Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

Vedelikud mis ei ole eriti meelepärased

Recommended Posts

Sai täna spezzilt võetud se odav hiinaka komplekt, seal oli kaasas mingi vedelik ka, kiri peal marlboro. See ikka ei ole õige kraam, järelmaitse on kole ja pea hakkas ka valutama. Homme ehk jõuab õige komplekt ka kohale koos vedelikega , eks siis saab teisi maitseid proovida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai täna spezzilt võetud se odav hiinaka komplekt, seal oli kaasas mingi vedelik ka, kiri peal marlboro. See ikka ei ole õige kraam, järelmaitse on kole ja pea hakkas ka valutama. Homme ehk jõuab õige komplekt ka kohale koos vedelikega , eks siis saab teisi maitseid proovida.

Tegelikult tundub mulle, et enamus e-tossutajaid saavad korraliku nikotiinilaksu, sest algavad niinimetatud keskmise 18mg tarbimist, mul endal sama asi ja praegu kaalun lahjema peale üleminekut. Ma olen jälginud et viimased päevad teen kuskil 500 puffi päevas ning see 18mg jääb ikka kangeks. Panen mingi 5-6 järjest ja mõjub kui 5-6 aastasele esimene kõhv nurga taga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma hakkasin ka ikka tublisti nüüd lahjemat tõmbama. jama on selle lahjendamisega see, et maitsed kipuvad lahjaks jääma

Tuleb ilmselt juba lahjemaid osta ja proovida kontsentraadiga timmida

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle ei löö mingit kuuli pähe, pole kordagi löönud. Vahet pole kui kange.

Ise 10-12mg peal.

Seni proovinud 2 nn suitsumaitselist, no ei kõlba need kuhugi (öäk)

10-12 mg ongi ilmselt normaalne, 18mg on liiast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suitsumaitselistest meeldivad mulle virgiinia tubakas ja prantsuse piip. Parlament on ka pandav. Veel olen kuulnud, et '555' pidi ka hea olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ise plaanisin 18mg pealt kolida 24mg peale, kuna lahja tundus. Otsustasin siiski ümber ja püüan ära harjuda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vedeliku kalkulatoriga panen asjad teoreetiliselt paika ja siis süstlaga või siis tilk haaval, kui on väiksemad kogused

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei hakka jamama. Smartpostis ootab mind 36mg 100ml ja 0mg 100ml. Segan kokku ja saan 18mg. 5ml maitsestajat 100ml kohta sisse ja vsjoo, pajehali. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei hakka jamama. Smartpostis ootab mind 36mg 100ml ja 0mg 100ml. Segan kokku ja saan 18mg. 5ml maitsestajat 100ml kohta sisse ja vsjoo, pajehali. (esiga)

mul veel jooki palju alles, kui otsa hakkab lõppema, siis proovin ka ise segada (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegelikult peaks siin eestis müüdavate baaside õige nikotiini koguse ja selle variatsiooni ära mõõtma, väljamaa foorumites kirjutab, et see kipub päris palju varieeruma (üks leidis oma purgist 2,5x rohkem)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pbusardo'l oli mingi keemiline test kit-tilgutas ühte asja siis teist ja lõpuks vahetas vedelik värvi ning värvi järgi pidi otsustama palju nikotiini on. Täpset tulemust ta kunagi ei saanud sellega, sest suht raske öelda kas on golden kollane või mingi päikese kollane. Baas vedelikke peaks veidi lihtsam testida olema kui valmisvedelikke mille värve on muudetud juba.

 

E: video ka juurde

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegelikult peaks siin eestis müüdavate baaside õige nikotiini koguse ja selle variatsiooni ära mõõtma, väljamaa foorumites kirjutab, et see kipub päris palju varieeruma (üks leidis oma purgist 2,5x rohkem)

ok, kui testerid oleks olemas, siis ehk ostaks, aga kahtlen, et need olemas oleks.

mingit keemikut ma vaevalt mängima hakkan (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...