Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Algajale! Esimene e-sigarett

Recommended Posts

Okei ja alustuseks oleks mõtekam ikkagi ju nikotiiniga võtta mitte lihtsalt maitsega?

 

Teoorias siis peaks väljamaalt tellima, aga sellega võib jamasid kaasa tulla.

 

Olen õigesti aru saanud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle kohta mina vastata ei või. :D

Mida aga eestis poed teha võivad, on müüa sulle korralikku tehnikat. Ja neid on kindlasti rohkem kui üks.

Neid kes müüvad kahtlase väärtusega kraami, on ka rohkem kui üks.

Ehk siis võta siit see tarkus ja vali endale meelepärane pood. Asjade elementaarsed parameetrid on teada, vali aga välja :)

Asja mõte ikka selles, et ei saaks kehva kogemuse osaliseks ja järjekordne e-suitsetaja kadunud.

 

Head,

Maitsev Aur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle Vision VT cleroga peaks pisut ettevaatlik olema. Ise ostsin selle lihtsalt proovimiseks ja selgus, et paljude Liqua vedelike jaoks see ei sobi.... tuleb kõrbenud maitse ja seda isegi siis kui aku kõige madalama voldi peale keerata. Kuigi jama ilmnes kohe kui clero pakist välja võtsin, vahetasin igaks juhuks coili ära, aga ka sellest ei olnud abi. Nüüd see clero seisab koos tagavaraks ostetud coilidega. iClear16 cleroga(seesama mis Spezzi stardikaga kaasas) seda häda ei ole, samuti pole seda häda ei Kangeri ega iClear 30s cleroga.

Maitsetest - see on küll minu subjektiivne arvamus, aga need menthol vedelikud on nagunii puhtalt kasutades liiga intensiivse maitsega, seega on igati OK mõne muu maitsega segada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okei nüüd ma olen vähe segaduses, aku oli okk mis pakuti aga clero peaks teine olema?

 

Ja vedelikuga siis, et näiteks osta kuskilt nikotiini vedelikku ja sinna mentooli juurde segada ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ära taha tubaka ja mentooli maitselist =) Ta ei ole nagunii see, mis sa ette kujutad ja pettumus järgneb kiirelt. Pigem katseta midagi, mis sulle meeldiv on mitte harjumuspärane. Näiteks puuviljad on nagu vesipiip, väga mõnus tõmmata. Minu preili jäi Liqua Apple peale kohe automaatselt pidama. Tõmbab seda tänaseni. Kanguseks soovitan 12mg ja siin kolades leiad ka müüja ;)

 

Olgu mainitud, et kui oled auru peal juba päevake, siis aegajalt tahaks sirutada kätt suitsu poole aga tee hoopis nii, et keera paariks mahviks võimsust hästi palju peale, et maitse oleks vga tugev. Paar kolm tõmmet nii ja siis tagasi oma tavapärase võimsuse peale ja tõmbad, kuni isu täis. Mul aitas see neid suitsu tahtmisi üle elada ... ma ütleks, et natuke liigagi lihtsalt :D

 

 

Lisaks olgu öeldud, et kui asjad segadust tekitavad ja mõni foorumlane kuri võib tunduda uue inimese suhtes, siis minu postkast on koguaeg avatud. Aitan hea meelega rajale ja soovitan nii kuidas oskan. 

 

Veel võin ma soovitada siin olevat Jututuba. Sealt saab kiireid vastuseid ja sealsed tiksujad nagunii igavlevad ;D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aitäh, aitäh.

 

Pole veel kurja inimest kohanud, aga segane on kui ei tea asjast midagi, natukene uurinud ja kohati tundub, et liiga palju infot ja ikka ei tea täpselt, mida tellida ja miks just mida jne.

