Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Algajale! Esimene e-sigarett

Recommended Posts

Nunii, esimene analoogivaba päev on möödas. Kuna vamo v3 ss ja svd jõudsid koju 1 kuu enne mind, siis olin juba tööl olles ootused päris kõrgeks mõelnud. Ja peab mainima, et ei pidanud pettuma. Olen täna päevaläbi kordamööda mõlemat kasutanud ja ikka väga-väga rahul. Võrrelda neid ei oska väga... suht üks esitus... vamo plussiks svd ees toon nuppude paiknemise, kõik 3 on põidla all, svd eeliseks nuppude kvaliteet, ei logise jms. Esimeseks on need mõlemad minu arvates väga head valikud. Ainuke miinus võib olla suurus. Mul muidugi kämmal selline, et 18650 akuga paistab mõlema puhul peopesast ainult clearo välja, nii et ei sega isiklikult. Kui 18350 mingi aeg kuskilt saab, siis vaatab, kuda nendega. Clearodeks PT II ja IC 30. Siin pole öelda midagi, mõlemad on väga head. Esimene tõmme oli küll kerge šhokk :D Olen 12 aastat sellist keskmist/kangemat analoogi tõmmanud ja kui Spezzi õuna Liqua esimene mahv IC 30-st kurku jõudis, võttis ikka totaalselt vee silmast välja ja kopsu nii kinni, et tükk aega ei saanud õieti hingata. Kuna videodest olen enne näinud, et sellised 5 sek tõmbed on ok, siis tegin sama isegi... kurgulaks oli ikka karm, tõsiselt, kui keegi kahtleb, et kas ikka on võrreldes analoogiga kurgulaksu, siis uskuge, seda on. Pärast segasin 0 VG-d juurde ja nüüd selline 3 sek tõmme on mõnus. Auru on vähemalt topelt, kui analoogiga ja kõik muu, maitse jne. on lihtsalt lisaboonus. Suitsust päevläbi mõelnud polegi, kuigi plokid vedelevad toas kapi peal. Ja muidugi konihaisu puudumine on fantast. Nii et siinkohal polegi muud öelda, kui tänud edasijõudnutele, kelle adekvaatse info najal sai oma esimesed sammud selles valdkonnas ära tehtud. Edu teile (õlut)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zirkel.....

 

mul vedeleb hetkel suitsupakk nina ees juba 9 kuud (Y)

selle kurgulaksu juures oleks tahtnud näha numbrit, kas said lataka 0mg või 99mg ;)

yx asi veel, kui lahjemaks tegid, siis kuidas vähema ajaga sai sama laksu?

(teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole öelnud, et peale segamist VG-ga kurgulaks samaks jäi. Isegi 3 sek oli palju mulle, kui puhast Liqua õuna (18mg) tõmbasin. Nüüd kui segatud 12,5-ks mg-ks, siis 3 sek on just õige. Kurgulaks on palju pehmem. Ja suitsud enam kaua ei vedele, kuna müün maha need, mis ikka sitast enam hoida.

 

via Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul muidugi kämmal selline, et 18650 akuga paistab mõlema puhul peopesast ainult clearo välja

Suur Tõll tuli koju

(teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul muidugi kämmal selline, et 18650 akuga paistab mõlema puhul peopesast ainult clearo välja

Suur Tõll tuli koju

(teretule)

Lauakoorma unustasin laeva krt

 

via Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

EVODi 650mAh e-suits on lühem, kui 1100mAh peleoni stardikas eks? Rumal küsimus vist, aga tahaks kindel olla. :)

Julgen arvata küll, ma lausa olen kindel selles :D vaata siit: http://foorum.e-suits.eu/erinevad-tuubid-nimetused-t90.html

 

-- 04 Okt 2013, 19:23 --

 

EVODi 650mAh e-suits on lühem, kui 1100mAh peleoni stardikas eks? Rumal küsimus vist, aga tahaks kindel olla. :)

Julgen arvata küll, ma lausa olen kindel selles :D vaata siit: http://foorum.e-suits.eu/erinevad-tuubid-nimetused-t90.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
just

rõve ebastabiilne suure cleroga

Maitse asi

siiski mul vahet pole kas see on inetu, kena , puma või adibass , peaasi et oleks ok kraam sellise hinnaklassi juures , ( aku kohta üsna odav , või on mingi kindla veaga see?)

pigem oli point selles, et pysti peab väga täpselt panema kui pealt on nii jäme ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...