Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Algajale! Esimene e-sigarett

Recommended Posts

Kuulutame teema lõppenuks, üldine soovitus:

 

ÄRA ALUSTA!

 

Loodetavasti järgnevad postid on asjalikud ja abi saavad need, kellel seda vaja. 

Siinse foorumi eesmärk on siiski üleminek tavasuitsult elektroonilisele. Kindlasti antud foorum ei propageeri ükskõik, mis viisil suitsetamisega alustamist!

 

Edasised keelitamispostid lähevad kustutamisele. 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist, olen suhteliselt uustulnuk kui rääkides e-sigarettidest. On varem olnud küll neid eGo hiinakaid, kuid ei ole ükski neist tundunud nagu normaalne isend. Küll on nn ''mahla'' igast kandist välja lasknud, lihtsalt otsad andnud või muud hädad. Viimasel ajal on silmapiiril olnud just kaks erinevat masinat, nimelt Joyetech eCom-C Twist ja Kangertechi Emow Mega. Ingliskeelseid nn ''reviewe'' vaadates tunduvad mõlemad täitsa korralikud ning ka suhteliselt kvaliteetsed olevat. Kuid kumb oleks siis alustajale mõtekam valik? Joyetech eComi olen isegi proovinud kuna on tuttaval, ja see alt keeratav vattide funktsioon igati meeldis, kuna endale just meeldib selline ''soe veip'' mida sai kakkuda mingi 9.5W peal või sinnakanti. Või äkki oleks mõtekam hoopis osta mingi kolmas isend? Hind võiks jääda sinna 40-50€ kanti, kuid ega siis need mõned euros peale ka maha ei lööks. Põhimõtteks on siis ikkagi ajapikku suitsetamist vähendada või hoopis loobuda.

Algul sooviks ikkagi mingit kiti millega koheselt alustada, ning alles hiljem minna üle ''suurematele ja parematele'' masinatele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eleaf iStick+Joyetech delta 16 või 19  väga hea komplekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere

Mõtlesin ka e-sigareti peale üle minna, kunagi ostsin mingi skysmoke aga see on suht mõtetu, tossu ei tule ja üldse vana tehnoloogia. äkki keegi viitsib mulle selgeks teha mis asjad need clearod ja muud jubinad teevad ja kui tihti neid vahetada jne :) ja äkki oskab keegi soovitada mingi normaalset komplekti mida osta kuskil 50€ ringis, või lihtsalt 1 e sigaret topelt akuga, et ei peaks passima kui laeb :) kas see on muidu ok komplekt? http://spezz.lv/et/stardikomplektid/11-iclear16-stardikomplekt.html#/varv-sinine/clearod-iclear16_must

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok , palju sellele lisa aku maksta võiks? ma vaatan et komplektis on kaasas üks clearo- kaua see vastu peab ja millal peab vahetama ja mis asi see coil on mis kaasas veel on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellele komplektile ei ole vaja midagi juurde võtta.Tagavara coil on kaasas.Aku peab paar päeva,laadimise ajal saad kasutada.Coilid kestavad samuti mitu kuud kui korralikult hooldada.Kui tahad midagi juurde osta,võta lisaks teine clero.saad kohe teisi maitseid proovida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui sul vaid 1 clearo vmi. siis 1 varucoil on vähe. Vähemalt 2, juhul kui varu peaks vigane olema. See muidugi 1 clearoga variant.

Mitu kuud nad kohe küll ei kesta! See pigem enesepiinamine.

 

Kuigi http://spezz.lv/et/stardikomplektid/342-eleaf-istick-20w-delta-16.htmlkompott on igati asjalik! Ära seda odavamat võta, sest paraku kehtib siiski reegel, et head ja odavat sa ei saa. Lisaks istickil on suurem aftermarket kui ego pulgal, juhul kui sulle aurutamine ei meeldi.

P.S. Ego pulga võid tulevikus tagavaraks võtta aga kui tahad analoogi pealt E peale üle minna, siis esmaane kompott peab olema selline, mis annab mingi mõju ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aku laeb umbes 2,5 tundi.Minul kestab 2 päeva sõbral 5päeva.Vaja oleks laadijat.Saab kasutada ka nutika laadijat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meie Eleaf iStick on komplektne. Kaasas eGo adapter, USB kaabel ja seinaadapter.

Aku kestvus on VÄGA individuaalne - oleneb kasutamistihedusest, küttekeha takistusest ja ka sellest, mitu küttekeha on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tere, olen ise nüüd umbes kaks kuud e-sigaretti teinud. Kasutan suht algaja komplekti ehk siis ego stiilis akut ja iclear16 aurustajat. Olen juba pikalt plaanin uuendusele ehk siis MOD-i proovida. Tallinnas pole aga poode kes laseks proovida mis vahe on jne.. siis olen tuubist uurind erinevaid variante ja võrdlend neid kättesaadavusega eestist. Silma jäi eelpool mainitud Eleaf Lemo. Seda peaks müüma spezz enda kodulehel kui ka FTst saab selle päris hea hinnaga. 

Siit ka väike küsimus, kui ma hakkaks kasutama mehaanilist mod-i (nt robot 5) koos lemoga, kas oleks sinna mingit kicki vms ka vahele vaja või see toimib kõik kooskõlas? Või oleks vaja üldse elektrilist mod-i?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh, eks elektroonikaga on muidugi parem. Juba seepärast, et akust saadakse võrdlemisi ühtlaselt vool kätte kuni tühjenemiseni. Mehaanilisega langeb aku prformance iga mahviga. Teine aspekt on turvalisus - kui miski lühises või aku liiga tühi, siis elektroonika teavitab sellest ja ei luba toimetada. Kick on siis antud juhul see elektroonika.
Põhimõtteliselt on mehaaniline edasijõudnule/hobiaurutajale või asja endale VÄGA selgeks teinud algajale. Kaalukausid, kaalukausid :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellel Robot 5el vist kicki ei sa vahele panna. ta on päris väike ja 18350 peaks vist sisse minema. aga nemesise stiilis on palju kloone mis on head tagasisidet saanud erinevatelt inimestelt. Nemesisele saab samuti 18350 aku panna ja kicki ka, pluss tal on need reguleeritvad kruvid et asi oleks ilus ja slick. aga siis ka küsimus kickide kohta et mis vahe neil on ja kuidas nad toimivad? ehk on juba foorumis sellest juttu tulnud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kicke on minu teada 3tk.
12W, 15W ja Voltidega oli ka mingi.
12W ja voltide regulliga nood on suht jamad.
Ehk siis 15W kicki soovitaks kindlasti. Kicki peal on potekas mis kruvikeerijaga reguleerides muudab võimsust. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...