 

Katsetada väga ei julge alguses, sest suitsu maitse meeldib ja sama ka mentooliga, pole veel leidnud ühtegi mentooli asja, mis ei meeldiks, sellepärast pigem alguses võtaks kohe harjumuspärase ja hiljem katsetaks see sama on ka selle nikotiini omaga. Alguses pigem see ja ehk hiljem siis mitte..

 

Ahh, ei tea kohe üldse :D (nagu naised ikka ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veelkord - päris ausalt kohe sa pettud mentooli ja tubaka maitses =) Pole tänaseni ükski tootja saanud õige suitsu maitsele lähedale. Vastus sellele on lihtne - puuduvad tõrv, arseen ja 7000 muud mürki e-vedelikust, mis tubakasuitsus need maitsed tekitavad. Seega proovi parem kohe mahla, mis tundub põnev ja maitselt võiks sobida sinu lemmik toidu/joogiga. Olen veendunud, et alguses kulutad sa ropu raha erinevaid maitseid testides jne. aga kui lõpuks oma lemmiku leiad, siis on ikka eriliselt hea tunne =) 

 

Ja keeruliseks ei maksa asja teha. Põhimõtteliselt mida sa tahaksid on VV/VW aku. See tähendab muudetava wati ja/või voldiga aku ning ükskõik milline clearo! Ausalt see Vision VT, mis siin pakuti, on väga hea clearo. Annab tugevalt maitset edasi ja lihtne loputada ja coili vahetada, kui ükskord vaja on. Sellesama clearoga pakuti sulle ka väga head akut, millel saab volti muuta. Soovitan!  

 

Osta neid mitu tükki ja pane erinevaid mahlu sisse =) 

 

 

 

Edit: Ja veel, juba kolme päevaga elavnevad su maitse ja lõhnameeled METSIKULT! Kujuta nüüd ette seda tõrva ja jura maitset suus. Vastik ju ;P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Visionil on coil endal kohe sees ka, ei pea kohe varu ostma aga soovitav on siiski :)

 

Mahl proovi Liqua Apple. Minu tüdruk jäi sellega kohe rahule ja teised foorumlased on siin ka üsna käed püsti sellega =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tubakamaitset vist jah pole keegi suutnud järele teha aga mõned katsetused on päris huvitavaks vahelduseks puuviljadele ja kommidele. Julgeks Liqua Turkish Tobaccot soovitada. Proovisin seda küll esmakordselt neljandal veibikuul, ehk suitsu maitse oli ammu ununenud ja pead sarnasuse koha pealt anda ei julge. Aga kasutan seda siiani mõningates segudes ja vahel harva ka puhtalt. Siiski on maitseid niipalju kui veipijaid ja ainus soovitus on, et ära üritagi tõrvataolist leida. Nagu öeldud, pettud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turkishi maitse on enam-väheb Cohiba No.11 sarnane aga midagi teravat jääb puudu. Marc räägib, et naistele läheb väga peale Dekang Philip Morriss (Tabac King) Proovisin ja päris mõnus. Kerge kirsi järel-laks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Poes tuleks ennast kasutajaks registreerida, sisse logida ja siis oleks ka vedelikke, mille vahel valida...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õunamaitseline tundub olevat üks populaarsemaid. Seega, soovitaksin õuna proovida. Teine variant võiks olla kirss. Olen kuulnud ka, et RY4 pidi päris huvitav maitsekombinatsioon olema. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võta vähemalt 2 clearot + 2 varucoili.ning 2 erineva maitsega vedelikku. Saad erinevaid maitseid proovida ja oled kindlustatud juhuks kui ühe clearoga peaks midagi juhtuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okei, registreerisin kasutajaks, aga vedelikke ikka ei näe ;)

 

Aga kas need clearod ja coilid peaks siis olema sama firma omad või erinevad, kas clearol on vahe sees ka, mis firma vedelikke sisse panen?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clerod ja coilid sobivad omavahel kokku üldiselt ainult sama firma omad. Clerot see ei kõiguta, mis vedeliku sisse paned. Küll aga võib olla maitse erinev ühel ja samal vedelikul erinevas cleros.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui võtad Visioni VT clearo, siis sellele ka Visioni VT coil. Ja kui tubakamaitselisi vedelikke otsid, siis soovitaksin Hangseni Cherry Sigar'i (magusam) või Liqua Cuban Cigar'i. Liqua türgi tubakaga ootaks järgmise korrani. Võimalik, et vedelikke nägemine võtab pisut aega, Spezz peab su vanust kontrollima...

