Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hazar

Kes eriti odavalt proovi tahab teha

Recommended Posts

Idee poolest on vajalik ainult suva clearomizer + vedelikku(10€ kokku), aku saab asendada statsionaarse lahendusega.

 

Kuna eestis eGo otsikuid ei müüda siis on alternatiiviks televiisori antenni kaabli ots. Neid peaks kõigil üle olema pärast digiTV tulekut ning USB kaableid ikka ju vedeleb.

Teleri otsiku ümber olev plekk tuleb pisut ovaalseks pigistada ja keskmine pulk natuke viltu taguda, siis läheb sisse ja hoiab kinni nagu päris!

Enamus usb2 väljundeid arvutitel veavad 2.5 oomise atomisaatori välja küll (kuigi volt arvatavasti kukub ~4 peale) seega on sigalihtne vooluallikas kohe olemas.

Väljundi suremise pärast muretsema ei pea, kui ei suuda ära toita lülitab moodul end välja ja peab restarti tegema. Lisaks võib väljundeid vabalt ka paraleeli panna, et topelt kogus ampreid saadaval oleks.

 

PS! Kuigi paistab esialgu lihtsama ideena ei soovita otse clearo külge juhtmeid joota, tina ja fluxi aurud ei ole just kõige tervislikumad lisandid e-aurule.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul läks tavaline aku katki ja otsustasin nüüd natuke ehitada. Panin 5 1.5v patareid järjestiku ja ühendasin clearomizeriga. Poleks kunagi arvanud, et nii palju tossu on võimalik saada.Max 2 sekki saab tõmmata ja suu on paksult tossu täis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.liberty-flights.co.uk/product.asp?id=82

 

nii palju kui mina aru saan on tegu lambikerega :roll:

midagi sellist:

http://www.kolapood.eu/638-9-led-taskul ... v-metallik

lisalüliti on küljele pandud ja keere otsa.

uurisin kodus ühte sarnast odavat ledlampi, hetkel polnud isu meisterdada

aga sisse mahuks 18650 pista või kasutada 3xAAA akusid, mis ongi lambile ette nähtud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hiljuti nägin JYSKis €2 eest ka sellist lampi, huvi pärast mõõtsin koha peal üle ka, kui ledi kuppel välja urgitseda ja pisut meisterdada saab 18650 aku sinna sisse küll

Share this post


Link to post
Share on other sites

jysk on üsna võimalik valik, lapsel oli mitu sellist lampi vedelemas ja vaevalt naine talle neid üle paari eurose hinnaga ostis :)

mõtlesin, et mingil hetkel teen sinna dripping otsa, mingi elektrit mittejuhtiv punn ette, kaks kruviga juhtmekinnitust, coil vahele,

kate peale ja peaks käima küll :D iseasi kas ma tegudeni jõuan :lol:

 

kest siin:

Posted Image

kummid kõrval on need, mis olid torul ümber.

lüliti otsas tundub pisut kangevõitu :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul läks tavaline aku katki ja otsustasin nüüd natuke ehitada. Panin 5 1.5v patareid järjestiku ja ühendasin clearomizeriga. Poleks kunagi arvanud, et nii palju tossu on võimalik saada.Max 2 sekki saab tõmmata ja suu on paksult tossu täis.

Vennas mul konstrueeris ise endale aku - pani makita akukruvikeeraja 4,8 V aku enda kasuks tööle. Kuna asi on veel katsejärgus, siis ei oska öelda, kui kaua vastu peab, aga tossu annab küll hästi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul läks tavaline aku katki ja otsustasin nüüd natuke ehitada. Panin 5 1.5v patareid järjestiku ja ühendasin clearomizeriga. Poleks kunagi arvanud, et nii palju tossu on võimalik saada.Max 2 sekki saab tõmmata ja suu on paksult tossu täis.

Vennas mul konstrueeris ise endale aku - pani makita akukruvikeeraja 4,8 V aku enda kasuks tööle. Kuna asi on veel katsejärgus, siis ei oska öelda, kui kaua vastu peab, aga tossu annab küll hästi.

See väärib küll aasta mod'i tiitlit (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hiina akupakk jäi ühest teisest projektist vedelema, annab 11,5v välja.

LM317T 1,5A panin pinget reguleerima, pole veel läbi kärsanud. Alumiiniumtoru läheb peale paariminutilist kasutamist soojaks küll. Pinge keerasin 3,7v kanti.

 

Hiina akupakk andis otsad. :cry: Portatiivseks variandiks soetasin Vision Spinner aku.

 

Igapäevaselt kasutan tööjuures vedelenud walkie talkie 220v laadijat 12v 1A. Pistik sobis täpselt. Autos saab vooou sigaretisüütajast.

Kasutanud paar kuud ja ise rahul. (esiga)

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...