Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Häiresse võivad andurid minna ka veeauru või isegi tolmu peale. Palju sõltub tegelikult anduri tüübist - minu teada on osad ka optilise silmaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ema juures katsetasin mingit tavalist patareiga andurit ja hüürgas ,mis kole

sellepärast mul kodus enam suitsuandurit pole. keegi ei suuda mulle poes selgeks teha, et milline andur hakkab vaid kärsahaisu/tempi peale.

mul koridoris oli andur, nii kui köögis ahju ukse lahti tegin, nii 5 sekundi pärast kukkus asi karjuma.

anduri ja praeahju vahe 5-6m. lapse tuppa pole mõtet ka panna, see kohe köögi kõrval ja päeval uks lahti kogu aeg.

vedeleb nyyd kusagil sahtlis (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

optilise suitsuanduri asemel, mis reageerib ka aurule reeglina on mõistlik köögis ja mujal sellistes kohtades kasutada vingugaasi ehk CO andurit.

näiteks miskit sellist (suvaline otsing netist): http://www.tamrex.ee/et/tuleohutus/toot ... andur.html

raha palju või hirm suur siis võib lisaks ka temperatuuri anduri panna....

'

jah on küll nuusutaja andurid ja kõige lihtsam ära tunda on neid sedasi et vaatad põhja alla seal peaks olema aatom pommi või radioktiivsuse märk maksavad kuskil 15€ sihukesed lihtsamad

Share this post


Link to post
Share on other sites

optilise suitsuanduri asemel, mis reageerib ka aurule reeglina on mõistlik köögis ja mujal sellistes kohtades kasutada vingugaasi ehk CO andurit.

näiteks miskit sellist (suvaline otsing netist): http://www.tamrex.ee/et/tuleohutus/toot ... andur.html

raha palju või hirm suur siis võib lisaks ka temperatuuri anduri panna....

'

jah on küll nuusutaja andurid ja kõige lihtsam ära tunda on neid sedasi et vaatad põhja alla seal peaks olema aatom pommi või radioktiivsuse märk maksavad kuskil 15€ sihukesed lihtsamad

Sattus kast selliste märkidega kätte. Ei tea täpselt kas on õige asi, aga 4euri tükk ning asi karbis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Damn, sai CE4'le coil keritud ja ei viitsinud testriga kohe mõõtma hakata. Peale kokku panemist ja paagi täitmist vaatasin, et aur maru jahe. Takistus raisk sai mingi 3.5 oomi :? Uuesti ei viitsi praegu jamama ka hakata. :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ema juures katsetasin mingit tavalist patareiga andurit ja hüürgas ,mis kole

sellepärast mul kodus enam suitsuandurit pole. keegi ei suuda mulle poes selgeks teha, et milline andur hakkab vaid kärsahaisu/tempi peale.

mul koridoris oli andur, nii kui köögis ahju ukse lahti tegin, nii 5 sekundi pärast kukkus asi karjuma.

anduri ja praeahju vahe 5-6m. lapse tuppa pole mõtet ka panna, see kohe köögi kõrval ja päeval uks lahti kogu aeg.

vedeleb nyyd kusagil sahtlis (Y)

Proovisin mingi saksa tootja flammexi foto-optilist suitsuandurit. Puhusin auru otse andurile paar korda, ei juhtunud midagi. Andur muidu töökorras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigem kahtlustan, et taskus olles on tugevalt füüsilist mõjutust saanud =(

Kaks korda järjest, kusjuures teine kord purunes praktiliselt molekulideks!!!? Ma ei saa sellest pudist pilte teha. Seega, Spezz, on sul midagi mulle asenduseks pakkuda nt reedel kl 1800 paiku? Olen hädas. Või siis soovitage kohti Tallinnas, kust saaks midagi mõistlikku letist osta.

EDIT: ise sa veel ütlesid mulle stardika tellimisel, et need clearod ei kulu midagi eriti :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, ma tean ühte inimest veel, kellel nädalaga 2 clearot katki on läinud. Aga need mõlemad kukkusid maha ja nii nad läksidki.

Kui tunned, et olen ebakvaliteetset kaupa müünud siis olen valmis mõlemad clearod tagasi ostma.

Homme peale 18 paraku aidata ei saa, liigun juba 5 ajal Tallinnast eemale nädalavahetuseks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ema hakkas ka kuu/poolteist tagasi digitaalset imema. Tal juhtus nii et sai tellitud nicorexist vedelikke ja seal kampaania et ostad 3 vedelikku saad clearo peale (ce4 peaks olema)

Tema aga oli mingi hiina boge või mis iganes huulikuga juba harjunud, et kork käib tõmmates pealt ära. Võttis ce4 clearo ja rebis korgi pealt maha :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul sama T3 komplekt ning olen koguaeg e-sigaretti kaelas või siis tagi sise,-hõlmataskus kandnud. Seni on väga ilusti vastu pidanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ei tea, see on ikka mingi mehhaniline vigastus pigem, ei ole kuulnud et kellegil oleks sellist asja juhtunud, pildi järgi otsustades ei saa see mingi happelise vedeliku viga ka olla nagu, kui seda selle sees just pole leotatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pildil on fookus küll natuke uitama läinud, õige koha pealt, aga mulle tundub see samuti mehaanilise vigastusena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, ma tean ühte inimest veel, kellel nädalaga 2 clearot katki on läinud. Aga need mõlemad kukkusid maha ja nii nad läksidki.

Kui tunned, et olen ebakvaliteetset kaupa müünud siis olen valmis mõlemad clearod tagasi ostma.

Homme peale 18 paraku aidata ei saa, liigun juba 5 ajal Tallinnast eemale nädalavahetuseks.

Kinnitan, et pole loopinud ega väänanud. Põuetaskus hoidnud neid nagu linnupoegi. Spezzi ei süüdista ebakvaliteetse kauba müümises - kaugeltki mitte. Eks vaatan siis mõnest füüsilisest poest midagi asemele. Kas Tõnismäe või midagi oli kuskil Mustamäel kah? Mida soovitate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

seda udust pilti vaadates, siis ma nagu ei näe muud võimalust kui mehhaaniline vigastus.

mul endalgi spezzi komplekt olemas ja siiani (5 kuud) töötab.

plast võib 1 kohast järgi anda, aga 3cm ulatuses on kahtlane.......mitte midagi isiklikku (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ikka pooldan ebakvaliteetset plastikut, ütles ju, et läks pudruks. Kuda sa mehhaaniliselt teda pudrustad? Taod haamriga otsa peeneks ja siis tuled foorumisse hädaldama...ei usu hästi.

Äkki sai kuuma liiga palju. Osad plastmassid ei seedi kuuma, lähevadki rabedaks...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...