Ilmselt järgneb varsti ka küsimus, millise takistusega coili peaksid valima. Soovitaksin 1,8 ohmi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui võtad Visioni VT clearo, siis sellele ka Visioni VT coil. Ja kui tubakamaitselisi vedelikke otsid, siis soovitaksin Hangseni Cherry Sigar'i (magusam) või Liqua Cuban Cigar'i. Liqua türgi tubakaga ootaks järgmise korrani. Võimalik, et vedelikke nägemine võtab pisut aega, Spezz peab su vanust kontrollima...

Ilmselt järgneb varsti ka küsimus, millise takistusega coili peaksid valima. Soovitaksin 1,8 ohmi

 

Ajame tal juhtme korralikult sassi. Minu meelest on Cuban ikka tõsine okse ja meenutab pigem mustas tees leotatud Selga kondenspiima küpsiseid kui tubakat. Veelkord, puhtalt maitse asi ja kõik siin on isiklikud soovitused. Kusagilt tuleb alustada ja õige leidmine võib olla väga pikk tee. Ja kui leiad õige, muutub see nädalaga maitsetuks ja alustad ringi uuesti. On nii? :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel on sul ostukorvist välja jäänud laadija:

http://spezz.ee/et/laadijad/15-usb-ego-laadija.html

.... ja kui nutitelefoni laadijat vms. ei ole, siis oleks soovitav ka adapter, kuna see aku laeb üle 4 tunni

http://spezz.ee/et/laadijad/17-seinaadapter-usb-laadijale.html

ja sellest lähtudes soovitaks kohe ka kaks akut osta, kuna muidu hakkad tõenäoliselt tavalist suitsu tegema sel ajal kui aku laeb. Kui eelarve pigistab, siis teise aku võid ka tavalise võtta:

http://spezz.ee/et/akud/14-peleon-1100mah-aku.html

....aga noh, varsti ostad nagunii ka selle asemele VV/VW aku.

Ahjaa, algajale võin õigele teele juhatamise nimel põmst ühe täiesti uue iClear16 clero ära anda. Vähekasutatud Vision VT clero ja Vision VT coile võin ka soovi korral anda, kuna vägagi tõenäoliselt ma neid enam kasutada ei kavatse :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Postitatud (redigeeritud)

No kui sa juba ära anda tahad, siis võtan meeleldi vastu, aga siis kui ma pean hakkama veel laadijaid ja asju ka juurde võtma, kas siis poleks mõtet võtta ikkagi seda sama komplekti juba, mis ma ise alguses lingitasin?

 

Õigused poes sain ja maitsed on tõesti kirjud. Aga siiski kaldun arvama, et kõigepealt avaline tubakas ja mentool ja vb mõni mari/puuvili ka, 

 

ja

ja

infot on liiga palju :D

 

ja liiga palju väljendeid mis kõik sassi läheb :D

 

 

 

Kui võtad Visioni VT clearo, siis sellele ka Visioni VT coil. Ja kui tubakamaitselisi vedelikke otsid, siis soovitaksin Hangseni Cherry Sigar'i (magusam) või Liqua Cuban Cigar'i. Liqua türgi tubakaga ootaks järgmise korrani. Võimalik, et vedelikke nägemine võtab pisut aega, Spezz peab su vanust kontrollima...

Ilmselt järgneb varsti ka küsimus, millise takistusega coili peaksid valima. Soovitaksin 1,8 ohmi

 

Miks just 1,8 ? Miks mitte 2,2?

