Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Algajale! Esimene e-sigarett

Recommended Posts

Mul on selline trustfire TR-001, oli lavatube karbikaga koplektis:

Posted Image

Ei kurda üldse, täitsa hästi töötab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on selline trustfire TR-001, oli lavatube karbikaga koplektis:

Posted Image

Ei kurda üldse, täitsa hästi töötab.

Mina ei usu et ta 4,3 voldini laeb, aga viitsid äkki ära mõõta? Ma pigem arvan et kui mõni laadija seda tegi, siis oli see lihtsalt praak.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina ei usu et ta 4,3 voldini laeb, aga viitsid äkki ära mõõta? Ma pigem arvan et kui mõni laadija seda tegi, siis oli see lihtsalt praak.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Lavatube näitab full laetusega, 4,1V ja vahest ka 4,2V. Rohkem pole kunagi olnud. Ainuke asi, mis mind algul häiris selle laadija juures on see, et kui aku on täitsa tühjaks saanud (3,4V lülitab lava ennast välja), siis alguses mingi aeg ta laeb vilinaga (kõva häält teeb). Edasi on juba vait.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole ühtegi tühja praegu võtta ja aega ka vähe. Muidu tavalise testriga saab ikka ? Ma pole selles elektriasjanduses väga kodus...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole ühtegi tühja praegu võtta ja aega ka vähe. Muidu tavalise testriga saab ikka ? Ma pole selles elektriasjanduses väga kodus...

Polegi vaja tühja akut, vaja ongi mõõta siis kui aku peaaegu täis on. Liitiumi laetakse alguses kindla ampriga kuni pinge tõuseb 4,2 voldini (seda me teada tahamegi mis voldini antud laadija laeb), see juhtub umbes siis kui aku on 80% täis. Siis hoitakse et üle 4,2V ei läheks, ampreid pidevalt vähendates. Tavalise multimeetriga saab mõõta.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain aru et yhistellimus läheb täna minema seega andke kiiresti veel viimane nõu selle laadija kohta kas siis sobib see trustfire 001 või peaks ikka hoopis selle kaks korda kallima tellima http://www.ebay.de/itm/XTAR-MP1S-Intelligentes-Ladegerat-f-Li-Ion-Akku-18650-16340-15270-CC-CV-/221187232003?pt=DE_TV_Video_Audio_Akku_Ladeger%C3%A4te&hash=item337fc95103#ht_5154wt_1037 ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

bestshopi oma on kindla peale minek, kuigi ega see trustfire TR-001 ka mingi pask pole. Oma töö teeb ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tyr laadijaid siin sitax, äkki olemas laadijaid, mis laadib ka tavalist AA-d?

see nitecore laadija laeb eri suuruses celle AAAA'st kuni 26650ni ja automaatselt vahetab 4.2v ja 1.2v vahel (ametlikult pole 3,6v toetatud aga kuulu järgi saab nendega ka hakkama)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mõtlesin ka et usas aga kahjuks selgus et asub hiinas :( kui pakis on patareid siis 4.5 usd kui ilma patakateta pakk siis vist oli 2.5 usd ning tracking number on mõlema puhul vist hinna sees :) Tellisiin ära ja siis ootan ootan ja siis mingi kahe päeva möödudes tuli meil et palju õnne teie saadetis on nüüd pakkimisse jõudnud :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsin siis nii et kas kellelgi Tartu elanikul on üleliigset akulaadijat seniks laenata kuni riisimaalt minu pakk saabub???

pole kyll tartust, aga mida sa laadida tahad?` (esiga)

18650?

miks usb kaudu ei lae läbi sigari

Share this post


Link to post
Share on other sites

my bad siis

Karistuseks pead skysmoke tilkuvat, lurisevat ja sorisevat ilma auru ja maitseta vanaaegset tank süsteemi tõmbama. Esialgu ühe päeva. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaup käes, kõik tore aga akud täitsa tühjad isegi proovida uudsekaupa ei saanud :( Otsin endiselt kes laenaks väikse vaevatasu eest üleliigset laadijat tartus ???

Ee .. ma laadisin spetsiaalselt selle rohelise aku täis, sest teadsin, et sul pole laadijat. Roosas peaks ka üsna palju vurtsu veel olema.

 

How to use:

 

1. Click the big button 5 times to turn the unit on (or off).

2. Pressing the - button for 3 seconds displays battery voltage. Pressing the + button for 3 seconds displays the working resistance.

3. Single pressing of the +/- will increase or reduce with 0.1V or 0.5W increments depending on power mode.

4. To switch power mode from volts to watts. press and hold "+"and"-" at the same time for 3 seconds.

5. Press the big button to operate the unit.

6.To turn off, click the big button 5 times.

7. Battery monitoring shuts the unit off once battery has reached end of charge.

8. LCD displays LO-Ω if resistance lower than 1.2ohm, LO-V if short circuit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sooviks ka endal masina välja vahetada. Evic tundub natuke liiga kallis hetkel. Kas keegi oskab soovitada midagi mis on natuke odavam ja kvaliteet oleks hea? Või tuleks kindlalt evic võtta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...