kätte.

siin on tolliga kirjavahetus olemas, loe seda. ma hetkel ei saa linkida

leidisn tolli jutu üles väga informatiivne tänud (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav huvitav, teil ikka juhtub. Ma ise olen suutnud lihtsalt ühe ära kaotada ja kõik. Aga noh, aega veel on (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

täna segasin uusi maitseid ja vahepeal proovides ei hakanud seda kummi nibu pudelitele kinni suruma, siis kui ühest pudelist hakkasin paari tilka välja pigistama lendas see otsik hoopis minema ja vedelikku igas suunas :lol: nahale pihta ei saanud aga kõik riided ja vastas olev sein kaetud, uskumatu kui palju pindala saab ~5ml'ga katta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carto oli pisut overfillinud, puhusin üleliigse vedeliku paberisse ära. Mõtlesin, et kontrollin kas õhutoru ikka korralikult tühi, torkaks sirgekspainutatud kirjaklambri läbi. Hakkan drip tip'i küljest ära tirima ja muidugi terve carto paagist välja, 5 ml vedelikku pükstele :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...