Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Hakkasin protank2'e evici küljest lahti keerama aga haarasin liiga ülevalt. Igatahes keerasin keskmise toru keerme pooleks. Tore. Mul pole mitteüht muud clearot ka ning 2+ aastat suitsu teind kuid sigarellod sahtlis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui esimest päeva Kayfun Lite modi otsa sai kruvitud ja sellele esimene coil sisse ehitatud, keerasin asja kokku ja lasin vedeliku sisse. Mõni hetk ja kõik voolas kenasti mu ilusale voodipesule laiali. Kiire inspektsioon ütles, et olin unustanud chimney tihendi otsa panna, loksus teine vabalt paagis ringi.

Järgmisel päeval katsetasin teistsugust coili ning kuna takistus sai täpselt selline nagu planeeritud ning coil tulistas hästi, kibelesin kohe proovima. Jällegi paak vedelikku täis ning alles peale seda jõudis kohale, et vati olin hoopistükkis ära unustanud..

Share this post


Link to post
Share on other sites

lockringi unustasin kinni keerata ise autost tuppa joostes, tagasitulles hakkasin kohe sõitma ja mingi hetk sõidu pealt kuulen et asi kärssab korralikult.

oma esimese aku lasin läbi, kui esimest rba atomizerit proovisin, takistus oli liiga väike, kohe kui nuppu vajutasin hakkas nupu alt suitsu tulema :D

vamo kukku 2m kõrguselt alla 1nupp andis otsad, lauapeal kukkus ise ümber- teine nupp läks. põhiliselt igasugu kukkumis vigastused erinevatel piipudel 

pluss pool sellest saastast mis fasttechist saand olen on nii kehva kvaliteediga et tulevad ise taskus lahti ja kõik on löga täis. eriti hea tunne kuskil peol :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidagi on see teema siin unarusse jäänud ;)

 

Uni läks ära- räägiks siis paari kuu vanusest sündmusest, mis käivitas järgnenud äparduste ahela..

 

Tulin koeraga õuest just, ilm oli vihmane, ise märg ja peni porine. Jõudsin oma use taha (3. korrus) ja hakkasin võtmeid välja võtma, kui naabritädi vajus oma uksest välja ja nähes koera kukkus kiitma "Ah kakaja sabatska! Kak tõ võõros. Kakoi maladets!" Koer otsustas kohe naabritädi kahe porise käpaga kallistada. Püüdes seda ära hoida, lendas minu truu rdna40 koos subtank miniga mul käest välja ja trepist alla. Aparaadi sain kätte teiselt korruselt, aku, driptipi ja akukaane veel madalamalt. Subtanki klaas katki. Masin pealtnäha terve, aga tuld andes pulseerib imelikult- vuss-vusss-vuss

 

Nonii. Pzdc. Võtsin kapist vana EVICu ja mehhi välja. Tellisin Fasttechist D2-e. Mõne päevase ootamise järel lükati selle stock edasi. XXXX!!! Tellisin siis Koopor mini, mis tuli kohale rekordilise 10 päevaga. Displei veaga! Tegin RMA ja tellisin kohe ka EVIC mini sigapuist, valides kohale saatmiseks NL posti mis maksis lisaraha. Pidi tulema 10-15 päevaga. Pole siiani minuni jõudnud, tracking näitab et 2.11 läks lennukile, Peale seda signaale pole... 

 

Nädala jooksul sain aru et uut modi ikka on rutem vaja ja tellisin Cigreenist veel ühe Evicu. 4 päevaga saabus, oeh! Siis tuli ka uus Koopor, OK seekord. Huvi pärast võtsin oma põrunud rDNA veelkord välja ja proovisin: töötab! Nagu Antsu viiul. Paremini, kui kunagi enne.

Mis ma näen - ei Evic ega Koopor ei suuda vanale dna-le midagi erilist juurde pakkuda. Akut võtavad rohkem, preheat nõrk.. 2 coili korral tõuseb temp üsna vaevaliselt ja tihti ei jõuagi 200ni. Nõrgad!

 

Koopor on müüdud nüüd ja Rellukas (Reuleaux (facep) ) on teel.
Millega seoses tuleb ka laadimine ümberkorraldada, osta iMax B6 (tellitud), teha laadimiskarp (pulgad tellitud), müüa maha kadunud Evic, kui see välja ilmub (soovija on olemas) ja Banggoodist tellitud Nitecore UM20 ka müüki panna, kui kohale tuleb (iMax asendab kõik laadijaid)

 

& niipalju sebimist naabrieide pärast :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muhe lugu :) Aga see "Rellukas" ehk Reauleaux ja sellest tulenevad tegevused on küll su enda valik :)

Mis salata, rellukas meelis mulle esimesest silmapilgust. Aga ma vist poleks nii vägevat riista võtta raatsinud, kui need uued oleks aastavanusest rdna-st kasvõi pisut paremad olnud. Mis on muidugi ka tunde ja meeldimise küsimus, numbrid on ju suuremad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul kukkus iStick 20W + Subtank mini üleni rummikoksi sisse kui masinat üle laua ulatasin :D Õnneks töötab..

...Said rummikoksi maitselist e-mahla maitsta...? :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võin öelda, et head nahka sellest ei saa. Ükskord kallasin meelega clearosse rummi et proovida kuidas on. Ega ikka ei olnud küll, susises ja kärssas, aga õiget auru sealt ei tulnud ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõnel mahlal läheb pikapeale maitse ebameeldivalt rasvaseks. Olen sellisele ~10-15% Viru Vägevat lisanud - maitse muutub õhulisemaks ja puhtamaks

A saab ka muudmoodi kasutada :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subtank mini täitmis osa ei tulnud lahti. Kogemata keerasin õhuava osa lahti ja väike laaget lännu. Nüüd keerutan õhuava ringiratast et saada õiget auku :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile õhtul vaatasin telekat ja krd cucu sai tühjaks. No tegin cucu lahti, lükkasin joogipudeli tila sisse ja vajutasin.....samal ajal vaatasin telekat edasi. Mingi paari sek pärast piilusin, et kas hakkab täis saama.....sittagi, cucu ikka tühi. No vajutasin veel pudelit. Wtf, ei tule jooki cucusse. Siis avastasin, et lükkasin pudeli tile otse cucu keskele, EPIC FAIL    (facep)

 

Õnneks oli laua peal ja ja aparaati ei liigutanud....välja voolama niisama ei hakanud. 

Pelleripaber päästis olukorra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...