Redigeeris kasutaja kaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusagilt tuleb alustada ja õige leidmine võib olla väga pikk tee. Ja kui leiad õige, muutub see nädalaga maitsetuks ja alustad ringi uuesti. On nii? :-D

Kõigil päris nii ei ole. Minule alustades õun jt marjad-viljad ei istunud sugugi ja samas tundusid tubakamaitsed ka väga võltsid. Natuke aitas tubakamaitsete mentooliga segamine. Parim tubakas on minu jaoks algusest peale olnud RY4, mille oma retsepti järgi segatud varianti nüüdseks juba 8 kuud igapäevaselt tõmmanud ning ära ei tüdine.

 

PS Soovitaksin samuti 1,8-ohmist coili. Clearo osas jään erapooletuks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui on reguleeritav aku siis ei ole väga oluline see, et 1,8-oomine oleks. VT coile hetkel ka ainult 2,2-oomiseid saadaval paraku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stardikaga saad 2 iClear16 clerot, laadija, adapteri ja kaks mitte VV/VW akut. Kui need üksikult ostaksid, siis maksaks see komplekt 42€ pluss karp 5€, kui sellel sinu jaoks mingi lisaväärtus on. Ehk jah, komplekti ostes saad odavamalt kui asju ükshaaval võttes, kuid vahetad sealt komplektist suure osa asju varem või hiljem välja.

 

Kui pakutud tasuta kola tahad saada, siis saada PM, homme võid need Tallinnas kätte saada. Leiaksin põhimõtteliselt ka mõne tavalise ehk mitte VV/VW aku ja cherry säästulaadija võin ka anda. Ühesõnaga saad tasuta säästukomplekti, millega esimesed kogemused e-suitsuga kätte saad ja siis saad ehk juba paremi aru, mis on mis ja mida paremat/vingemat tahad. ~10ml nikotiiniga Liqua Cappuchino vedelikku võin ka ära anda, seisab teine juba mitu kuud kuna mulle subjektiivselt see maitse ei istu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

OKei ehk siis kui peaks teoorias asjad ära vahetama ikkagi, siis võiks kohe juba korralikuma peale kulutada, mitte hakata pärast seda tegema.Kui juba, siis pigem korralikult on minu arvamus.

Teoorias ei peaks siis enam suitsu peale raha minema ja sealt peaks raha üle jääma küll...

 

Ehk siis oleks üks aku (reguleeritav siis?), kaks clearot ja kaks coili, mis siis oleks 1,8 mitte 2.2 (mis siiski hetkel poes saadaval on) (kui ostmiseks lõõpuks läheb, tahaks osta nii, et kõik asjad korraga ja ühest kohast!)

 

 

Kõigil päris nii ei ole. Minule alustades õun jt marjad-viljad ei istunud sugugi ja samas tundusid tubakamaitsed ka väga võltsid. Natuke aitas tubakamaitsete mentooliga segamine. Parim tubakas on minu jaoks algusest peale olnud RY4, mille oma retsepti järgi segatud varianti nüüdseks juba 8 kuud igapäevaselt tõmmanud ning ära ei tüdine.

PS Soovitaksin samuti 1,8-ohmist coili. Clearo osas jään erapooletuks :)

 

Mulle pole kunagi väga puuvilja asjad istunud, sellep arvan, et praegu sellega ka ei istuks. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unemp, sina tahtsin oma kola maha müüa, paku preilile! :D

Annaks isegi ,säästu värke,, kuid kahjuks juba laiali jagatud kõik.

Maitse Hangseni Cherry-cigar peaks suhtkoht ikkagi rahuldama võõrdumist tubakast. Kindlasti võta alguses suurema niko sisaldusega, siis saad nikolaksu ennem kätte, kui ära tüdined imemisest. Hiljem saad lahjema peale minna. Lihtsam ka suitsust eemal hoida kangema vedlikuga. n. 18mg soovitaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...